Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Turbó diéta napirend?

Turbó diéta napirend?

Figyelt kérdés

El szeretném kezdeni, utána is olvastam de ott mindenféle teát meg ilyeneket ir ami egy csomagban 38.000ft de én csak egy dobozt szeretnek venni (persze ha elfogy a 2 hét alatt akkor meg egyet)

Aki ezt elkezdte le írna a napi rendjét hogy evett e mást, mikor sportolt, mit sportolt.

10-15kg szeretnek le adni vele, ez lehetséges?



2021. okt. 11. 15:59
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Ne edd azt azt a rakat szart, 80%-ban cukor az egész. Nézz utána a témának (kalóriadeficit), mielőtt ennyi pénzt kiadnál valamire.
2021. okt. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Ne csodaszerekkel akarj fogyni, nem lesz eredménye. Vagy ha lesz is valamilyen csoda folytán, amint visszatért az eredeti étrendedhez, szépen visszaszeded majd. Egyél egészséges, teljes értékű ételeket és sportolj. Ennyi a "jól kinézés" kulcsa.
2021. okt. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Annak a véleményét kertem aki használta!
2021. okt. 11. 20:08
 4/10 anonim válasza:
65%

Én 8kg-ot fogytam vele. Napi háromszor ittam két hétig. Mellé semmit nem ettem de sok vizet ittam. Nem sportoltam. Hátránya, hogy végig nagyon türelmetlen és ideges voltam és állandóan éhes. Előnye, hogy viszonylag rövid idő alatt sokat fogytam vele. Viszont van barátom, aki hízott tőle. Szóval változó, hogy kiből mit hoz ki. Utána már soha többet nem tudtam végig csinálni mert képtelen voltam meginni. A szagától is rosszul voltam.

Egy szó mint száz, nekem hatásos volt, ki lehetett bírni. De nagyon vigyázz, hogy ne alakuljon ki jojó effektus.

2021. okt. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem a teatol fogytok hanem a koplalastol 🤦‍♂️ Sport es normalis etrend nelkul fogyni nagy hulyeseg. Szar alakod lesz nagyon..
2021. okt. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
#4 ezt hívják úgy, hogy koplalás/ éheztetés.
2021. okt. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

Ha nem viszel be tápanyagot, nyilván fogyni fogsz... Aztán meg amint elkezdesz enni, jönnek vissza a kilók...

Nem érdemes ilyenekre költeni. Ennyi pénzért vegyél egy könyvet a táplálkozásról, és vedd meg az alapanyagokat, amit javasol.

2021. okt. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
41%

Érdekes. Egyedül én írtam tapasztalatból és le lettem pontozva. Taps nektek.


Amúgy nekem segített beinditani a fogyást és motivált lettem arra, hogy tovább alakítsak magamon más módszerekkel. Nem bántam meg, hogy végig csináltam.

4-es voltam.

2021. okt. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%
Én nem rendeltetésszerűen használom, hanem az életem részeként. Van itthon 8 doboz különboző ízekben, azokat variálom. Ha elrontom a rendes egeszseges etkezest és azt veszem észre hofy egy hete mar csak csokit, hamburgert, perecet zabálok, akkor csinálok egy egy vagy ket naposat, 5 részre osztom el, 1,5 deci ket kanal egy adag, mert 160 cm vagyok es 3dl nem birok meginni. Van, hogy vizzel iszok pár adagot vagy fele viz fele tej a legjobb,hogy ne puffadjak fel a sok tejtől. 1-2 nap után megint vissza tudok térni a rendes efeszseges etkezeshez, mert megkönnyebbul a testem, elveszi a szenhidrat utani étvagyam. A rendes etkezesem soran is hetente iszom majdnem mindennap, atlag 1-2 szer 1,5 decis adagot, főleg ha kivanom az edesseget. Jó, mert segít csökkenteni az étvagyat és betartani a diétát, nehezebben csabulok el mellette sutire, lángosra, zsíros lisztes cukros etelekre.
2021. nov. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Ja igen, pont ugy jonnek a pereces hamburgeres napok ha leszokok a turbo dieta ivasrol es hanyagolom. Akkor elrontom a rendes etkezest, de ha folyamatosan iszogatom, akkor nem rontom el.
2021. nov. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!