Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Megcsaltam a férjemet. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a férjemet. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

1,5 éves a lányunk, a szülés óta a férjem nem fogalalkozott velem annyit, mint korábban. Az első 3 hónapban ez érthető volt, de hamar visszafogytam, eljárunk együtt kettesben, vagyunk itthon is kettesben de nem közeledik szexuálisan és máshogy sem. Próbáltam beszélni vele, én közeledni de legtöbbször elutasított. Többször szerveztem anyósom segítségével meglepetés-randit: mire hazaért a munkából én csinosan, sminkelve vártam, kész volt a finom vacsora anyósom pedig elvitte sétálni a lányunkat de ilyenkor csak leült a TV elé a kajával :-(


Elég sokat járok haza a babával a családomhoz vidékre, ahol összefutottam a középiskolai nagy szerelmemmel, akivel a héten le is feküdtünk.


Nem vagyok tisztában az érzéseimmel.


Mit tegyek? Beszéljek a férjemmel?


2012. jún. 9. 21:25
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
mármint az utolsó előttinek szólt
2012. jún. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:

19-nek: 17 vagyok, az első mondatra reagálnék. Nem érted, mire gondoltam. Azt, hogy "a kérdező nem arra kíváncsi, hogy pár idegennek mi a véleménye róla", úgy értettem, hogy konkrétan őróla. Tehát a személyéről. Hogy milyen jelzőkkel illetnék. Hogy tizenkettes válaszoló szerint ribanc-e. Hanem inkább az érdekli szerintem, hogy a kérdésére mi a válasz. (Ahogy te is írtad – csak nem tudtad kettéválasztani.) A szituációról kinek mi a véleménye, ki mit tenne a helyében, esetleg ki milyen új megközelítésre tudna rávilágítani. Objektíven. Szóval így értettem az előbb.

A többit – bár nem egészen egyezik a véleményünk – de elfogadom mint lehetséges álláspontot.

2012. jún. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
0%

"A kérdés ez volt: HOGYAN TOVÁBB?


Ki az a fogyatékos, aki ezt nem érti meg és habzó szájjal riban.cozni kezd, csak azért, mert a kocsmában is ezt csinálja?"


Argumentum ad hominem.


Egyébként a válaszaimból leszűrhetőek a hogyan tovább-ra is a válaszok, ami pedig a "tiszta vizet a pohárba" elvet tartják elsődlegesnek.

Azaz pontosan, ahogy leírtad. Elmondani, aztán lesz, ami lesz.


A kérdezőről meg ez a véleményem. Akkor is leírom, ha ez neki, vagy az úri társaságnak nem tetszik.

2012. jún. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
0%

12-15-19-24 Mindegyik az én válaszom(64%)


Ha nem kíváncsi a véleményemre nem olvassa el, vagy figyelmen kívül hagyja. Ez ugyanúgy jogában áll, mint nekem véleményt nyilvánítani. Emellett a kérdésére is választ kapott.

2012. jún. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
16%

20-s: Ez egy korrekt megoldása a helyzetnek.

Amit pedig a kérdező csinált, az egy aljas valami.

Amire pedig készül(azaz, hogy nem mondja el a férjnek), az meg még aljasabb.

2012. jún. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig a válaszokat.

Először is: nem volt szép dolog, hogy más karjaiba menekültél. Tényleg nem. Gondolom, ezt te is tudod és szégyelled is magad. Legalább egy kicsit...

Másodszor: a gyerekhez hogy viszonyul? Én azt látom magam körül, hogy a pasik, ha megvan a házasság, megvan a gyerek, elkényelmesednek. Szüleim kapcsolata is erre ment rá. Anyám 14 évig bírta.

Még most beszélj vele, amíg nem késő! Ha jó a kapcsolatod anyósoddal, vele is beszélhetsz, hogy esetleg hasson a fiára.

A megcsalást ne mondd el semmiképp. Nem kell, hogy még jobban kiboruljon a bili... kivéve akkor, ha válni akarsz és meg akarod magad utáltatni az egész családjával is.

2012. jún. 10. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
41%

Persze, ha nő csinálja, rögtön rib.anc, ha pasi, akkor meg a ffi válaszadók jó része - akik itt lek.rvázták a csajt - jaj, hát ő a hibás, mert nem szexel.


A kérdező jó nagy fasságot csinált, én a helyében MINDENT elmondanék a férjemnek, az okot is - azaz, h már hónapok óta lesz.r.

Ez esetben megértem, amit tettél... megértem, ám nem értek egyet vele.

2012. jún. 10. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ribanc vagy ez vagy az?A szex az élet része.Nehogy külön kérvény kelljen apukának ugyan már másszon rá.Kiteszi a szívét lelkét, az meg böfög hörög a tv elött.Beszélj a férjeddel mondd el a vágyaid gondolatait.De véletlen se azt megcsaltad,mert ha elmondod pokol lesz a jövőd.
2012. jún. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményeket mindenkinek. A csak ribancozást nem, de a többi tényleg hasznos volt.


Az exem iránt nem érzek semmit, csak szex volt.


A férjemet szeretem még? Jó kérdés, ezt kéne először tisztáznom magamban :-(

Azt még nem tudom, elmondom-e neki a megcsalást.


Nem tudom, mi köze a dologhoz, de én is dolgozok lassan 6 hónapja gyerek és háztartás mellet. Igaz, csak 6 órában, de ennek 90%-át itthon miközben az örökmozgó lányunk szétszedné a lakást :-)

Ha ő csalt volna meg, azt gondolom kevésbé ítélnétek el, bár erre számítottam is (tisztelet a kivételnek!).

2012. jún. 10. 08:29
 30/41 anonim ***** válasza:
64%
Nálam a félrekefélés nem opció. Ha valaki ezt akarja csinálni, tegye, de előbb pakolja össze a cuccát. Nem lehet a férjeddel beszélni? Lehet, csak te nem tudtál. És akkor már rögtön más alá kell feküdni? Remélem, amíg te itt vekengsz, a férjed megtudja mástól és kiteszi a s.gged az utcára.
2012. jún. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!