Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik álláspont...

Szerintetek melyik álláspont van a helyén?

Figyelt kérdés
Le szeretnék adni 10 kilót. Szeretnék enni halat, csirkemellet, párolt zöldségeket, teljes kiőrlésű kenyeret stb. Párom azt mondja felesleges ezeket megvenni, egyek mindent csak kevesebbet és koplaljak. Most komolyan, én vagyok a hülye, hogy azt gondolom így nem fogok lefogyni? Neki van igaza vagy nekem?
2010. aug. 25. 18:01
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:

Pontosítások:

Zsírra szükség van diéta alatt is, nem mindegy milyenre.

Cukorra is szükségvan, diéta alatt nagyon kevésre.

A fehérméreg NEM a cukor, hanem a SÓ!


A kérdezőnek: Neked van igazad, koplalásnak nincs értelme, csak a normális diéta hoz eredményes fogyást. A párod ha ilyet mond, akkor jó nagy hülye! Ha van pénze, és neked nem hajlandó belőle kaját venni, akkor egy paraszt. Nekem mindig a kajálás az első, és ha lehet a családban mindenkinek azt javaslom hogy egyen egészséges dolgokat, és annyit amennyire szükség van.

2010. aug. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
55%
Finomított cukorra nincs szükség. Gyümölcsökben, bizonyos zöldségekben úgyis van. Zsír alatt nyilván nem disznózsírt kell érteni, hanem telítetlen zsírsavú olajokat. A fehér méreg pedig igenis a cukor.
2010. aug. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
2%
A férjed álláspontja a helyes. Nálatok, nőknél sajnos ez a fogyási mánia csak akkor jön elő, amikor már felhízlaltátok magatokat, ducikára, hogy fínom legyek. De ha még ez előtt, kevesebbet faltatok volna, és többet mozogtok, akkor nem kellene diétáznotok. Nektek divatból mindenképpen szenvednetek kell, és ha másként nem megy, akkor is a férj a hibás, mert nem engedi az extra kiadást a hájatok ellen. A varázsszó így hangzik: "mozogj többet".
2010. aug. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
16%

23.37-nek is igaza van.Lehet a pasi unja a hóbortokat,azért mondta.

Egyébként a te terved a helyes diétás elképzelés.Ha meg nincs anyagi fennakadás,akkor olyantól fogadj el tanácsot,pl edzőteremben,aki úgy is néz ki,amilyen te lenni szeretnél.

2010. aug. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
100%
Jó ezt a férfiak mindig könnyen mondják, de nem szabad elfelejteni, hogy elég nagy különbség van nők és ffiak között. A nőknek alapból jóval magasabb a testzsírszázalékuk, hízékonyabbak, nehezebben fogynak. + a férfiaknak általában az a céljuk, hogy izmot építsenek, nőjjenek. Ehhez pedig tökéletes a bőséges kajálás és a rengeteg mozgás párosítás. Egy nőnek nem feltétlenül ez a célja. És az egészség sem mindegy, nem csak az alakról van szó. Legalábbis nálam. Nem fog az előnyömre válni, ha folyton zsíros húsokat zabálok, hiába vagyok 50 kiló. Azzal amúgy egyetértek, hogy sok nő "divatból" fogyózik, meg hisztizik, hogy jajj neki fogynia kell, ahelyett, hogy cselekedne.
2010. aug. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:

23:29

Maradjunk annyiban hogy a fehér méreg alatt a só, liszt, cukor szerepel. De a legsúlyosabb dolog ezek körül a só, mivel nagyon alacsony az ember só szükséglete, és így nagyon könnyű átlépni ezt, és a legtöbb ember ezt előszeretettel teszi is!

2010. aug. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
89%
az ilyen gyökér pasi hozzászólók miatt van annyi boldogtalan és anorexiás lány/nő.. remélem elhíztok vlmi betegségben mitn a sz*r!
2010. aug. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
35%

00.06

Úgy ahogyan te is?

2010. aug. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
89%

Én a párod álláspontjának első részét képviselem (egyél mindent csak kevesebbet),mert nálam bevált. 2 hónapig 1700-1900 kalóriát ettem a szükséges 2200-2400 helyett. Anyumat hiába kérleltem, neki is az ár számít, így volt pörkölt tésztával majd rakott tészta aztán káposztás tészta és hadd ne soroljam. Annyit változtattam, hogy a napi 30 deka kenyér helyett csak 10-et ettem. Meg semmi édesség kóla meg hasonlók. A szervezet egy idő után ezt a minimális különbséget is megérzi, és nagy önuralom kell hozzá. Egyetlen bűnöm, lehet nyugodtan fikázni, hogy majdnem minden délelőtt megettem vagy 200 kcal fagyit, amiben kb. 40 g szénhidrát volt, mert anélkül nem bírtam volna az edzéseket (heti 6x), meg meleg is volt a panelba, meg nem is tudtam mivel kitölteni ilyen sok kalóriát.

eredménye:

[link]

Szóval nem feltétlenül kell pénz a fogyáshoz.


Egyébként Norbi updétja is ezt képviseli, délig mindent lehet enni. Lehet ezért nem ártott annyit a sok tészta.

Na és még az egészséges kenyérről annyit, hogy volt a lidiben fitness kenyér 50ft-ra árazva. Na mondom nem hagyom ki. Erre tessék 5 magos kenyér így egészséges meg úgy egészséges, erre a fele ott volt a székletemben ezeknek a hű de egészséges magoknak :D Meg se emésztettem.

2010. aug. 26. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
6%

01:39

Hát mitmondjak erre.. fogytál az igaz, de azért háj az maradt rajtad, ezért nem úgy kell fogyózni ahogy te csináltad. Ezért kerül sokba ha zsírból szeretnél fogyni.

2010. aug. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!