Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Megcsaltam a férjem, ezért el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a férjem, ezért el szeretné perelni tőlem a 4 éves kislányunkat. Mennyi esélye van erre?

Figyelt kérdés
A férjem 41 éves, külföldön dolgozik. Én 24 éves vagyok. Megcsaltam őt, és mivel a kislányom is találkozott többször is a férfival, el akarja tőlem venni a kislányt. Mivel szerinte emiatt rossz anya vagyok és rossz hatással vagyok rá. Mi a véleményetek, van esélye a bíróságon? Volt már aki hasonló helyzetben volt?
2016. szept. 6. 16:02
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

a marihuanát bizonyítani is kell, mert addig csak üres blöff. Nem elég valamit állítani, bizonyítani is kell, a törvénny így működik már réges régen..


Ha csak csalással tudja rendezni az életét, akkor inkább ne rendezze szerintem, mert csak mégjobban rá fog faragni. Ezt a lakáshitel dolgot sem fogja megúszni símán. Az apának jár a lakás fele, mivel közös vagyon. Ráadásul holmi rágalmazások alkalmazása sem igazán ajánlott, kivéve ha 100%, hogy tudja is bizonyítani amit állít, különben a bumeráng vissza üthet könnyen.


Rágalmazásért a legmagasabb kiszabható büntetés 5 év letöltendő börtön.

2016. szept. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a vlaszokat. A lakáshitellel kapcsolatban rosszul fogalmaztam. Nem inditottam még el, csak bementem a bankba erdeklodni a feltetelekrol. Annak elkenere hogy megcsaltam a ferjem nem vagyok kicsapongo. Nem jarok bulizni, sot sehova sem. Ha nem dolgozom eppen minden idot a lanyommal toltok. Es ez igy van miota megszuletett. Mindig ketten voltunk itthon egyedul.A drogrol pedig annyit, hogy eppen Németo.ba utazott ki amikor megallitotta a rendorseg mert nem egett a feklampa. Ereztek a fuszagot, atvizsgaltak az autot, vert is vettek tole. Talaltak nala par g-ot es a vereben is. Megbuntettek 2000 eurora, egy napra bezartak. Errol meg van a papir. Ha itthon van is mindig szivja, meggyujt egy fustolotes arra fogja a fura szagot. Akarmit is irtok, nekem a lanyom az elso. Hatalmas bunt kovettem el. De ettol meg nem vagyok rossz anya. Rendesen nevelem es mindent megteszek erte. Megfogadtam, hogy soha tobbet nem teszek ilyesmit. Mert aut akarom, hogy mindig buszke legyen ram a kislanyom. Egyebkent kozben jobb belatasra tert a ferjem, belement az 1-2 heti lathatasba. Koszonom megegyszer, hogy valaszoltatok. Szep napot mindenkinek.
2016. szept. 11. 13:51
 33/33 A kérdező kommentje:
Még annyit szeretnék, hogy eszemben sincs olyasmi, hogy o fizesse a lakashitelem. Van neki is eppen eleg tartozasa. Dolgozom, tudom fizetni. Es miutan elvaltunk, csak akkor fogom igenyelni.
2016. szept. 11. 13:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!