Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Megcsaltam a férjemet. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a férjemet. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

1,5 éves a lányunk, a szülés óta a férjem nem fogalalkozott velem annyit, mint korábban. Az első 3 hónapban ez érthető volt, de hamar visszafogytam, eljárunk együtt kettesben, vagyunk itthon is kettesben de nem közeledik szexuálisan és máshogy sem. Próbáltam beszélni vele, én közeledni de legtöbbször elutasított. Többször szerveztem anyósom segítségével meglepetés-randit: mire hazaért a munkából én csinosan, sminkelve vártam, kész volt a finom vacsora anyósom pedig elvitte sétálni a lányunkat de ilyenkor csak leült a TV elé a kajával :-(


Elég sokat járok haza a babával a családomhoz vidékre, ahol összefutottam a középiskolai nagy szerelmemmel, akivel a héten le is feküdtünk.


Nem vagyok tisztában az érzéseimmel.


Mit tegyek? Beszéljek a férjemmel?


2012. jún. 9. 21:25
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
21%
Mond el neki mekkora ribanc vagy. Ha õ tette volna ezt (ami nem kizárt), akkor gondolom te is megértenéd, hogy csak azért tette, mert kialudt a tûz.
2012. jún. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
83%

Ne bántsátok már , igaz igazatok van , de ebben az esetben figyú :

Többször szerveztem anyósom segítségével meglepetés-randit: mire hazaért a munkából én csinosan, sminkelve vártam, kész volt a finom vacsora anyósom pedig elvitte sétálni a lányunkat de ilyenkor csak leült a TV elé a kajával :-(


elég nagy tapló lehet a pasi is !!!!

Szóval itt a pasi is tehetett nagy részben a dologról, a csajnak meg forrt a vére.

Ez van , egyébként Én is megvetem a megcsalást , de azért ha ez mind igaz , akkor megértőbb vagyok veled szemben is kérdező,

2012. jún. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
77%

"Aki ítélkezik, nem gondolkodik" – ez nagy igazság. Talán mert nincs agyuk. Így jobb híján sablonok szerint próbálnak tájékozódni a világban. Remélem, ezt te is érzed, és lepereg rólad, hogy néhány suttyó idejön ribancozni.

Én nem csodálkozom, hogy becsúszott az a szex, de el tudom képzelni, milyen bűntudatod lehet. Főleg, ha szereted a férjed, és vele akarsz maradni.

A válaszaidból úgy érzem, ez a helyzet. Szóval én is azt tanácsolom, hogy beszélgess el vele kettőtök kapcsolatáról, hogy miért nem kíván, ez így nem jó, neked nagyon hiányzik stb. te érzed. Éreztesd a helyzet súlyosságát, de ha kibírod, ne mondd el a megcsalást, mert fölöslegesen okoznál fájdalmat vele. Megharagudna rád (jogosan), bár biztos elkezdené magában is keresni a hibát, és nem lenne nehéz találni. De minderre semmi szükség, ha sikerül hatnod rá, meggyőzni arról, hogy gond van, amit meg kéne oldani közösen.

2012. jún. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
32%

A csávó azért melózik, hogy legyen vacsora.


Gondolom kedves előző, akkor is ilyen megértő lennél, ha a fazon az aki megcsalja az asszonyt, aki estig robotol valami szar helyen, és arra hivatkozik, hogy kevés volt a szex, és csak "forrt a vére".


Az ember gyarló, megbotlik, de akkor vállalja a tetteinek a következményét, legyen az bármi.

Ezért tartom fenn a véleményem. A kérdező egy igazi ribanc. Egy becsület nélküli senki.

2012. jún. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
47%

Ennyi gyökeret.

Te meg miért itt vársz választ a kérdésedre. Ha egy ismeretlen vadbarom azt írja, mond el a férjednek elmondod?

Fordulj szakemberhez. Aki szerintem azt fogja tanácsolni, hogy neked kell mérlegelned, és döntened, hogy elmondod-e a megcsalást. És hogy beszéljétek meg? hogyan tovább. A legtöbb kapcsolat ezért megy tönkre, mert nem beszélik meg a problémákat a párok. Jobb lett volna a megcsalás előtt, megbeszélni, hogy neked ez fontos, a testiség, az intimitás. Enélkül egy kapcsolat sem működik.

"Mit tegyek? Beszéljek a férjemmel?"

A megcsalásról? Nem tudom, te döntsd el, ha elmondod vagy megbocsájt, vagy elhagy. Minden másról feltétlenül beszéljetek. Ha úgy könnyebb írd le mi a probléma, mit szeretnél, hogyan tovább.

