Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Valami jó tipp fogyáshoz? 30...

Valami jó tipp fogyáshoz? 30 kilot szeretnék leadni. Nektek milyen fogyási szokás/ napirend vált be?

Figyelt kérdés

aug. 28. 10:49
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
21%
#20 én pl eleg sokat sportolok, mégis figyelnem kell. Kipróbáltam, hiába sportoltam, semmi se ment le, sőt híztam, ha kenyeret ettem. Itt a legtöbb válaszoló 20-on éves. Akkoriban még nekem se ártott a kenyér. Sajnos ahogy idősödik az ember, annál kevesebb mindent ehet. Pedig sokkal többet mozgok, mint huszonévesen. Régen én se értettem, miért hízik el szinte mindenki. Ma már látom, hogy egyáltalan nem kell mértéktelenül zabálni és lustán a tv előtt dögleni ahhoz, hogy felszaladjanak a kilók. Vanaz a vicc, hogy valaki ránéz egy zsömlére és már hízik. Sajnos kiderült, hogy nem vicc :D
aug. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
57%

20, teljesen igazad van. Annyit fűznék még hozzá, hogy itt főleg elhízott emberek kérdeznek általában, tehát nem a testépítői szint, illetve, nyilván ha valaki eljutott a 30 kg súlyfeleslegig nem a hipersportos kategória. Szóval nekik aztán mindenképpen különösen oda kell figyelni a szénhidrátbevitelbe. És ahogy kifejtettem, hormonális eltolódása kisebb vagy nagyobb biztosan van, főleg ezen a szinten tehát nagyon nem mindegy mit eszik.

Szóval a kalóriák számolgatása kevés lesz. De a testépítőknél, vagy az intenzíven edzőknél is, mert ott meg a fehérjebevitel is kiemelkedően fontos.

aug. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Akira01 válasza:
29%

1 hónap alatt 82 kg-ról 74-re fogytam le.

Teljesen elhagytam a cukrot. Kávé tea stb cukor nélkül. Semmi üdítő, energia ital. Folyadék pótlás víz, tea (cukor nélkül) édesítőszernek nem vagyok híve.


Kenyér helyett zsemle, ebből max 5 db / nap.

Az étkezésnél 16 órás idöablakot tartok ami azt jelenti, abban a 14 órában semmit sem eszek.

Margarin helyett vaj, étolaj helyet sertés zsír.

Nem számolok kalóriát és mindent eszek ami házi és nem ipari termêk.

Tejből a 2.8%-os pl.

Fontos a mozgás!

Mivel az munkám és egyéb miatt nem fér bele az edző terem , ezért otthon csinálom. A neten nagyon sok otthon végezhető gyakorlat található.

Napi 10 perc az elején és persze mozgás a szabad levegön, legyen az séta, kerékpározás.. bármi. Csak mozogj.

Nasi elfelejtve.

3 hónapja tartom a súlyom.

Hordó hasam volt és úszó gumim. Ezek eltüntek.

Ha van lehetőséged akkor járj el úszni mellette!

Sok sikert a fogyáshoz és kitartást az egészhez!

Végére egy tanács!

A fejben kell rendet tenni!

Tudd miért akarsz fogyni, legyen az egészséged miatt vagy mert jobban akarsz kinézni.. tök mindegy!

Kitűzted magad elé a célt, menj végig az úton.

Az első időben látványos fogyásra számíthatsz de 1-1.5 hónap után be fog lassulni. Ez ne vegye el a kedved.

Sportolj, az sokat segít.

A kalória számolást felejtsd el. Az csak a verseny sportolóknál fontos!

szept. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Alain Delon ***** válasza:
Kérdezzél meg szakembert, mert egymástól eltanult diétával frankón odavághatod a szervezetedet, utána meg kínlódhatnak az orvosok, hogy helyrehozzanak. Első lépés: háziorvos.
szept. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
91%
23, a kenyér helyett miért jobb a zsemle? Nem kötekedésként, tényleg érdekel.
szept. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!