Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Krealkalyn és tribulin 90-es...

Gumbo kérdése:

Krealkalyn és tribulin 90-es párosítása mennyire jó? Használtad-e már mennyit híztál izomban, fogytál-e zsírból vagy alakult-e át.

Figyelt kérdés
2012. febr. 23. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
alakult-e át? ilyen tudásbázissal nem az alapismereteket kéne olvasni?
2012. febr. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
úgy értem hogy ment-e le zsírból izomból meg jött,formálódott-e,nem értem miért kell belém kötni...
2012. febr. 23. 22:17
 3/6 anonim ***** válasza:

azért, mert ha bármit is tudsz test formálásáról, akkor az ott indul, hogy addig nem fog anabolikus folyamat túlsúlyba kerülni, amíg katabolikus folyamat van túlsúlyban.

de foglalkozz csak a tribulinnal. elnézést hogy beléd kötöttem, abszolút nem érdemelted meg.

2012. febr. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ezért kérek tanácsokat mert én ilyenekhez nem nagyon értek, és szeretek ötleteket hallani.
2012. febr. 23. 22:22
 5/6 anonim ***** válasza:
olvasd el a builder.hu alapismereteit! :)
2012. febr. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!:)


Csak rákerestem a krealkalynra...

A honlap, ahol megtaláltam hormontartalmú szereket is árusít.

Netán ez is az?


Pontosan mi a célod, hogy szeretnél kinézni?

Erőnlétet szeretném, vagy inaktív állapotban is dagadó izmokat?

A kettő nagyon nem ugyanaz!


Hidd el, ha az ember meg akarja kerülni a természetet, az hosszútávon soha semmi jóra nem vezet.


Nem tudom, mik ezek a szerek, de magukban hordozzák az impotencia lehetőségét is.


Másfelől meg erősebb nem leszel attól, hogy felfújod az izmaidat.


Egy izom minél jobban tapad a csonthoz, annál nagyobb erőkifejtésre képes.


Ha megmondod, hogy mi a célod a szerekkel szívesen ajánlok étrendet és megfelelő sportot.


Az ilyen vackokat meg felejtsd el, parasztvakítás az egész.


(Szívesen kifejtem a (negatív) biokémiai hatásukat, de szerintem a lényeget így is érted.)

2012. febr. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!