Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Megcsaltam a férjem, ezért el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a férjem, ezért el szeretné perelni tőlem a 4 éves kislányunkat. Mennyi esélye van erre?

Figyelt kérdés
A férjem 41 éves, külföldön dolgozik. Én 24 éves vagyok. Megcsaltam őt, és mivel a kislányom is találkozott többször is a férfival, el akarja tőlem venni a kislányt. Mivel szerinte emiatt rossz anya vagyok és rossz hatással vagyok rá. Mi a véleményetek, van esélye a bíróságon? Volt már aki hasonló helyzetben volt?
2016. szept. 6. 16:02
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem Ámerika...
2016. szept. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
76%
Van rá esélye, az mindig van, főleg, hogy a gyerek már nem szopik.
2016. szept. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
91%

Szinte kizárt, hogy megkapja, ha külföldre vinné.

Egyébként nem azt nézik, ki kivel kefél, hanem hogy minél van jobb helyen.

2016. szept. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:

Pénz beszél, ügyvéd ugat. Ha ő jobb ügyvédet tud fizetni, minden előfordulhat.


Te dolgozol? Az ő házában laksz? Anyagilag mit tudsz nyújtani?

2016. szept. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
24%
Megérdemelnéd, hogy elvegye, gondolom ő sincs rossz anyagi helyzetbe, de ennek nem sok esélye van, lássuk be.
2016. szept. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Ügyvédtől függ. Némileg szkeptikus vagyok, hogy 24 évesen, 4 éves gyerek anyukájaként te egyedül el tudod tartani, ami azért egy nyomós indok lehet. Nem szívesen veszik el az anyjától a gyereket, de egy jó ügyvéd és egy bizonytalan anyai háttér necces lehet. (Bocs, nem ijesztgetni akarlak, de rendezd a körülményeid, mert az tényleg buktató lehet.)
2016. szept. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Igen, dolgozom és az ő házában lakunk. Haza szerettem volna költözni a szüleimhet, de rabeszelt, hogy maradjunk. Nagyon régóta rosszul erzem magam a kapcsolatban. Csak huztam huztam az idöt es ez lett a vége. Tudom hogy nincs mentségem, nem is akarom kimagyarazni. Azt viszont biztosan tudom, hogy imádom a lányomat és ö a mindenem! Minél előbb el szeretnék valni. Egyébként a ferjem rendszeresen marihuanat szív, és még valami mast is. Nem tudom pontosan. De ezt nem tudom bizonyitani.
2016. szept. 6. 16:46
 8/33 anonim ***** válasza:
53%

Hát őszintén nem tudom kinél lenne jobb helye a gyereknek.

Az anyánál, aki pasizik, vagy az apánál aki drogozik.

Nagyon sajnálom szegény gyereket, hogy ilyen kretén szülei vannak....

2016. szept. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Nem pasizok. 3 férfi volt az életemben. Egyáltaln nem ilyen ember vagyok. Mellette lettem ilyen. Nem akarom hogy kikészüljek mellette 😞
2016. szept. 6. 16:54
 10/33 anonim ***** válasza:
67%
Alapveto erkolcsi normakat nem fog benned semmilyen kapcsolat megvaltoztatni. Ezzel ne is hitegesd magad, mert te is tudod hogy lehetett volna tisztan is intezni ezt, ha van benned nemi tartas, nem rogton racuppanni mas farkara, mikozben meg masnak a nevet viseled.
2016. szept. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!