Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elkezdtem tornázni. Tegnap,...

Elkezdtem tornázni. Tegnap, de azt hallottam hogy a felüléstől nem megy lentebb a hasam, csak puffad (itt olvastam) Ez igaz?

Figyelt kérdés
Am napi 2X30 felüléssel kezdem..
2009. jún. 23. 16:41
1 2
 11/17 Krisz85 ***** válasza:
NA megnézném én azt a célirányos fogyást.........NO comment, X idő után nem eszel, inkább ne adj tanácsot, ezt mint edző mondom. kösz,
2009. jún. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

most miért ne írhatnám le a tapasztalatomat:O

nem hazudok, amugy nem fogyni szerettem vna csak h szebb alakom legyen..

ami sikerült meg fogytam is 3kg-t am 158cm vagyok és 51kg voltam, már 48kg. de mielőtt vki írná h betegesen sovány, ez 1általán nem igaz, mert alacsony vagyok, és kicsit sem vagyok sovány.sőt inkább erős testalkatú..

am nem toom mi a bajod az xidő utáni nem evéssel, 6után már nem kell enni kedves edzző:)

ja am kihagytam h 20percet hullahoppoztam is...

igenis tornával el lehet érni h karcsúsodjon az ember lánya:) mint edző:tudnod kéne..nekem is van személyi edző a családomban köszönöm szépen...(am még ami segíthet az mályva tes, önmagában nem ér semmit, de sport mellé jó, meg ha fogyni akarsz, mert gyorsítja az anyagcserét és ilyenkor nyáron igyál 3liter VIZET naponta:soxerencsét:)!

2009. jún. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

meg ha beírod a youtubra hogy: van öt perced?

ott találsz 3videót én megcsinálom mindennap..akár többször is

és 2hét után már látszott az eredmény(jó tornák sztem!)és annyira nem is húzós...

2009. jún. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Krisz85 ***** válasza:
Ezt most ugye viccből írtad, hogy engem edzőt oktatsz ki, hogy mikor kell enni és mikor kell? :-) megnevettetsz, komolyan.
2009. jún. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

de ha 1X elértem vele a célom, akkor csak jó volt nem?

és azóta sem jött vissza...

2009. jún. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Krisz85 ***** válasza:
hmm igen biztos, gratulálok, a többség is azt hiszi a kis 90 napossal meg koplalással hogy hú lefogytam, mert kevesebbet mutat a mérleg, meg rámjön a gatya, csak épp egy deka zsírral nincs rajta kevesebb, a súlycsökkenés meg csak izomból történt....az átlagnak fogalma sincs arról mit hogy kéne sajnos, pl. hogy nézzék a testösszetételüket is
2009. jún. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

igazából nem a mérleg számít nekem, hanem ha belenézek a tükörbe és akkor mit látok, Réka tornát csináltam és formásabb lett az alakom ha belenézek a tükörbe ezt látom..nemekm ez számít, hogy hogyen nézek ki!

és a torna miért ne lenne jó forműsítűsra? nekem ez nem fogyókúra akart lenni..hanem h forműsabb legyek, ami sikerült..akkor szted a torna semmire nem jó?

2009. jún. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!