Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Gyerektartás? Miért gondolják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerektartás? Miért gondolják úgy a gyermeket egyedül nevelők, hogy a gyerkőc minden kiadását az exnek kellene fizetnie?

Figyelt kérdés
Szerintem és a jog szerint is a gondozó szülő természetben a nem gondozó pedig anyagilag támogatja a gyermeket. Szerintem a gyerek körüli költségeket jó esetben fele-fele kellene állniuk. Nem? Félreértés ne essék nem a gyerektartás ellen vagyok. Az jár! Fizetni kell! Csak olyan irreális összegekről hallok, hogy az félelmetes. Pl havi 70e egy gyerekre.
2010. jan. 13. 11:38
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 A kérdező kommentje:

Szia utolsó!

A történet a férjemé, én vagyok a második felesége és az ő exnejével vannak a gondok.

Végigolvasva a történetedet nekem a kiskorú veszélyztetéséről szóló BTK rész ugrott be (Btk. 195), mert szerintem az exed viselkedése ezt kimeríti.

Ügyvédhez nem fordultál? Hátha a felesleges gyámhatósági birságolások után lenne értelme.

Kitartást és sok sikert Neked is!

2010. márc. 16. 12:48
 62/63 anonim ***** válasza:

Az utolsó előtti vagyok igen eljárás van ellene már egy ideje passzolgatja az ügyészség, mert anyuka nem akar tanuvallomást tenni, talán hamarosan győz az igazság,de a két gyermekem soha nem fog megmenekülni és ezalatt a pár év alatt megjósolhatatlan az a lelki kár, amit okozott nekik a pénzéhes, betegesen féltékeny, embertelen viselkedese miatt.

Köszi és mégegyszer nektek is kitartás! Mi hamarosan egy új család leszünk és élvezhetem a nem engedélyhez kötött gyermek ölelést puszilgatást stb. Ez csak az tudja mit jelent aki már átesett ilyenen.

2010. márc. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 A kérdező kommentje:

Sajnos tudom miről beszélsz. :(

Sok sikert! :)

2010. márc. 17. 08:21
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!