Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ma kezdtem a diétát, jól...

Ma kezdtem a diétát, jól csinálom véleményetek szerint?

Figyelt kérdés

18kilótól szeretnék megszabadulni a 90nap végére! remélem sikerül leadnom :) Ma kezdtem,ugye fehérjenapom volt. Reggelire,ettem két darab narancsot,egy almát,és sok citromos vízet ittam.Délben,ettem egy főtt csirkecombot,5darab virslit,sok paradicsomot,paprikát,és egy szelet kenyeret!Uzsonnára,(háromóra felé) ettem három darab tojásból rántottát.Vacsorára,(előbb) Ettem 10deka sajtos párizsit,és 10deka sajtot!!

Szerintetek,jól csinálom?Vagy min változtassak?


2009. jún. 3. 18:29
 1/9 anonim válasza:
Szia! Én két hete kezdtem.Eddig 3 kilótól szabadultam meg. Nem szeretnélek bántani, de szerintem ez egy kicsit sok, amit ma ettél, bár nem tudom, hogy a diéta előtt mennyit ettél. Nekem is ma fehérje napon volt, én reggelire 2 banánt ettem, ebéd 15 dkg sonka, 10-15 dkg sajt, 1 paradicsom. Vacsora 3 tojásból készült rántotta + 1 paradicsom. Bár én előtte sem ettem túl sokat. Ha szertnél fogyni szerintem, a kenyeret próbáld meg elhagyni. Sok sikert! Ja és érdemes a derék, csipő, has méreteidet megmérni a kezdéskor, mert nekem centikben jobban mutatkozik a fogyás, mint kilókban.
2009. jún. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez rengeteg! Olvasd újra a 90 naposról szóló oldalakat. Valamit férlreértettél, mert nem lehet korlátlan mennyiséget enni...


A virsli és a párizsi pedig az egészségetlene hízókúra kategória...

2009. jún. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, hízókúrán vagy? :D Egyáltalán hogy tudsz ennyi ételt magadba tömni? Hány kiló vagy? Ha én a "fogyókúrás" étrendedet követném, akkor kb. 1 hónap alatt szednék fel + 20 kilót. Tudod te, hogy mennyi az az 5 virsli, sajtos párizsi, sajt, háromtojásos rántotta, csirkecomb, kenyér. Atya ég, rossz rágondolni ennyi kajára, kb. 3 családnak elég ennyi étel :D
2009. jún. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez rengeteg!!!Ezt hol olvastad?Ha nem dietazom semm eszem ennyit!!

De amugy ez vicc szerintem!!!Provokacio!!

2009. jún. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A párizsi meg a virsli felejtős meg a sajt is.

Nem sok csak sok a "szemét" az étrendedben.

2009. jún. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Sokszor a fogyáshoz vezető út nem olyan nehéz, mint ahogy halljuk. Az első hetekben mindössze annyit kell tenned, hogy megválogatod, hogy mit eszel, és nem a kalória szerint, hanem a szénhidráttartalma szerint. Általában minden termékre rá van írva a szénhidráttartalma, a lényeg, hogy egy nap 20 g szénhidrátnál ne fogyassz többet. Kb. a második napra a felgyűlt szénhidrát a szervezetedből kiürül (esetleg ingerlékenységgel, vagy kis fejfájással járhat ez a pont, de egy szem gyógyszer és többet már nem fogod érezni). Ezután a szervezeted mivel nem kap több szénhidrátot -csak amennyi a működéséhez szükséges-, elkezdi lebontani a raktározott zsírokat. Itt beindul a fogyás. Kb. 2 kg/hét lesz. Ha mozogsz is hozzá, akkor ezt növelheted. Mikor már kezded elérni a kívánt súlyt fokozatosan növelheted a napi szénhidrát bevitelt (5 grammal), hetente. Ezután meg kell majd keresned azt a szénhidrátmennyiséget, amitől nem fogysz, de nem is hízol és azt kb. betartani. Elsőre kevésnek tűnhet a 20 g/nap szénhidrátbevitel, de be lehet tartani, a húsok korlátlanul fogyasztahtók pl. Jó tanács: ha valamire nincs ráírva a szénhidráttartalma keresd meg a google-ban vagy hasonló helyeken :).

Sok sikert hozzá :)

2009. jún. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
azt kihagytam, hogy a súlyod minden nap megmérheted, de kb ugyanabban az időpontban érdemes,a reggeli mosdó után:) h követni tudd az eredményt
2009. jún. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2009. jún. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem bántásból,de ez szerintem is egy picit sok... Nemmellesleg nagyon sok helyen olvasom, hogy mást esztek edébre és mást vacsira... Én ahol eddig néztem mindenhol azt láttam, h uazt kell enni este is mint délbe (kivéve szénhidrát napon) Ti nem igy tudjátok???
2009. jún. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!