Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok és elkezdtem...

14 éves vagyok és elkezdtem tornazni Rubint Rékára. Igaz csak 2 napja de már több helyen is azt irják, hogy azok a tornák nem érnek semmit. Igaz?

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 18:31
 1/5 A kérdező kommentje:
Kicsit érthetetlenül irtam le...Tehát elhatároztam,hogy tornázok.Elkezdtem olvasni,hogy az add önnmagad c.torna nem ér semmit,nem is jó torna meg minden...van akinek 1általán segitett és jó alakja lett,term.diéta melett?
2011. jan. 21. 18:37
 2/5 anonim ***** válasza:
ha minden nap 30-40 percet tornázol 1 hónap múlva már látszik egy kis eredmény. én 2 hónapja heti 5 nap 40-60 percet aerobikozom, és már látszik a fenekemen, combomon derekamon.
2011. jan. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az jóóóó :D
2011. jan. 21. 18:49
 4/5 anonim válasza:

szerintem ez egy nagyon jó ötlet mert nekem is van Rubint Réka CD-m és nagyon hatásos

meg az edzőmmel is olyan dolgokat csinálunk ami a CD van

2011. jan. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

attól függ, mi a célod: ha fogyni szeretnél, akkor a futás (pontosabban a kocogás) a legeredményesebb. ha nem sok zsír van rajtad, de mégis puhának és formátlannak érzed magad, akkor lehet lábemelgetést/felülést... csinálni mert az fogja formálni az alakod.

de ha fogyni is szeretnél akkor csinálj mondjuk heti 2 tornát és heti 2 futást :) így zsírt is adsz le, de közben formálod is magad. persze mindezt megfelelő táplálkozás mellett, anélkül nem megy.

2011. jan. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!