Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Meddig legyek még kitartó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig legyek még kitartó, érdemes várnom rá?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt a párommal.Nős,van egy gyermek is, de rossz volt a házasságuk, csak a gyerek miatt tartották fent a látszatot. Én feladtam érte a 8 éves kapcsolatomat és össze is költöztünk, együtt éltünk. Anyagi probléma miatt el kell adni a közös házukat és a vagyon és a gyerek miatt visszaköltözött a feleséghez egy időre(gyermek rosszul viseli, hogy apa nem alszik otthon...)Feleségével ilyenkor külön szobában alszanak. Nálam már csak heti egyszer alszik. Azt az ígéretet kaptam, hogy ha elkel a ház el tudnak válni, elrendezi a családot, hogy ott minden jó legyen és visszajön hozzám. napi kapcsolatban vagyunk. Mit tegyek? Becsületes embernek ismertem meg, tudom, hogy jót akar a családjának is, nem csak lelépni, de várjak Rá? Ő csak kitartást kér tőlem minden nap és azt mondja én vagyok a szerelme, engem akar. Ennyire naiv lennék vagy csak ki kell birnom még egy picit?

#gyerek #válás #visszaköltözött
2014. júl. 7. 17:10
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
86%

Ahogy látom elérnek hozzád a válaszolók szavai. Én is mesélek egy történetet.


Az egyik barátnőm 12 évig volt szerető. Titokban úgy, mint te most. Annyit, de annyit vitáztam, magyaráztam, hogy felnyissam a szemét, de nem lehetett. A pasinak akkor született a gyermeke, mikor megismerkedtek. A barátnőm ezzel akkor nem foglalkozott, teljes mértékben megvolt győződve arról, hogy az övé lesz. Eleinte tényleg úgy tűnt, hogy együtt lesznek és a pasi válik. Sokat voltak együtt, hasonló módon otthon össze hazudott mindent a feleségnek, hogy túlórázott meg vidékre kellett menni dolgozni stb. Így teltek az évek. A barátnőm úgy 5 év után kezdett nyavalyogni, hogy egyedül van karácsonykor, hétvégén, esténként. Akkor kezdte csak zavarni mikor látta, hogy mellőle az összes barát kirepült, mind egytől egyig kapcsolatban és csak ő ül otthon egyedül. Innen kezdődtek a cirkuszok, az ígérgetések, elválok, de a gyerekek, de a vagyon a szokásos sztori. A kapcsolatuk leredukálódott a heti 1-2 találkára, amit szinte csak szexel töltöttek el. A idióta barátnőm( mert nem tudok rá mit mondani) 2 gyereket vetetett el ez idő alatt, mert a pasikának nem kellett, mert neki van. Na ekkor mély depresszióba zuhant, és egy pszichiáter haverom kanalazta össze, bent feküdt 1 hónapig a sárga-házban. Jelenleg nem jön össze neki a gyerek 5 éve próbálkozik mindennel, már egy új kapcsolatban. A pasi 14 év után vált el, mikor már a felesége dobta ki. Utólag kiderült, hogy még 2 azaz kettő csajt szédített a barátnőmmel párhuzamosan.

Ezt azért írtam le, Kedves Kérdező, hogy tanulj, és ha adsz neki 1 hónapot és nem jön el otthonról, és nem fedi fel, hogy együtt vagytok, akkor kezdj egy új életet!

2014. júl. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 A kérdező kommentje:

Ez durva sztori kedves 31-s, nem szeretnék ide kerülni. Az a baj, hogy naiv vagyok és van bizalom a másik fél felé...

Érdekes, hogy még senki nem irta, hogy legyek kitartó és elnyerem a jutalmam. :(

Párt, családot és babát szeretnék, de igy..

2014. júl. 7. 21:19
 33/64 anonim ***** válasza:
68%
Érdemes lenne most a pároddal együtt is elolvasnotok a válaszokat, és figyeld meg a reakcióját! Érdekes lehet...
2014. júl. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
100%

Párt, családot, babát szeretnél? A "párodnak" ez már mind megvan! Nem veszed észre, hogy hülyít téged? Gondolod, hogy ha kimászik - már ha egyáltalán kimászik - ebből a helyzetből, az lesz az első dolga, hogy újra a nyakába vegyen egy család összes nyűgjét, és elölről kezdjen mindent? Egyszer már veled élt, de visszament és a felesége is csak sejti a létedet? Ha veled akarna lenni, ha te lennél a szerelme, megoldaná úgy, hogy veled legyen, és ne téged alázzon porig, ne neked okozzon szenvedést.

