Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?...

Mi a véleményetek erről? Szerintetek melyik álláspont van helyén?

Figyelt kérdés

Egyik jóbarátommal épp azon vitázunk, hogy normális-e az, hogy pl. van ő (21 éves srác) és van egy barátnője, viszont van egy jóbarát ismerőse, aki lány, és ottalszik nála, csak szimplán haverságból. Csak nekem durva ez? Nekem eszembe nem jutna más pasinál aludni, akkor se, ha csak haver! És ha nekem ilyet mondana a párom, hogy ő egy lány barátjánál alszik, szerintem szedhetné is a cuccait. Vagyis én szedném mert én lakom nála. :) Leköpném magam, ha ilyen eszembe jutna, hogy én más pasinál aludjak úgy, hogy közben van komoly kapcsolatom. És én is kidobnám a páromat ha ilyet megtenne. Szerintem undorító és azt sugallja, hogy nem gondolja komolyan a kapcsolatát. De ő váltig állítja, hogy nincs ebben semmi, és tök természetes. Mi a véleményetek?

20/L


2010. júl. 15. 22:47
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. A srác egyébként azt is mondta nekem, hogy (idézem): Ha én ott is alszom, akkor ahhoz a barátnőmnek mi köze?

Hááát ez elég érdekes kijelentés szerintem. Nekem ezért furcsa...

2010. júl. 16. 08:49
 12/19 anonim ***** válasza:
Barátnők is alszanak egymásnál.
2010. júl. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Igaz, de általában nem egy ágyban és nem számít megcsalásnak.
2010. júl. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Hol írta, hogy egy ágyban fekszenek?
2010. júl. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
gondolom ha két külön szobában aludnának, akkor nem lenne értelme, hogy ott aludjon
2010. júl. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
De a barátnőknél van értelme.
2010. júl. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
ez is azt bizonyítja, hogy fiú és lány nem haverságból alszik együtt, hiszen ennek így csak barátnők között van értelme :D
2010. júl. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
A barátság barátság, akármilyen neműek.
2010. júl. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki véleményét. :) Ha még ír valaki azt is köszönöm, de most 10 napig nem tudom majd elolvasni az ezek utáni válaszokat, mert indulunk Horvátországba. :)
2010. júl. 16. 19:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!