Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?...

Mi a véleményetek erről? Szerintetek melyik álláspont van helyén?

Figyelt kérdés

Egyik jóbarátommal épp azon vitázunk, hogy normális-e az, hogy pl. van ő (21 éves srác) és van egy barátnője, viszont van egy jóbarát ismerőse, aki lány, és ottalszik nála, csak szimplán haverságból. Csak nekem durva ez? Nekem eszembe nem jutna más pasinál aludni, akkor se, ha csak haver! És ha nekem ilyet mondana a párom, hogy ő egy lány barátjánál alszik, szerintem szedhetné is a cuccait. Vagyis én szedném mert én lakom nála. :) Leköpném magam, ha ilyen eszembe jutna, hogy én más pasinál aludjak úgy, hogy közben van komoly kapcsolatom. És én is kidobnám a páromat ha ilyet megtenne. Szerintem undorító és azt sugallja, hogy nem gondolja komolyan a kapcsolatát. De ő váltig állítja, hogy nincs ebben semmi, és tök természetes. Mi a véleményetek?

20/L


2010. júl. 15. 22:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem sincs ebben semmi. Nem fertőző a másik, hogy ne aludhassak mellette. Ha szex is lenne azt mondanám jogos és igazad van, de egy sima ottalvásban semmi nincs, szerintem.
2010. júl. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
35%
szerintem nincs igazad
2010. júl. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%
Mindenki maga dönti el, hogy mi fér bele a kapcsolatába. Az én kapcsolatomba soha nem fért bele, hogy valamelyikünk más férfinál, nőnél aludjon haverságból. Még nem volt kapcsolatom, én is gyakran aludtam haver fiúknál.Ment is a pletyka rendesen. Ám komoly kapcsolatnál én nem szeretek okot adni még a pletykára sem.
2010. júl. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem meg teljesen igazad van!

Az egyetlen baj az, hogy sokan bulinak, meg érdekesnek találják az ilyesmit és simán belemennek, meg elnézik, mondván, hogy nincs benne semmi! De igenis, hogy van, vagy ha még nincs, akkor lesz.

30/L

2010. júl. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
76%
Ezt azért cáfolnám, egyáltalán nem feltétlen, hogy lesz valami. Ezerszer aludtunk együtt akár osztálykiránduláson még diákkorunkban meg barátoknál és SOHA nem történt semmi.
2010. júl. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
96%

Ha ez tényleg így van, akkor te vagy a ritka kivétel (most tuti beírnak páran, hogy ők is aludtak együtt és nem történt semmi.. persze velem is előfordult ilyen talán egyszer, de akkor nem is jóbarátnál aludtam, csak ottragadtam egy havernál többek társaságában.. na, mindegy)!

Én még olyat nem láttam, hogy egy ilyen nagyon jó barátságból előbb vagy utóbb ne lett volna valami. Ha más nem is, akkor az, hogy végeszakadt a nagy barátságnak, mikor kiderült, hogy az egyik mégsem csak aludni akart. Szerintem ha valakinek van egy valóban komoly kapcsolata, akkor nem érdemes ilyen dolgokkal kísérletezni.

2010. júl. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%

Nekünk volt olyan barátunk akinél többször buliztunk s aludtunk ott a pasimmal. Olyan, hogy egyedül aludjak vele csak max 1 vgy 2szer volt mivel estevégeztem a munkával s akkora hófúvások voltak, hogy haza nem juthattam (pláne tornacipőben s őszikabátban) s ő pont közelben lakott.

Egy ágyban aludtunk mivel a pótszobában nem volt radiátor s komolyan lecsökkent a hőmérséklet 5-10 fok közé. Mégse volt semmi mert hűek vagyunk a párjainkhoz. Nem okozott semmilyen probrémát a párkapcsolataikban, s a párom is hálás volt, hogy nem fagytam halálra s befogadott.

2010. júl. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
95%
A másik fele meg, hogy huszonévesen már mindenki hazatalál, minek aludna ott?!
2010. júl. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
93%
Jönnek az extrém esetek, meg a hófúvós éjszakák :-D
2010. júl. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem fiú és lány között hosszú távon nincs barátság. Nekem eszembe se jutna hogy egy pasinál aludjak, ha meg tényleg lenne egy olyan haverom, akkor előbb a barátommal beszélnék, és ha megengedi, akkor alszom ott. Persze nem engedné. (Legalábbis a jelenlegi tuti nem.) És én se neki hogy egy lánynál aludjon.


19/L

2010. júl. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!