Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mitől, miért híztál el?

Mitől, miért híztál el?

Figyelt kérdés
gondolok itt konkrét ételekre amikből sokat ettél, vagy hányszor eszel egy nap vagy valami más oka van?
2020. febr. 18. 10:43
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
100%
Volt egy időszak mikor nem mentem sehova, zabáltam unalomból folyton gépeztem stb. Na úgy
2020. febr. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
81%
Munkámból adódóan egész nap ülök, nem tudok elmozdulni az íróasztal mellől, kaját készíteni nincs időm így maradtak a rendelések, többnyire zsíros, olajos kaják. Ettől.
2020. febr. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%
Visszaszoktam az édességekre, mert sokat kaptunk ajándékba, meg az üditőzésre is. Tavaly nyár óta fel is szaladt 5 kiló.
2020. febr. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
27%
majonéz :) csak 100 grammban van 638 kalória és volt hogy egy nap alatt simán megettem belőle 300 grammot is szendviccsel
2020. febr. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
33%

Napi egy tábla csoki + minden ami édesség, süti. Sok kaja. A heti egy zumba ezt nem kompenzálja.

Igaz csak 5-8kg plusz van rajtam de ha így haladok 15-18 lesz.

Próbálok normálisan enni, csoki most nincs de keresem folyton az alternatívákat. Képtelen vagyok lemondani az édességről.

Erős dohányos vagyok, ez sokat elmond a függő és akaratgyenge személyiségemről.

2020. febr. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Pajzsmirigy , majd terhesseg, aztan kezetlen pajzsmirigy, de most mar jo uton vagyok, fogytam 7 kgt. ( igaz, meg kb 20at nem artana)
2020. febr. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
72%

Antidepresszánsoktól, amiket kénytelen voltam szedni más emberek ostobasága miatt. A mai napig leátkozom a bőrt azokról, akik miatt pszichiátriára kerültem, meg fel is szedtem +40 kilót a tetejébe.

És hiába nem ettem sokat, hiába mozogtam, nem ért semmit, a mai napig nem ér semmit, akármit csinálok.

És rettenetesen undorodok magamtól.

2020. febr. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
86%

Én egyszer híztam 25 kilót, egy komoly baleset után egy évig nem mozogtam szinte semmit és a normális étkezés mellett rengeteget nassoltam, főleg unalmamban. Semmi durvát, szendvicseket, néha édességet, de jóval többet mint kellett volna és akkor is ettem, ha nem voltam éhes. Csak az én hibám volt, senki másé.

Miután újra mozoghattam, napi 15+ km gyalogláson kívül nem csináltam semmit, de azt minden nap tartottam, és az extra étkezésekről és nasikról is leszoktam. Egy év alatt leadtam és azóta is tartom.

2020. febr. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
70%
Inzulinrezisztencia miatt. Vannak ételek amiktől felugrik az inzulinom, amitől viszont lezuhan a cukrom - rosszul leszek, szédelgek, ennem kell, mert embert ölök. Sokáig nem tudtam erről, azt hittem hogy nincs önuralmam. Azóta sikerült némi túlsúlytól megszabadulni és sportolok intenzíven már két éve, de még mindig kövér vagyok, nem megy a diéta, mert elég rendszertelen életet élek, és nehezen tudom megoldani, hogy három óránként mindig tökéletes minőségű, megfelelő mennyiség lassú felszívódású szénhidrát álljon a rendelkezésemre.
2020. febr. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert zabálok. Főleg édességet. Súlyosbítja a helyzetet, hogy beteg a lábam, így egy éve már sportolni sem tudok.
2020. febr. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!