Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most őszintén, szerintetek...

Most őszintén, szerintetek normális dolog ez a diétázás? :-D

Figyelt kérdés

Őszinte véleményeket várok, jah és minnél emberibb módon leirva, mert a hergelő válaszokat lepontozom és másokat is arra biztatok :-) Nekem itt senki se élje ki magát, csak mert nem evett ma 2 almánál többet ! Szóval tényleg akarok erről a témáról kicsit beszélni, talán egy pár ember észhez tér.


Az én szempontomból a diétázás egy hülyeség. Kinzóak, energiarablóak és nem tarthatóak egy életig.

Szerintetek ?


2010. aug. 9. 18:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
10 éve diétázok, úgyhogy szerintem jó. Mondjuk kinél mit jelent a diéta az más kérdés. Te szerintem a fogyókúrázásra gondoltál. Az tényleg hülyeség. Normálisan kell enni mindig nem fogyózni pár hétig. ui.: Az almát kerülöm a magas GI-je miatt, ha már mindenáron gyümölcs akkor inkbb a banán. :)
2010. aug. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
52%
szerintem is hülyeség. egyen mindenki bátran mindent (kivéve ha érzékeny vagy allergiás vlmire) de csak annyit amennyi jólesik. nem kell rosszullétig bezabálni magunk. és sportolni, sportolni! azért van sok elhízott mert ellustult a társadalom (bár van akit a munkája korlátoz ebben, de egy kis időt bárki szakíthat egy kis bringázásra..)
2010. aug. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:

Máshol meg azt írják, hogy a banán hízlal legjobban a gyümölcsök közül.

Szerintem ha nem egy elfuserált szervezetről van szó, akkor az tudja, hogy mit kell neki. Tehát edd azt amit kívánsz, csak kevesebbet, mint amennyitől degeszre eszed magad. Részemről ennyi a diéta.

2010. aug. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
attól függ milyen diétát csinál az ember. nekem nem megterhelő mert úgy csinálom, hogy figyelek arra mit mikor és mennyit eszek. kerülöm a cukrot és a fehér lisztes dolgokat. szerencsém van mert imádom a zöldégeket gyülölcsöket. és hetente 4-5x sportolok is. egyáltalán nem rossz így már évek óta ezt csinálom és szerintem ezután is folytatom.
2010. aug. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

én azt mondom, hogy próbáljunk középsúlyban maradni. egy súlyosan elhízott embernek diétázni kell, mert az egészsége a tét. tehát neki nem hülyeség. aki nem nagyon elhízott, de zavarja a súlya, nos, nekik kéne néha észnél lenni, tisztelet a kivételnek. ők tudnak vadul diétázni, ami a szervezetük rovására megy. én is hajlamos vagyok a hízásra, de mindent megeszek, mértékkel. ha többet ettem kis plusz mozgás vagy egy kis visszafogás. és elfogadtam magam olyannak, amilyen vagyok. van párom, aki így is imád. nem teszem tönkre az életem diétázással. én szeretek enni.

a mértéket kéne megtalálni, sokat mozogni és nem kéne önsanyargató diéta.

2010. aug. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
75%

1 normális diétáról hallottam eddigi életem során, a body.builder.hu oldalon található. az összes többi baromság, kamu, népámítás. hozzá nem értők írták őket (pl ki az aki ma csak 2 almát evett? normális az ilyen?).


Aki ezt a diétát csinálja az jó úton jár, meg lehet nézni a fittness modell / testépítő embereket, akik ennek segítségével mennek le 2-3%-os testzsírig. Ez működik. Semmi 90 napos meg csokidiéta meg egyéb agybarokkantság nem.

2010. aug. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
nem diétázom, de van önuralmam napi 5 alkalommal keveset eszem, és nem addig, amíg van előttem kaja. heti 1x futok, 3x dvdre tornázom. nincs baj az alakommal, sosem vagyok kiéhezve valami nassolnivalóra. kerülöm a zsíros ételeket, de egy szelet süteményt nem utasítok vissza... 49-52 kiló közt vagyok 165höz.
2010. aug. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
100%
A NORMÁLIS diétézás igenis hasznos sőt egészséges! Az éhezés az nem.
2010. aug. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Én diétázom. Drága, időigényes, majd megszakadok benne mert csak egyegy kocka étcsoki jöhet szóba semmimás édesség. Csak teljes kiőrlésű kenyér, víz, rengeteg gyümölcs,zöldség, hal, zab. És nem a súlyom miatt kell, hanem a bőröm miatt, mert ha nem ezeket enném tele lennék pattanással! Perricone diéta...
2010. aug. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
51%

könnyen beszélsz, biztosan olyan típus vagy, aki bármennyit eszik semmi nemlátszik meg rajta..

Én diétáznék, az a baj, hogy nem bírom ki, hogy ne egyek akkor és azt amit szeretnék enni :S:D:D

2010. aug. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!