Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Megcsaltam a férjemet. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a férjemet. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

1,5 éves a lányunk, a szülés óta a férjem nem fogalalkozott velem annyit, mint korábban. Az első 3 hónapban ez érthető volt, de hamar visszafogytam, eljárunk együtt kettesben, vagyunk itthon is kettesben de nem közeledik szexuálisan és máshogy sem. Próbáltam beszélni vele, én közeledni de legtöbbször elutasított. Többször szerveztem anyósom segítségével meglepetés-randit: mire hazaért a munkából én csinosan, sminkelve vártam, kész volt a finom vacsora anyósom pedig elvitte sétálni a lányunkat de ilyenkor csak leült a TV elé a kajával :-(


Elég sokat járok haza a babával a családomhoz vidékre, ahol összefutottam a középiskolai nagy szerelmemmel, akivel a héten le is feküdtünk.


Nem vagyok tisztában az érzéseimmel.


Mit tegyek? Beszéljek a férjemmel?


2012. jún. 9. 21:25
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
94%
senki nem tudja megmondani helyetted. Beszélj vele, de ne a megcsalásról. A ti kapcsolatotokról.
2012. jún. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
88%
Hány évesek vagytok mióta vagytok házasok? Szerelmes vagy belé vagy csak a megszokás? Érdekel még az iskolai szerelmed, vagy csak a vágy hogy hozzád érjenek,és foglalkozzanak veled? Sosem késő semmi,ezt tanuld meg, mert ha már nem szereted a férjedet, jobb különmenni, és annak a kapcsolatnak már semmi értelme főleg még egész fiatal korban,ha nincs testi kapcsolat,mert az rengeteget számít, fontos nagyon,én nem bírnám , és ha nem is megcsalnám, de előtte szakítanék. Illetve lehet ez a férjednek egy felvilágosítás, hogyha közölnéd vele amit tettél,és hátha kinyílik a szeme, hogy ez az ő hibája is,mert az a baj, hogy szülés után a férfiak már teljesen máshogy tekintenek a feleségükre. HA úgy érzed,mond el neki, hogy megtetted,hogy miért tetted ! Lehet hogy felnyílik a szeme,hogy ebben ő is hibás, és lehet máshogy fogja látni ezek után a dolgokat, és elkezd feléd szexuálisan is közeledni,mert rájön mit veszíthet.
2012. jún. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
58%
Nem mert akkor rád keni hogy tönkretetted a kapcsolatot. Igazán megérdemelt egy kis felszarvazást, ha már ilyen módon viselkedik, és beszélni sem lehet vele. Mellesleg lehet hogy ő is megcsal, és ezért ez a viselkedés. A pasik egyébként is mindig egóból indulatoskodnak ezeken. Azt hiszi, hogy a tulajdona vagy, és neked mindenképpen be kell tartanod a szabályokat, míg nála ez csak opcionális.
2012. jún. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
31%

Mintha én irtam volna le a sztorit!


Mikor megtettem nagyon bántott a dolog!De 1 éve tart ugyan ugy a megcsalás mert nem lehetett semmit megbeszélni!!De a gyerek miatt nem akarunk szétmenni

2012. jún. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
65%

Lehet , hogy Ő már előbb félrelépett , azért sem közeledik hozzád!


Szerintem is beszélj vele , úgy hogy csak rád figyeljen és eljusson neki , hogy döntenetek kell a közös jövőtökről.

Ne mond el a megcsalást , ha érdemben tudtok dönteni , mert bárhogy is alakul az kihatna a jövőre nézve.

Ha Te már a sulis sráccal szeretnél lenni , akkor a válásnál , gyerekelhelyezésnél ellened fordíthatja , ha meg vele maradsz , fel fogja hánytorgatni és akár rosszabb lesz.


Sajnos ezt lehet hogy nagyon elrontottad , én nem tudnám megcsalni a pasim , a lelkiismeretem végett , de minden helyzet egyedi és ha már így alakult , ezt vedd kegyes hazugságnak ami mindenkinek kedvezőbb ha elhallgatod.!

2012. jún. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

Én 28 vagyok ő 30. Mindkettőnknél első házasság és gyerek.


Azt nem hiszem, hogy megcsalna mert a bátyámmal dolgozik és munka után jön haza. Az elején rákérdeztem a bátyámnál, biztos nem falazna neki.


Azt biztos, hogy nem szeretem a volt barátomat. De nagyon jó volt vele a szex (vagy csak annyira ki voltam éhezve, hogy bárkivel jó lett volna...)

2012. jún. 9. 21:41
 7/41 anonim ***** válasza:
44%

Hiába írtad le a történeted, azért azt ne várd, hogy sajnálni fogunk egy kicsit is.

Ha már rég rossz a helyzet, akkor beszélned kellett volna vele erről. Túl sokat nem tudsz már csinálni. Vagy bűntudattal élsz tovább vagy elválsz, esetleg elmondod neki, de kétlem, hogy elnézné..

2012. jún. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
50%
Ne mondd el neki. Amit nem tud, az nem fáj. Benned meg van egy jól eső érzés. Zárjátok is le ennyivel a sráccal, ha csak el akarsz elválni, csak akkor folytasd.
2012. jún. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
38%
Én már táraznám a Parabellumot a férj helyében.
2012. jún. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
19%

Minden nő csak az alkalmat lesi,

azután magyarázatul, ráfogja a férjére !!


A becsületes az lett volna, ha különválsz és csak azután répáztatod meg magad.

Remélem kivág a férjed!!

2012. jún. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!