Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mitől híztál meg? Hány kg-ot...

Mitől híztál meg? Hány kg-ot mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
2012. szept. 19. 12:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mikor felköltöztem az egyetem miatt kollégiumba.. Mozogni kb semmit nem mozogtam, sok alkohol, egészségtelen táplálkozás, mert főzni persze lusta voltam megtanulni, amit anya küldött hamar elfogyott, kb szendvicsen és zacskós tésztán éltem. így sikerült 1 év alatt 7 kg-ot felszednem. Most, hogy eljöttem a kollégiumból, megtanultam főzni, figyelek magamra és igyekszem sportolni leadtam a 7 kg-ból 5-öt.. Az a maradék 2 állítólag kifejezetten jól áll, de azért én inkább szabadulnék attól is, meg ha már így belejöttem, akkor még plusz 2-től..:D
2012. szept. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Minden évben augusztustól októberig visszaszedek 3-4 kg zsírt.

Szörnyűűű!!

Allergiás vagyok és a gyógyszerek belassítják az anyagcserém, hiába diétázom és tornázok ugyanúgy mint előtte...


Októbertől megint kezdek mindent elölről..

2012. szept. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

6-10 éves koromig versenyszerűen szertornáztam. Mindig nagy evő voltam így visszagondolva, például emlékszem simán betoltam 8 évesen egy minipizzát, mindig én ettem a legtöbbet mindenhol, mindenből repetáztam..de mozogtam rendesen, így 150 cm voltam, és 38 kg(most néztem vissza), szóval vékony voltam. Aztán elváltak a szüleim, gyerek-depresszió, otthagytam a szertornát. Nem ettem többet, mint régen, talán csak egy kicsivel, de az a heti 4x2 óra aktív sport hiánya nagyon meglátszott. Aztán 12 éves koromra 56 kiló lettem. Ekkor voltam 155cm. Ma is kísért az a szám, pontosan emlékszem arra a pillanatra, amikor ráálltam a mérlegre és 55.5-öt mutatott, most is látom magam előtt. Minden napom szörnyű volt, az osztálytársaim szinte ellenem fordultak, undorító voltam. 5.osztály utáni nyáron végig hosszú fekete nadrágban voltam, erre tisztán emlékszem, nem voltam hajlandó semmit felvenni azon kívül. Mindenki bántott. Szörnyű volt, minden egyes bántás a fejemben van, a sajátom családom kiszedte belőlem a lelket, szinte gyűlöltek, egyre durvábbak voltak velem az emberek, minden egyes kiló után egyre kevésbé vettek emberszámba.

Most, 15 éves koromra 163 cm és 42 kiló vagyok, így megtanultam a leckét, és ha terhességen kívül valaha is 50 kiló fölé megyek, akkor hivatalosan is csődöt mondtam emberként:"D Köszönjük társadalom, és drága családom:)<3

2012. szept. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

érzelmi evés. kb. 3 év mértéktelen zabálás és az odafigyelés teljes hiánya alatt kúszott fel kb. 15kg. a sportot hírből sem ismertem, és ettem amihez kedvem volt. most vagyok 62kg, 13 kg fogyás után, és sokkal jobban nézek ki, de még mindig küzdök az ételek csábításával és a lustasággal... nem tudom, meddig bírom tartani.

20l

2012. szept. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
egyetem,mozgásszegény életmód,összevissza kaja,ez 4ev alatt kb 15kilot jelentett,aztan egy terhesség,ami után 3kilo maradt pluszban,erre szedtem fel még hetet fel ev alatt,szoptatás mellett..80volt a "csúcs"most 65nel tartok,az az utolsó hét kilo sajna meg velem van,de azért szerintem már nem sokáig:-D
2012. szept. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!