Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Meddig legyek még kitartó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig legyek még kitartó, érdemes várnom rá?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt a párommal.Nős,van egy gyermek is, de rossz volt a házasságuk, csak a gyerek miatt tartották fent a látszatot. Én feladtam érte a 8 éves kapcsolatomat és össze is költöztünk, együtt éltünk. Anyagi probléma miatt el kell adni a közös házukat és a vagyon és a gyerek miatt visszaköltözött a feleséghez egy időre(gyermek rosszul viseli, hogy apa nem alszik otthon...)Feleségével ilyenkor külön szobában alszanak. Nálam már csak heti egyszer alszik. Azt az ígéretet kaptam, hogy ha elkel a ház el tudnak válni, elrendezi a családot, hogy ott minden jó legyen és visszajön hozzám. napi kapcsolatban vagyunk. Mit tegyek? Becsületes embernek ismertem meg, tudom, hogy jót akar a családjának is, nem csak lelépni, de várjak Rá? Ő csak kitartást kér tőlem minden nap és azt mondja én vagyok a szerelme, engem akar. Ennyire naiv lennék vagy csak ki kell birnom még egy picit?

#gyerek #válás #visszaköltözött
2014. júl. 7. 17:10
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
100%
37-es vagyok, na, akkor annál inkább gyere, ha már muszáj függened függj inkább tőlem, mi már tényleg elváltunk! :D
2014. júl. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:
Az ő érdekeit nézted, miért? Mik voltak az érdekek? Ja Drágám Te végtelenül naiv vagy, egy szerelmes nővel simán elhiteti egy ilyen pali, hogy az a saját döntése.
2014. júl. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:

Te jó ég 38-as, őszinte részvétem!!

Nem vagy semmi, hogy ebből a szituból összeszedted magad!!! Le a kalappal!!!

2014. júl. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:

"gyermek rosszul viseli, hogy apa nem alszik otthon..."



Ezt Te is hallottad a gyerek szájából? Lehet, hogy mikor hárman vagytok a pároddal és a gyermekével el kéne a gyerekkel is beszélgetni, Ő szájából hallani a saját érzéseit! :)

2014. júl. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:

Ez a kapcsolat semmi másról nem szól, csak és kizárólag a "párodról". Az ő házasságáról, feleségéről, gyerekéről, válásáról, házáról, vagyonáról, elköltözéséről, visszaköltözéséről. Az ő érdekei miatt vetettél el egy gyereket, és most az ő érdekei miatt vársz rá. Azt ne felejtsük el, hogy te miatta feladtad a 8 éves kapcsolatod.

Ebben az egész kapcsolatban hol vagy te?

2014. júl. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 A kérdező kommentje:
Kedves 45: teljesen igazad van, erre jöttem rá én is. :( Nem szabadna ennyire csak az Ő érdekeit néznem. Tudom hogy vannak velem tervei, mindig mondja és azért csinálja végig ezt az egészet, hogy letisztuljon minden, és együtt lehessünk. Tegnap megkérdeztem, hogy egyáltalán fel akar-e vállalni és azt mondta,hogy az a célja és akkor lenne a legboldogabb ha már megtehetné, erre törkszik....(megint etet v ez hihető?)
2014. júl. 9. 09:45
 47/64 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy etet. Ez meg kerdes?


Tudod mik a celjai veled? Oszinte leszek, lehet fajni fog: Hogy legyen meg egy csaj talonban, akit meg lehet dugni ha olyan kedve van. Ennyi. Valoszinuleg fiatalabb vagy mint az asszony, csinosabb, kivanatosabb, hamvasabb, nyami.


Ha en beleszeretnek egy masik nobe, akkor MINDENT megtennek hogy mindig vele legyek, nem erdekelne az asszony, a haz, meg a vagyon, azt amugy is a birosag fogja elosztani fuggetlenul attol hogy apuka hol alszik. A gyereknek hianyzik? Ha apuka otthonmarad, akkor sohasem fogja elfogadni a gyerek hogy apunak masik noje van, ez nem megoldas, nem is kifogas, hosszu tavon karosabb, mintha oszintek lennenek a gyerekkel.


Szerintem dugja az asszonyt is, teged is, es mivel nem engedelyezett a bigamia, ilyen megoldast talalt ez az arany ember.


Bocs a nyers fogalmazasert, de ideje felebredned.


38F

2014. júl. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:

45-ös vagyok. Teljesen mindegy, hogy én mit írok neked, hogy hihető vagy nem. Te akkor sem fogsz ezen változtatni, mert aki társfüggő az egy alkoholista mellett is megmarad 10, akár 20 évig hiába egy roncs, akkor is abban reménykedik, hogy a partnere megváltozik. De itt nem a "párodról" van szó, hanem rólad. Keress egy szakembert(pszichológus) és fejtsd meg magad, hogy miért van erre szükséged!?

Sok választ én írtam a kérdésedhez, mert megsajnáltalak. Én írtam le a barátnőm történetét, akit a pszichiátrián raktak össze, akkor elmondom, hogy az ö pasija is fogta a kezét, mikor bekísérte az abortuszra, és végig mellette volt, és hatalmas virágcsokrot kapott. Ez mind nem jelent semmit! Egy férfi, ha igazán szeret, NEM ENGEDI MEG, hogy elvetesd a gyereketeket!!!

Ha nem akarsz egy roncs lenni, hallgass rám kérlek, keress egy szakembert. Mást nem tudok mondani.

2014. júl. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:
100%

"Egy férfi, ha igazán szeret, NEM ENGEDI MEG, hogy elvetesd a gyereketeket!!! "


Ez pontosan igy van. Plane akkor nem ha hosszutavra tervez.


38F

2014. júl. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 A kérdező kommentje:

Sajnos még soha nem voltam ilyen szeretői státuszban ezért nem tudom milyen ez. Nagyon nem könnyű, mert nem szeretőnek indultam, hanem társnak, párnak, csak közbejöttek az események.

És mi van akkor ha látom rajta folyamatosan hogy felőrli ez az egész dolog,fogyott, szomorú, búskomor és állandóan csak gürizik, de mikor együtt vagyunk, akár a munkában akár otthon, akkor vidám, mosolyog és boldognak mondja magát, kikapcsol velem. Ha ilyen akkor ez mit jelenthet?

2014. júl. 9. 11:25
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!