Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elkezdtem tornázni. Tegnap,...

Elkezdtem tornázni. Tegnap, de azt hallottam hogy a felüléstől nem megy lentebb a hasam, csak puffad (itt olvastam) Ez igaz?

Figyelt kérdés
Am napi 2X30 felüléssel kezdem..
2009. jún. 23. 16:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Valószínűleg olvasási problémáid vannak... A hasadat borító ZSÍRréteg csak AEROB edzéssel égethető le, mert a zsírréteg ALATT található IZOM csak ez után lesz látható! Mivel az izom a zsír ALATT található, ezért, ha ráedzel az izomra, ami ez által fejlődni kezd, elképzelhető, hogy "nagyobb" lesz a hasad, de ez így durva leegyszerűsítés, a "puffad" szó meg nem is tudom hogy jutott eszedbe, mert a puffadás a BELEKBEN jön létre, ami megint egy teljesen más része a szervezetnek! A lényeg a lényeg, a felüléssel nem ártasz magadnak (bár legyen inkább hasprés), de diéta és aerob mozgás nélkül semmit sem ér!
2009. jún. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Krisz85 ***** válasza:
78%

Szia!


Igen, helyesen olvastad itt. NEm lehet lokálisan zsírt égetni testrészről. Ez biológiailag képtelenség. NEm lehet hasazással zsírmentes hasat varázsolni, ahogy popsizással sem feszes, zsírmentes feneket, vagy combokat akár. Zsírt kell bontani, és mindenhonnét egyenletesen fog eltűnni a testzsír, ez nagyon precíz és kimért táplálkozással, diétával, és súlyzós és aerob edzéssel megvalósítható csak.


Popsizni meg combra gyakorlatokat csinálni, csakúgy mint hasra van értelme, de csak formálás, és erősítés szempontjából. CSAk ezektől nem lesz zsírmentes, feszes, karcsú tested.

2009. jún. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%
Igen, persze, ez így van! Én is reggel előbb oldalra dőlök az ágyban, és úgy kelek föl, nehogy használjam a hasizmomat és fölpuffadjak tőle!!!
2009. jún. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat, nagyon kielégítőek voltak!

Szóval mit csináljak a diéta mellett hogy le menjen a zsírréteg?

2009. jún. 23. 17:06
 5/17 anonim ***** válasza:
33%

Én minden reggel eszem 3 kanál (nem több, nem kevesebb) disznózsírt. Ami nagyon fontos: szénsavas itallal! Ez lehet ásványvíz is, de sima szóda is. És nem több mint 3 kanál! Ez fontos. Ez a reggeli eljárás beindítja a zsírégetést, mert így a szervezet mindig tudja, hogy szükségtelen raktározni. A szénsav azért kell, mert attól kezdi el kipezsgetni a zsírt. Ja, és jó izomláz ellen is!


Sok sikert! :)

2009. jún. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
:O:O Ez elég furán hangzik
2009. jún. 23. 17:19
 7/17 anonim ***** válasza:
68%

ez egy elég furcsa módszer a fogyásra ez a disznózsíros...

kérdezőnek: szerintem csináld nyugodtan a hasizom gyakorlatokat, elég sokat és elég sokáig (évekig) kellene csinálnod ahoz, hogy annyira megizmosodjon a hasad, ami már esetleg nagyobbnak láttatja a hasadat!

2009. jún. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%
Ezt a disznózsírosat már hallottam, a kollégám barátnője csinálta és neki bevált!
2009. jún. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
55%

most én 1kis ellenpéldaként szolgálnék..

igenis lehet célirányos tornával karcsúsodni..

én lábemelgetéseket, popsigyakorlatot végeztem és hasfelülést

és már 1,5hónap múlva apszolút látható eredmény futás nélkül..

meg a kajálással kapcsban annyit változtattam h 6fél7után már nincs kaja és nekem sikerült..szebb alakom lett és kicsit kockás hasam a felülésektől!!

2009. jún. 24. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Utolsó: Végre egy hasznos válasz köszönöm..tényleg csak ennyit csináltál??Mert én is dettó ezeket csinálom, de neked mennyi súlyfelesleged volt??vagy nem fogytál csak karcsúsodtál?
2009. jún. 24. 13:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!