Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Tegnap kezdtem a diétát, jól...

Tegnap kezdtem a diétát, jól csinálom?

Figyelt kérdés

Fehérjenapom volt.

9órakor három narancs

12órakor 3főtt tojás,egy szelet párolt csirkemell.

4óra felé egy pohár kefír.

7óra felé pedig egy kefír, sok salátával


2009. jún. 27. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem jó!
2009. jún. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fehérjenapon vagy tojást vagy pedig húst ehetsz, a kettőt egyszerre nem. Sőt, amennyiben az ebéded tojás, vacsorára sem ehetsz húst. Sajnos, de ez így van. Egyébként mennyiségileg jó, de hol maradt a déli üres húsleves? Szerintem az sem véletlenül került be a diétába. Azt egyébként díjazom, hogy barnakenyeret nem ettél, sajnos én azt nem tudom nélkülözni.
2009. jún. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sztem ok.Bár én kétszer szoktam enni,ebéd és vacsora.Meg persze a délelőtti gyümölcsök.Én sem szoktam levest enni.Barátnőim csinálták és már fogytak vele sikeresen.Ők sem ettek levest.Hát nem tudom mennyire lényeges,de sztem annyira nem.
2009. jún. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Inkább egyél rendesen, és kezdj el uszni intenziven!

3 honap után napi 2-3 óra uszással látszani fog az eredmány!

2009. jún. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ennyi úszástól és hétköznapi étkezéssel úgy olvadna rólad a zsír, mint egy meztelen jégkocka a sivatagi napon. Ezzel a diétával csak tönkrevágod a szervezeted.
2009. jún. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most aztán kiakadtam! Nem értem a válaszok értékelését! A tényeket, a diéta leírását idéztem csupán, mégis lepontoztak?! Miért van ez? Válaszaimnál mindig a jószándék vezérelt, s teljes mértékben helyes tanácsokat adtam. Azt hiszem ezek után levonom a megfelelő konzekvenciát!
2009. jún. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Előzőnek...itt csak ilyen idióta barmok vannak akik lepontoznak,mert hülyék és semmit nem tudnak.Szard le a barmokat.


Válasz a kérdésre...HELYTELEN


A legfontosabb étkezésed a reggeli.Az legyen vegyes,reggel vedd fel a szervezetednek szükséges tápanyagokat.Szóval amit délre írtál,az legyen a reggeli.


Délben kérlek...FŐTT ÉTEL...hidd el nem dísznek van,nagyon fontos.Leves második,persze nem hogy a zsírban tocsog.a többi megfelel.


NA DE GONDOLOM EZ AZ ORVOSTÓL ELHANGZOTT NAPI ÉTKEZÉSI TERV,HA NEVEZHETJÜK ÍGY,SE LESZ JÓ EGY PÁR UNATKOZÓ KIS IDIÓTÁNAK.


Saját döntésed,de nem hiszem hogy ezzel rosszat mondtam,érdeklődd meg kérlek egy szakembertől.Az semmibe sem fáj neked

2009. jún. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!