Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ma kezdtem neki a 90 naposnak....

Ma kezdtem neki a 90 naposnak. Reggelire ettem egy narancsot és egy banánt. Délre főtt tojást kis sajtal és egy pohár tejjel. Estére ugyanez csak kevesebb, jól csinálom?

Figyelt kérdés
2008. okt. 2. 16:02
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
segítsetek kéérlek
2008. okt. 2. 19:19
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
én nem vagyok ennek a diétának a híve, de szerintem ez korrekt, kicsit ehetnél többet is.
2008. okt. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
pesze, jól csinálod. Szerintem délben ehetsz 4 tojást simán+ sajtot is, vacsira meg hármat. A lényeg, hogy ne egyél hozzá szénhidrátot. Ha éhesnek érzed magad, zöldséget bármikor ehetsz! És igyál sok folyadékot, olyat, amiben nincs cukor!
2008. okt. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Istenem miért nem mész egy órát kocogni minden nap,e´s eszel egészse´gesebben.Töb zöldség gyümi,fehér hús.Napi 20 perc torna,és már szép is leszel.Ráada´sul fogyni fogsz pár napon belül,ami tartós lessz,nem úgy mint ez a buta sanyargatás.
2008. okt. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Figyelj, a diéta működik. Csak néhány jó tanács:

- a gyümölcsöket ne keverd, vagyis vagy 2 banán, vagy 2 narancs.

- ebédre egyél egy jó tányérnyit, és este annak a felényit...

Tudod mit, ha bővebben érdekel, küldj egy mail címet.

2008. okt. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Tavaly 70 napig csináltam a 90 napos diétát, 70 nap alatt 6 kg-ot fogytam. Szerintem ez jó eredmény, ahhoz képest, hogy nem csináltam végig.

Most három hete csinálom (szeretném végig csinálni), és már 4 kg-ot fogytam.

Mivel a szétválasztás a lényeg ennél a diétánál, így a javaslatom a következő:

A gyümölcsöt csak gyümölcsnapon egyed. Amennyi beléd fér, de csak ezen a napon.

Főtt tojást és sajtot csak fehérje napon egyél.

Nézz utána a 90 napos diéta oldalon.

Én soha nem keverem a napokat, mindig úgy csinálom, ahogy elő van írva. Így érsz el látványos eredményt.

Tornázni is kell mellette, de nem megerőltető gyakorlatokat. Ennek is utána tudsz nézni a honlapon.

Amiért szét kell választani (egészségügyben dolgozom, utána kérdeztem az orvosoktól, de a honlap is alátámasztja): különféle ételek emésztésekor, különféle emésztő enzimek keletkeznek a gyomorban. Ezért nem jó, ha gyümölcsöt eszel reggelire, estére főtt tojást, sajtot és tejet iszol. A gyümölcsöt gyümölcs napon egyed, a tejet, sajtot, tojást, pedig fehérje napon.

Remélem tudtam segíteni.

2008. okt. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
de hát aúgy írja h reggelire mindgig gyümölcs. akkor mit reggelizzek?
2008. okt. 7. 20:44
 8/12 anonim ***** válasza:

Mindig ugyanazt egyél reggelire is, mint amit délben és este. Este 6 után, ha nem gond, ne egyél. De ha nem bírod ki, mindig ugyanazt egyél. Pl. ha reggel tojást eszel, akkor próbáld meg, hogy délben is azt eszel. De nem fontos, hogy tojás legyen. Fehérje napon ehetsz tojást, húst, sajtot, tejfölt.

Gyümölcsöt csak gyümölcs napon egyél, amennyi beléd fér. Ha éppen gyümölcsöt reggelizel minden nap, nem olyan nagy baj, de ha fehérje nap van, akkor inkább egyél fehérjét, és ne gyümölcsöt.

Ha letelik a 90

2008. okt. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Bocs. Az előbb véletlenül elküldtem egy félbehagyott levelet, most folytatom.

Tehát, ha letelik a 90 nap, akkor 90 napig reggelizz gyümölcsöt. A legbiztosabb, ha megnézet a Mindmegette. hu weboldalt, ott mindent megtalálsz, amit erről a diétáról tudni kell.

2008. okt. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
egyik azt írja egyrk gyümölcsöt másik hogy ne..
2008. okt. 9. 06:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!