Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik álláspont...

Szerintetek melyik álláspont van a helyén?

Figyelt kérdés
Le szeretnék adni 10 kilót. Szeretnék enni halat, csirkemellet, párolt zöldségeket, teljes kiőrlésű kenyeret stb. Párom azt mondja felesleges ezeket megvenni, egyek mindent csak kevesebbet és koplaljak. Most komolyan, én vagyok a hülye, hogy azt gondolom így nem fogok lefogyni? Neki van igaza vagy nekem?
2010. aug. 25. 18:01
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! A fikázó kommentelőknek üzenem, hogy nem vagyok se kövér se duci! Csak van rajtam valamennyi felesleg amit le szeretnék adni, és nem tudhatjátok mitől híztam meg! Mert nem zabáltam össze-vissza, nem csináltam semmi egyebet, mint azelőtt, csak elkezdtem szedni egy olyan gyógyszert, ami miatt felhíztam ennyit! Szóval a fikázást máskor tartsd meg magadnak addig, amíg nem tudod a hízás pontos okát, meg hogy miért kérdezem ezt! Egyébként a párom a munkájából adódóan napközben keveset tud enni, ezért vékony, és hiába eszi tele magát este, akkor se hízik meg. Ezért gondolta ő, hogy ezzel biztosan menni fog nekem is.
2010. aug. 26. 09:31
 22/43 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Szerintem az utolsó válaszoló egy másik lány alakjára értette azt, hogy van rajta felesleg stb., mivel te nem is raktál fel képet, akkor honnan tudhatnánk, milyen alakod van, vagy mennyire vagy duci.

2010. aug. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:

Nem az utolsó válaszolóra gondoltam, hanem erre pl. és az utána lévőre:

A válasz írója 60%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:37

2010. aug. 26. 11:12
 24/43 anonim ***** válasza:

08:37

Köszönöm! És bocsánat, hogy 2 hónap alatt csak 5 kilót adtam le, nem úgy mint sok eszetlen 9 napig nem eszek semmit liba. Tudom, egy zsírdisznó vagyok, mert 180 centihez nem 50 kiló vagyok, hanem 70. De ha beleütnél a combomba, lehet hogy szilánkosra törne a kezed, mert olyan, mint a beton. És 23% a testzsírom, úgyhogy jó lenne, ha befognád a nagy okosságaid.

2010. aug. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:
Ne törődj vele, szerintem nem vagy hájas! Jó alakod lett! :) A te módszeredet követve fogom megpróbálni, remélem sikerülni fog!
2010. aug. 26. 13:16
 26/43 anonim ***** válasza:
75%

Csak az elejét olvastam...

A párod egy paraszt (már megbocsáss)

Véletlenül se hallgass rá!

2010. aug. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:

Hogy tisztán lássunk (különösen 25-e 19:27-es kommentelő): a szervezetnek szüksége van cukorra is - ez az ELSŐDLEGES energiaforrás, és elsősorban az éhségérzet kialakulásáért is a cukor hiánya felel, és szükség van zsírra is, amelyet másodlagos energiaforrásként is emlegetnek. Nem lehet fontossági sorrendet felállítani. Sőt, ha kritikus szint alá csökkenne a cukor, ha elméletben megvonnánk mindet a szervezettől, elég súlyos következményekkel járna, gyakori ájulások kíséretében. (Tudod, a cukor könnyebben is ürül, mint a zsír. Ha egy hétig nem eszel SEMMI zsírt, nem lesz bajod, elég zsír marad még a szervezetedben. Ha egy hétig nem eszel SEMMI cukrot (pontosabban semmi szénhidrátot, mert a keményítő is végső soron cukorrá alakul), akár be is kómálhatsz.

Ami a szervezetedben felhalmozódik, amitől szép dagi leszel, az nem a cukor, hanem a zsír. Cukorból alig tud elraktározni a szervezet, zsírból viszont korlátlanul képes rá. Marhaság, hogy a cukrot kell megvonni. Szerinted a háj cukorból van? Ráadásul ha megvonod a cukrot, a szervezet egyből éhséget jelez. Ezért nem fog fogyni az, aki még egy Sport szelet miatt is majrézik. Megvonja a cukrot, jó éhes lesz, kikészül a szervezete, ráadásul utána rövid távon visszahízza az eredeti súlyát, már ha egyáltalán fogyott.

Persze hiába irkálok ide, amikor olyanok adnak "tanácsot", akik a szervezet alapvető működéséről sem tudnak semmit.

2010. aug. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
Na látszik mennyire értesz hozzá..A szervezetnek finomított!! cukorra nincs szüksége, amire szüksége van azt a szénhidrátokból biztosítja magának, ezért is kell elegendő chidrátot bevinni, de nem mindegy milyet. Összetett chidrátok kell enni. A finomított cukor, mivel rengeteg kalóriát tartalmaz és általában túlzásokba esnek az emberek, zsírként raktározódik a szervezetben, nem beszélve arról, hogy a cukorfogyasztás felviszi az inzulinszintet, egyre éhesebb leszel és egyre jobban megkívánod a cukros kajákat! Szerinted az tök rendben van, ha valaki 10 zacskó cukorkát megeszik diéta idején, mert abban csak cukor van? Gondolkozz már mielőtt okoskodsz.
2010. aug. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:

Te is csak wc-papírnak használtad a bioszkönyvedet.

De tudod, mit? Kérlek, vezesd le, hogy lesz a cukorból zsír! És hogy miért más egy egyszerű, és egy összetett szénhidrát élettani hatása! Megsúgom: semmiben. Az összetett szénhidrát elemi cukrokra bomlik - a nyál és hasnyál segítségével -, mielőtt felszívódna. A szervezetben meg keményítőként fog elraktározódni. Nem fogja a szervezet megkérdezni a szőlőcukor-molekulától, hogy most miből származik. :D

Ki beszél itt 10 zacskó cukorról? Te sem hat óriási zsírszalonnára gondoltál, amikor a zsírbevitel mellett kardoskodtál. Vagy igen? :D

2010. aug. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
A cukrok – az egyszerű szénhidrátok – gyorsan emészthetők, és hacsak nincs jelen rost, glükózként perceken belül belépnek a véráramba. Ez a vércukorszint gyors megemelkedését váltja ki, ami energianövekedéssel is társul. De a cukoráradat gyakran túlzott reakcióra készteti a hasnyálmirigyet és nagy mennyiségű inzulint bocsát ki, ami nemcsak a megfelelő szintre szállítja le a vércukrot, hanem az néha ez alá is esik. A következmény hirtelen energia-visszaesés, ami gyakran a remegés érzetével jár együtt. A szokásos reakció: bekapunk valami nassolnivalót, vagy megiszunk egy üdítőitalt, hogy egyenesbe hozzuk a dolgot.
2010. aug. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!