Miért ne lehetne addig elválni, amíg el nem kel a ház? A házasság felbontása és a közös vagyon megszüntetése két külön dolog, külön is kérni kell a vagyonmegosztást, mert nem tartozik a házasság bontásához. Tényleg nagyon rendes ember lehet, ha úgy gondoskodik a családjáról, hogy annak minden jó legyen, de azért kirántja a pénzét az egészből. persze, neki is kell valamiből élnie, de szerinted az rendes ember, aki a gyesen lévő feleségére azt mondja, hogy nem dolgozott, így csak ő rakott a házhoz, a nőnek csak öröksége volt? Egyébként tök mindegy, mert a jog szerint így is felesnek minősül majd az a rész, amit együtt tettek hozzá, még ha az asszonynak épp nem is volt fizetése. A gyerek meg mindig is rosszul fogja viselni, hogy apa nem alszik otthon! Ilyen hülye dumát, meg kapót, amit te beveszel! Majd úgy jársz, mint azok a buta libák, akiket meg lehet ilyesmivel etetni, hogy már kb diplomázik az a gyerek, és kifogás még mindig lesz, hogy miért nem jön el. Fogadd el a helyzetet: tisztességes ember addig nem keres párt, amíg nem szakad el az előzőtől, titkos viszonyt meg, pont emiatt, nem is kell fenntartania. Kényelmes neki, hogy ha esetleg válásra kerül a sor, van kihez mennie, de egyébként esze ágában sincs lelépni, te vagy a vérfrissítés az életében, nem több. Persze, hogy azt mondja, hogy te vagy a szerelme, meg téged akar, mert tudja, hogy egyébként ilyen helyzetben nincs élő nő, aki kitartana mellette. A sztori alapján én azt is megkérdőjelezném, hogy ő az, aki menni akar, és nem a felesége dobta ki, és most sikerült esetleg puhítani rajta. Ne járj úgy, hogy egyszer csak a szentlélektől becsúszik a 2. gyerek, amit persze a feleség szedett össze valahogy pipettával és kémcsővel, a férj ott se volt, egyébként pedig nekik az újrakezdés része...

2014. júl. 8. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy mondod: "Ennyire naiv lennék "


Azért nem mondom én se, hogy légy kitartó, mert azzal pont, hogy nem kerülsz közelebb ahhoz, hogy pasid legyen, párod, gyereked.

Mond neki, hogy addig szünet, amíg nem lesz szabad ember.... tartson ki!

2014. júl. 8. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 A kérdező kommentje:
Brutálisan igazatok van! Sokat segít ez a sok vélemény, köszönöm!
2014. júl. 8. 08:39
 37/64 anonim ***** válasza:
100%

Még annyi ötletem támadt, hogy arra a hat napra, amikor nem veled tölti az éjszakát, költözz hozzám.

Persze itt se lenne semmi szex, ahogy náluk se :)

Szerintem nem örülne neki.


Én pasiként (gondolom kiderült) voltam olyan helyzetben. Nekem is okos feleségem volt, nem azt mondta, hogy hess, hanem, hogy a gyerek sír éjszaka, keres... meg jó, hát menjek egy-két éjszakára.. aztán elment a kedvem.

Bő 15 évre nagyon klassz, boldog családi élet lett belőle.

2014. júl. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:

7 hónapja éltem szeretői státuszban, egy ígérgetőjánossal. Hallgattam mindennap, hogy a jövőben milyen szép életünk lesz. Lesz szép közös házunk nagy kerttel, gyerekeink, Csak neki még válnia kell, és a házat eladni(de nem sajnálta, mert majd mi építünk újat). Mígnem egyik hónapban késett a havim 1 hetet, én rögtön arra gondoltam, hogy terhes vagyok, elmondtam neki, hogy késett és Lehet, hogy becsúszott a baba.


Azt a fejet kellett volna látni, a hőn szeretett férfi, hebegett habogott egy cseppet sem volt boldog, és úgy futott hazáig, hogy porzott az utca. Ennyit az ígérgetőjancsikról.


Szerencsémre tényleg csak késett a havim, jól kibőgtem magam és meghagytam ebben a hitben, hogy lehet, hogy terhes vagyok. Nem keresett, nem írt, nem küldött galambot levéllel a lábán. Pont lesz a r t! Egy éles helyzet megmutatja ki milyen rendes ember!

2014. júl. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 A kérdező kommentje:

Köszi 37-es, hogy ez még nem fordult meg a fejemben... :D


Ha nagyon le akarnám zárni ezt az egészet, biztos menne, viszont tudom, hogy kapcsolatfüggő vagyok ezért is a nehézség és persze egy pici tényező hogy szeretem is az illetőt.

2014. júl. 8. 13:21
 40/64 A kérdező kommentje:

kedves 38-as, nem lehetett könnyű Neked sem.

Sajnos tudom milyen, ugyanis átéltem, csak Nekünk az a bizonyos teszt 2 csíkos is lett, tehát ami megkoronázza ezt az egészet, hogy életem legnagyobb hibáját is elkövettem, amit nagyon bánok. De ez az egy az előnyére vájon, hogy a párom nem szerette volna elvetetni a babát, nem menekült hanyatt-homlok, hisz végig mellettem volt. Én voltam talán átgondolatlan, mert az Ő érdekeit néztem. :(

2014. júl. 8. 13:26
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!