Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mitől híztál meg? Hány kg-ot...

Mitől híztál meg? Hány kg-ot mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
2012. szept. 19. 12:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az egyetem miatt elköltöztem otthonról egy másik városba. A nagy stressz, a sok tanulás, a rendszeres táncra járás abbahagyása, 0 mozgás, ill. párkapcsolati problémák is közrejátszottak... 2 év alatt +20 kilóval "gazdagodtam". A nyár elejétől lement belőle 10, a maradék pedig folyamatban..
2012. szept. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Kb. az elmúlt egy évben jött fel 5 kiló, és valószínűleg csak lassan kicsit nagyobb adagokat ettem, meg kicsit több nasi is becsúszott. Most dolgozom rajta, hogy visszatérjek a versenysúlyomra. :)
2012. szept. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
1-2 hónap alatt plusz 9 kg. Ebben benne volt 3 nyaralás. Az utolsó nyaralás volt a legrosszabb...vegák között voltam és ők csak hulladék gabonákat ettek, amit sajnos az én szervezetem nem bír. Nagyon kedves, vendégszerető emberek és köszönöm is nekik a vendéglátást, de sajnos ez nekem sokat ártott. Saját kaját venni és vinni nem volt alkalmam, így egyértelműen azt ettem, amit adtak. Ez van, így jártam. Majd lemegy most. Ezen vagyok.
2012. szept. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
30%
hát én 12 évesen mikor elköltöztünk otthonról és anyám olyan helyen dolgozott hogy napi 100 csokit haza hozott és ezért mivel egész nap unatkoztam, nem csináltam semmit ettem. és hát olyan 1 év alatt 8-10 kiló most így 2 év múlva 64 kiló vagyok de októbertől minden héten 4 napot járni fogok edzeni és már kb. egész napi kajám 1 zsömle mivel rájöttem hogy így kb. senkinek se tetszek bár tudom hogy még ehhez fiatal vagyok . 14/L
2012. szept. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

utolsó, szerintem ahhoz vagy fiatal, hogy 1 zsömlét egyél egész nap.

fejlődik a szervezeted, és nagyon meg fogod kárositani.

elég lenne ha csak sportolnál, és minimálisan odafigyelnél.

2012. szept. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
4.dik vagyok . mióta már mások is szóvá tették hogy kövér vagyok azóta kb. 1 falat se megy le a torkomról vagyis tudnék enni nagyon sokat de mikor ott van előttem a kaja mindig eszembe jut amiket mondtak.
2012. szept. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ne jusson eszedbe basszus, hanem nézz neten megfelelő étrendet, mert ezzel megölöd magad.


Én azért híztam sokat, gyerekkoromtól kezdve, mert szüleim csak szendviccsel tömtek... ritkán volt főtt kaja... és nem foglalkoztak velem, hogy elmenjünk, ide-oda, állandóan otthon voltam. Mivel ebben nőttem fel, nekem ez természetes volt, de aztán besokalltam.

Évente szedtem fel 10 kilókat általánosban ötödiktől főleg, 100-ig meg sem álltam...

2012. szept. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
néztem már sokat de pl. én utálom a barna kenyeret mert mindig kihányom az ilyen füstölt lazac meg ilyenek nincs rá pénzünk hogy csak miattam kidobjunk ennyi pénzt. de pl. sok gyümölcsöt eszek nem eszek sok tésztát meg ilyeneket.
2012. szept. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
hát pedig inkább gondolj az egészségedre. egyél többször keveset, vedd minimálisra a csokikákat, és sportolj.
2012. szept. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
egy olyan fél éve nem is ettem csokit csak ilyen kekszet, vagy cukormentes sütiket. sportolni október elejétől fogok mert októberre van bérletem a konditerembe.
2012. szept. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!