2012. jún. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
81%

15-ös: Persze, hogy megérteném fordított esetben is. Akár robotol valaki, akár nem, és nem is mindig hibáztatható a megcsalt fél.

Az, hogy én megértem valaki helyzetét, nem jelenti azt, hogy állást foglalok. Szerintem egy embernek nincs "joga" a másikról ítéletet mondani, pláne ilyen sértő módon. A kérdező nem arra kíváncsi, hogy néhány anonim vadidegennek mi a véleménye róla. (De lehet, hogy most erre sem kíváncsi.) Nem akarom itt osztani az észt, hogy ki mit írjon, csak ez a véleményem, és remélem, nem veszi magára a sértéseket.

Különben a tettének akkor is van következménye, ha nem mondja el. Nem lehet nem vállalni.

2012. jún. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
Szívemből beszélsz !
2012. jún. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
46%

17-nek:

"A kérdező nem arra kíváncsi, hogy néhány anonim vadidegennek mi a véleménye róla."


Hát akkor nagyon rossz helyre jött szegény. Ugyanis ez pont az az oldal, ahol számára teljesen ismeretlen emberek válaszolnak, mondják el a véleményüket a kérdező által feltett kérdésre(ről).



"Gondolom kedves előző, akkor is ilyen megértő lennél, ha a fazon az aki megcsalja az asszonyt, aki estig robotol valami szar helyen, és arra hivatkozik, hogy kevés volt a szex, és csak "forrt a vére". "


Ez a kérdésem a 13asnak szólt elsősorban, bár részben a te válaszodra is igaz.

A nők a saját és nőtársaik botlásait kevésbé ítélik el.


Ha egy férfi azt írná ki azt kérdésnek, hogy megcsalta az asszonyt a 1.5 éves gyerekkel és a feleség eközben estig dolgozott a család jólétéért, azzal az indokkal, ezek nem dughatta meg , akkor szétszedték volna a kommentelők.


"remélem, nem veszi magára a sértéseket."


Én remélem magára veszi. Megérdemli őket.


"Különben a tettének akkor is van következménye, ha nem mondja el. Nem lehet nem vállalni."


Van következménye. De ha nem mondja el, akkor nem a megfelelő. A férjnek ilyenkor teljes joga volna tudni róla, hogy dönthessen, megbízik-e még a "feleségében".

2012. jún. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
88%

A 13-as is Én vagyok és az előző is , de még az 5 -ös is !

leírtam már az álláspontomat , Én nem tudnám hasonlóképpen megtenni ezt a párommal , de együttérzek , mert voltam már férjnél , szültem is MAGUNKNAK egy gyermeket , és volt képe azt mondani , hogy Én most már anya vagyok elsősorban , nem feleség , ezért inkább hanyagoljuk a szexet !!!


21 éves , csinos , fiatal csaj voltam , nem tudtam mire vélni , magamba kerestem a bajt , mire rájöttem , Ő AZ IDIÓTA !!!!


Én nem csaltam meg , hanem elköltöztem , annak ellenére, hogy pici volt a baba, ........


Életem legjobb döntése volt , Ő azóta is visszasír , Én meg adtam magamnak egy esélyt , hogy olyan férfivel éljek , aki megbecsül.

9 éve vagyunk együtt , teljes harmóniában , soha-de soha nem tudnám megcsalni , mert szeretem , hogy szeret:-)


Most már tisztább?

Nem tudom elítélni , annak ellenére , hogy az Én erkölcsöm , nem ezt diktálja.

2012. jún. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
85%

Előző: biztos nagyon jó arc lehetsz, de a kérdezőnek ez nem oldja meg a problémáját.


A kérdés ez volt: HOGYAN TOVÁBB?


Ki az a fogyatékos, aki ezt nem érti meg és habzó szájjal riban.cozni kezd, csak azért, mert a kocsmában is ezt csinálja?


Kérdező: én elmondanám a férjemnek, és elmondanám neki azt is, hogy nem bírom szex nélkül. Ezután ha túllép a megcsaláson és hajlandó a jövőben rendesen szexelni, akkor maradjatok együtt. Ha nem, akkor lehet, hogy jobb is különválni. Sok kapcsolat van egyébként, ahol pont a megcsalás a katalizátor, ami lendületet ad a szexuális problémák megoldásához. Mert addig egyik fél sem hajlandó normálisan beszélni róla.

2012. jún. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!