Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik álláspont...

Szerintetek melyik álláspont van a helyén?

Figyelt kérdés
Le szeretnék adni 10 kilót. Szeretnék enni halat, csirkemellet, párolt zöldségeket, teljes kiőrlésű kenyeret stb. Párom azt mondja felesleges ezeket megvenni, egyek mindent csak kevesebbet és koplaljak. Most komolyan, én vagyok a hülye, hogy azt gondolom így nem fogok lefogyni? Neki van igaza vagy nekem?
2010. aug. 25. 18:01
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
Ez az egesz attol fugg,hogy leakarsz adni par kilot, vagy eletmodot szeretnel valtoztatni, es egeszsegesebb lenni. Persze ha koplalsz lemegy par kilo, es hogyha majd eszel normalisan ugyis ugyanannyi leszel amennyi a fogyokurad elejen voltal.Mozogni is kene, a torna is jo. Nem jobb erzes, ugy ebredni,hogy mindennap teszel valamit az egeszsegedert?
2010. aug. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
De, pontosan ez az! Mi értelme van koplalni? Meg zsíros pörköltet enni meg ilyeneket ugyanúgy? Most is mondtam neki, hogy menjünk ki a boltba halért meg zöldségkeverékért, de ő nem veszi meg, egyek vajas-szalámis kenyeret. Hát kössz...
2010. aug. 25. 18:10
 3/43 anonim ***** válasza:
Akkor fogd magad, és vegyél, miért kell ő is hozzá? Egyébként ha pár napig látja rajtad, hogy ebből nem adsz, akkor is így fogsz enni, akkor úgyis enyhül. Sőt még az is lehet, ő is belekóstol a kajádba ;)
2010. aug. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
Csak ezzel az a baj, hogy ő dolgozik, én nem, mert még fősulira járok, és nem sok pénzem van, azt nem szívesen költöm el, amikor ő jól keres, és bőven telik rá, csak lusta megvenni...meg tudnám én is venni, de most kelleni fog a pénz, nem szeretnék belőle költeni, mert akkor a fontosabb dologra nem lesz keret sajnos.
2010. aug. 25. 18:21
 5/43 anonim ***** válasza:
nálunk is a pénz a probléma a fogyókúrába.. a hús/hal sajna drágább mint a tészta.. amúgy én mindig akció idején próbálok kikönyörögni egy kis húst, többi alkalomkor meg marad az olcsóbb tészta, krumpli.. annyi h kevesebbet eszek.. nekem így is megy a fogyás!
2010. aug. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:

Az első úgyis a mennyiség, illetve a kalóriabevitel. Tehát ha olyan étrendet állítasz össze, amiben van minden étel, pl.zsíros pörkölt is, de akkora mennyiségeket viszel be, hogy a napi kalóriabevitel ne legyen több pl. 1300 kalóriánál, akkor egészen biztos fogyni fogsz. DE a minőség hosszú távon legalább annyira fontos. Pörkölttel, meg tésztás kajákkal nem juttatsz be elegendő vitamint, ásványi anyagokat stb. a szervezetedbe.

Próbáld megmagyarázni a barátodnak vagy kérj tőle pénzt, mondd meg, hogy te bevásárolsz kettőtöknek. A koplalásnak amúgy semmi értelme, azt felejtsd el!

2010. aug. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
68%
második vagyok: tudom, milyen a pénz a dolog, én még szüleimmel lakom, én is sulizom. Extra mindenfélét nem kérek, pár zöldségből megoldom tízórait, uzsit, reggelire kérek magvas zsemlét, meg még johurtot szoktam kérni. Ennyi, 2 zsömi + joghurt 160ból kijön. Hidd el, én is ennék mindenfélét, de abból kell gazdálkodni, ami van. Ebédre ugyanazt eszem, mint a többiek, csak kiválogatom, hogy mit. Tésztás ételből kevesebbet eszem, ha hús van, akkor abból meg többet, mert a fehérje kell :). Egyébként itthon nekem sem értik ezt az egészséges dolgot.. meg látják, hogy eszek zöldséget, egyből kérdés, hogy fogyózol? Nem csak egészségesebben eszek.., ha fogyom mellette, az csak pozitív :). De semmiképp se koplalj, azzal csak azt éred el, hogy gyorsan veszítesz a súlyodból, ami nem csak zsír, sőt, sokkal kevesebb zsírt veszítesz, mint izmot és vizet. Aztán meg duplája jön vissza.
2010. aug. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
66%

Ne koplalj! Egyél normálisan, egyenletesen, változatosan! Nem kell mindenféle divatos drága kaját beszerezned!

Mellette egy kis testmozgás, és máris fogytál. Persze reális célokat tűzz ki, 10 kilót olyan fél-1 évre tervezz leadni. Lehet, hogy ha alig eszel, akkor pár hét alatt meglesz, csak számíts rá, hogy egyrészt ez egészségtelen, másrészt utána visszahízol még többet.

Ja, és a zsírbevitelt csökkentsd, ne a cukrot.

2010. aug. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
62%
Már bocs, előző válaszoló, pont a zsír fontosabb, mint a cukor! A zsír létfontosságú a szervezet számára, pl. csak így tudnak felszívódni a zsírban oldódó vitaminok, meg csak így működik rendesen a hormonháztartás stb. stb. Cukorra egyáltalán nincs szükség. Nem véletlenül hívják fehér méregnek..
2010. aug. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%
úúúúúúú,hogy mondhat ilyet a párod?!hogy inkább koplalj,de nem vesz NORMÁLIS,egészséges kaját!ez önzőség!már bocsánat...ő nem próbálja a helyedbe képzelni magát?ő vajon hogy érezné magát,ha éheznie kéne?-kérdezd meg tőle...bocsi most nagyon kiakadtam,h hogy várhatja el a szerelmétől egy pasi,h éhezzen,mert ő nem áldoz olyan ételekre,mint magvas zsemle és zöldség...
2010. aug. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!