Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Megcsaltam a férjem, ezért el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a férjem, ezért el szeretné perelni tőlem a 4 éves kislányunkat. Mennyi esélye van erre?

Figyelt kérdés
A férjem 41 éves, külföldön dolgozik. Én 24 éves vagyok. Megcsaltam őt, és mivel a kislányom is találkozott többször is a férfival, el akarja tőlem venni a kislányt. Mivel szerinte emiatt rossz anya vagyok és rossz hatással vagyok rá. Mi a véleményetek, van esélye a bíróságon? Volt már aki hasonló helyzetben volt?
2016. szept. 6. 16:02
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
16%
Te jó ég.. Azt, hogy néha elszív az apa egy marihuanás cigit (már ha igaz egyáltalán), azt ki se lehetne mutatni a vérében. Ilyen gyenge ütőkártyával nem sokra fogsz menni. És szerintem a gyereknek ott van jobb helye, ahol biztosabb körülményeket tudnak neki teremteni. Ha te ilyen kicsapongó életvitelű vagy és még saját lakásod sincsen, akkor szerintem nem kérdés, hogy az apánál lenne biztosabb jövöje a gyereknek.
2016. szept. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
És ahogyan többen is írták, valóban sok múlik a jó ügyvéden. Egy jó ügyvéd több százezres nagyságrend/tárgyalás, plusz egyéb szakértői és egyéb költségek is tovább fogják duzzasztani a cekket. Ha az apának több pénze van mint neked, akkor valószínűleg ő fogja tudni a jobb ügyvédet felfogadni. Illetve az elhúzódó pereskedésnek a költsége akár több milliósra is rúghat, amit mindig a vesztes félnek kell kifizetnie.
2016. szept. 10. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
70%

21' Ki mondta, hogy csak néha szívja?

Egy felnőtt férfinek akinek ràadásul gyereke is van, az ne drogozzon már! Tok mindegy,hogy evente egyszer vagy 336× csinálja!

2016. szept. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
*365×
2016. szept. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

"Tok mindegy,hogy evente egyszer vagy 336× csinálja!"


Bizonyíthatóság szempontjából nagyon nem mindegy. Ezt az egészet bizonyítani csak orvosi szakértő általi vérvizsgálattal lehetne. Ha tegyük fel, hetente egyszer kétszer elszív egy füves cigit, az gyakorlatilag kimutathatatlan a vérében, ezáltal bizonyíthatatlan is. Nyilván egy ilyen vizsgálatot az anyának kellene kezdeményeznie és persze a szakértői költséget is neki kell iylenkor állnia, ami 100-200 ezer fortint körül van. Ha van rá pénze lehet ilyennel próbálkozni, de esélytelen, hogy bármit is kimutatna így a vizsgálat, kivéve Ha csak nem valami kemény heroinista az illető, bár azt a leírtak alapján kétlem.

2016. szept. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve, ha az anyuka elbukja az ilyen próbálkozást, az apa egy csúnya rágalmazási pert is indíthat ellene, mivel más előtt a becsület csorbítására alkalmas tényt állított róla és ilyen tényre közvetlenül utaló kifejezést használt ellene. Bár, gondolom ilyet nem tenne a gyereke anyjával azért mégsem.
2016. szept. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
0%
Lakáshitelt vettél fel házasság alatt és közben válni akarsz? Hát te sem vagy egészen százas akkor, már bocsika. Minden házasság alatt szerzett vagyon közösnek számít, így annak a lakásnak a fele a férjedet illeti meg törvényesen. Ha abban sántikálsz, hogy a férjed, majd a válás után is fizeti a ráeső részt, akkor nagyon tévedsz. Válás után már nem kötelessége! Ilyen húzásérét még be is perelhet símán. Látszik, hogy csak 24 vagy és még elég butuska is ráadásul, már ne vedd sértésnek. Ezt a lakáshitel dolgot csak a válás után lett volna szabad elindítani.
2016. szept. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

'Bár, gondolom ilyet nem tenne a gyereke anyjával azért mégsem."


Szerintem ha azzal fenyegetozik,hogy a kislányt elveszi tole akkor erre is simán kepes lenne.

2016. szept. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

"Szerintem ha azzal fenyegetozik,hogy a kislányt elveszi tole akkor erre is simán kepes lenne."


Szerintem azért "fenyegetőzik" ilyennel, mert tudja jól, hogy az anya egy labilis fiatal kis nőcske, aki ráadásul eléggé felelőtlen is. Lakáshoz is csak olyan spekulációval akar jutni, hogy a férjjel akarja fizettetni a hielt, akitől válni akar. Ráadásul meg is csalta, ez hiába olyan elnézendő sokak szerint, én nem nevezném ezt egyenes húzásnak. Hol itt a tisztességnek csak a szikrája is, már elnézést? Szerintem nem sok esélye van rá az anyának, hogy így neki ítéli a bíróság a gyereket, kivéve ha addig nem történik valami csoda, pl. megnyeri az 5-öst a lottón, vagy hasonló dolgok. Az apának sokkal rendezettebb élete van, legalábbis nekem az jött le abból amit olvastam.

2016. szept. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Rendezett élet&marihuána...nos igen tényleg jobb élete lenne a kislánynak.

A bíróság csak nagyon nyomós helyzetben veszi el az anyától a gyereket.

Én amondó vagyok,hogy egy kisgyereknek(pláne kislánynak) az anyja mellett a helye! Ezt a bíróság is tudja.

Szóval a kérdező jobban tenné ha rendezné az életét minél előbb!

2016. szept. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!