Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Megcsaltam a férjemet. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a férjemet. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

1,5 éves a lányunk, a szülés óta a férjem nem fogalalkozott velem annyit, mint korábban. Az első 3 hónapban ez érthető volt, de hamar visszafogytam, eljárunk együtt kettesben, vagyunk itthon is kettesben de nem közeledik szexuálisan és máshogy sem. Próbáltam beszélni vele, én közeledni de legtöbbször elutasított. Többször szerveztem anyósom segítségével meglepetés-randit: mire hazaért a munkából én csinosan, sminkelve vártam, kész volt a finom vacsora anyósom pedig elvitte sétálni a lányunkat de ilyenkor csak leült a TV elé a kajával :-(


Elég sokat járok haza a babával a családomhoz vidékre, ahol összefutottam a középiskolai nagy szerelmemmel, akivel a héten le is feküdtünk.


Nem vagyok tisztában az érzéseimmel.


Mit tegyek? Beszéljek a férjemmel?


2012. jún. 9. 21:25
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%

Milyen érdekes, ha a nő lép félre, mindenki milyen megértő! Bezzeg, ha egy férfi írta volna ki ugyanezt. Akkor ő lenne a bunkó f*sz, tanácsolnátok, hogy mondja el a feleségének, hogy az kereshessen egy normális, hűséges férjet.

Bezzeg, ha a férfi csalja meg a feleségét, ott nem kell a másik oldalt megnézni, hogy esetleg egy fridig k*rvával él együtt, nem, a nő megteheti, hogy nem szexel a férjével, és a férfinek nincs joga félrelépni ezért, de ha egy nő nem kap "gondoskodást", ez őt feljogosítja a félrelépésre...

Sőt, még egyesek kihoznák azt a sztoriból: "Mindegy, mert biztos a férjed is megcsal..."

Ja, és nőként írom ezt.

2012. jún. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
*frigid
2012. jún. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:

12-15-19-24 vagyok. Tévedtek. Ha a férfi csinálja ugyanezt, azt ugyanúgy elítélem.

Ahogy AZT ti is. EZ úgy nézem kevésbé számít rossz cselekedetnek(bár minden szentnek maga felé hajlik a keze...)

Egyébként egyetértek a 30assal.


Mindjárt kiírom kérdésként a fordítottját. Meglátjuk arra mi érkezik válaszként.

2012. jún. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
Abból, hogy valaki megérti a nő helyzetét, miért következne automatikusan, hogy fordított esetben másképp lenne, vagy mit tudom én, szóval ezek a messzemenő következtetések, hogy bezzeg ki mit reagálna, ha ez lenne meg az lenne... akinek van agya, és nem ítélkezik jobbra-balra, az nem veszi magára úgysem.
2012. jún. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
Nos, kiírtam a fordítottját. A moderátorok sajnos nem voltak a válaszokra kíváncsiak. Kár, én az voltam.
2012. jún. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
Azért linkeld be légyszi.
2012. jún. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy értette, hogy kitörölték a kérdést. Nyilván mivel előre közölte, hogy kiírja, valaki lesben állt és jelentette.
2012. jún. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
Megtenném, hidd el, de törölték a kérdést, mivel nem valódi. (észrevették, hogy ide kiírtam, hogy felteszem kérdésként fordítva a helyzetet). Mondjuk ez igaz, bár az ezotéria kategóriában a kérdések fele ilyen, mégsem kerülnek törlésre.
2012. jún. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Azt hittem, csak pár választ töröltek.
2012. jún. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Nézd Kérdező, én nem ítéllek el, de azt gondolom, hogy amit megtettél, azt vállald is fel, ez így tisztességes.
2012. jún. 11. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!