Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Megcsaltam a férjem, ezért el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a férjem, ezért el szeretné perelni tőlem a 4 éves kislányunkat. Mennyi esélye van erre?

Figyelt kérdés
A férjem 41 éves, külföldön dolgozik. Én 24 éves vagyok. Megcsaltam őt, és mivel a kislányom is találkozott többször is a férfival, el akarja tőlem venni a kislányt. Mivel szerinte emiatt rossz anya vagyok és rossz hatással vagyok rá. Mi a véleményetek, van esélye a bíróságon? Volt már aki hasonló helyzetben volt?
2016. szept. 6. 16:02
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Ha valahogy betudnad bizonyitani, hogy az apa drogozik akkor semmiképp nem kapná meg a kislanyt.
2016. szept. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Ez igy van. De nem akarok ilyen emver lenni es nem is leszek. Boldog szeretnék lenni a kislanyommal egyutt. Remélem egyszer az leszek. Mindig öszinte leszek az biztos és tisztességes. Tudom hogy nagyot hibáztam. Tisztességesen ki kellett volna lépnem a kaocsolatból. Nagyon nagyon bánom. De ha elveszitenem a lanyomat abba beleőrulnék. Miota megszületett szinte végig ketten voltunk itthon egyedül. Nem is lenne meg nélkülem. Remélem figyelembe fogják venni a birosagon, hogy kihez kötődik jobban. És ha neki itélnék es ő kint dolgozna vagy ha itthon is reggeltol estig kivel lenne a kislany? Ez elkepzelhetetlen szamomra.
2016. szept. 6. 17:29
 13/33 anonim válasza:
89%
Az apának semmi esélye nincs. nyugi. Az hogy te kivel feküdtél le az a te dolgod. Az meg hogy meg csaltad hát az is a te dolgod. Attól nem vagy rossz anya mert már nem szereted a férjed. Ez egy régi hülyeség hogy meg csalta a másikat aztán a megcsalt fél majd bármit elérhet emiatt. Ugyan már! Honnan tudod hogy ő nem csalt meg már külföldön? Nincs esélye a bíróságon nyugodj meg.
2016. szept. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
Főleg úgy nincs esélye ha drogozik.
2016. szept. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

ha nem lesz hol laknod es nem lesz jovedelmed es pasizol hazassag alatt akkor neki itelik jogossan

Boldog akarsz lenni? A boldogsag nem pasiktol kell hogy fugjon hanme magadtol a boldogsagot magadban kell keresni

Hiaba valsz el attol nem leszel boldog visoznt egy csomo rossz dolog fog torteni ami mar el is kezdodott geyreken valo vita lathatas gyerektartas bosszu stb stb kemeny boldogtalan idoszak kovetkezik

2016. szept. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ. Szerencsére van munkám és most intézem a lakáshitelt. Érzem, hogy boldogok leszünk. Nem elkeseredettséget és rosszat érzek, hanem pp az ellenkezőjét, reményt. Egyébként szerintem csak azért fenyegetőzik a kislannyal, mert azt gondolja, hogy megijedek ettől és nem hagyom el. A lányom el sem alszik nélkülem és eddigi életében még nem töltött egy teljes napot nélkülem az apjával. Köszönöm mindenkinek a válaszát.Minden jót nektek.
2016. szept. 7. 22:08
 17/33 anonim válasza:

sztem amig nem váltál el,ne vegyél fel hitelt. Az is fleződik váláskor,a férjed bepipulhat hogy nyer egy fél lakáshitelt. Sőt,akkor a fele lakásra is igényt tarthat.


Amugy csak akkor tuná elvenni a kislányt,ha a gyerek elött csináltátok volna... de az h ott volt veled a lányod,mikor egy ismerössel taliztál az nem bűn

2016. szept. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
10%

Nem bun hazassag alatt pasizni ?

Jo kis erkolcsi pelda a gyereknek

Hogy a gyerek kivel hogy alszik nem erv nem szoptatott csecsemo

Ps egeszseges psy soc fejlodes resze hogy a gyerek egyedul megtanul aludni.

2016. szept. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Senkit nem érdekel miért mentetek szét,a bírót sem.Azt nézik kinél van jobb helye a gyereknek.Mivel apuka külföldön dolgozik,szinte 0 esélye van arra,hogy elperelje.A gyereket nem szakítják ki a megszokott környezetéből.DE ! Mielőtt apuka hazaköltözne,és itthon vállalna munkát,ti költözzetek el az ő házából,rendezkedj be albérletbe,szülői házba,dolgozz,és akkor fel tudod mutatni,hogy itt és itt éltek,rendezetten.Ez nagy plusz pont.
2016. szept. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Pontosan ez a célom! Köszönöm mindenkinek, aki válaszolt!
2016. szept. 9. 21:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!