Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Meddig legyek még kitartó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig legyek még kitartó, érdemes várnom rá?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt a párommal.Nős,van egy gyermek is, de rossz volt a házasságuk, csak a gyerek miatt tartották fent a látszatot. Én feladtam érte a 8 éves kapcsolatomat és össze is költöztünk, együtt éltünk. Anyagi probléma miatt el kell adni a közös házukat és a vagyon és a gyerek miatt visszaköltözött a feleséghez egy időre(gyermek rosszul viseli, hogy apa nem alszik otthon...)Feleségével ilyenkor külön szobában alszanak. Nálam már csak heti egyszer alszik. Azt az ígéretet kaptam, hogy ha elkel a ház el tudnak válni, elrendezi a családot, hogy ott minden jó legyen és visszajön hozzám. napi kapcsolatban vagyunk. Mit tegyek? Becsületes embernek ismertem meg, tudom, hogy jót akar a családjának is, nem csak lelépni, de várjak Rá? Ő csak kitartást kér tőlem minden nap és azt mondja én vagyok a szerelme, engem akar. Ennyire naiv lennék vagy csak ki kell birnom még egy picit?

#gyerek #válás #visszaköltözött
2014. júl. 7. 17:10
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyen igazam, de szerintem ennek lassan köztetek lesz vége. Ha veled akarna lenni, akkor mindent meg lehet oldani, anyagiakat főleg (ne értsd félre, nem azt mondom, hogy könnyen, de meglehet), erre visszamegy a feleségéhez. Lehet persze, hogy a gyerek is hazavárja. De a gyerektől nem válna el, csak a feleségétől, szóval ez egy nagyon rossz duma.

Ha meg mégis elválnak, akkor szinte 90 % az esély, hogy azért, mert a feleségének nem kell már vissza és kiteszi a szűrét.

Szóval szerintem kezdj el felkészülni erre.

2014. júl. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a házas vagyok, de nincs köztünk semmi, külön alszunk csak nagy maszlag.

Lehet, hogy én meg egyáltalán nem vagyok naiv? De nem hinném el.

A gyerekkel nem éjszaka alvás közben tud foglalkozni. Hanem napközben.

Ha ez a házeladás belátható időn belül megtörténik, akkor azt még várd ki, hátha. De ha az is csak húzódik, akkor nem tudom még meddig kéne várnod.

2014. júl. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz így ítélkezni hisz nem ismerjük. De ez szerintem is csak duma... Ha egyszer elválok valakitől akitől gyerekem is van, nem megyek vissza hozzá! Főleg ha szerelmes vagyok...!
2014. júl. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
100%
Talán a feleségével kellene megbeszélni, hogy ő mit gondol az egészről, valóban külön alszanak-e és hogy ő mennyire támogatja a válást. Nekem ez így eléggé furcsa, a feleség helyében nem tudnék azzal a férfival egy házban lakni, akinek már nem kellek. Ha tényleg külön alszanak akkor nyilván már a feleségnek is van valakije és akkor ő is siettetné a válást, mert ez így egy kellemetlen állapot. Én azt gondolom inkább tényleg naiv vagy és a psai házassága már rendeződött, csak neked nem akar fájdalmat okozni talán. Ha még nagy lenne irántad a szerelme akkor egy héten nem csak egyszer aludna veled.
2014. júl. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
100%

8 éves komoly kapcsolatot eldobni egy foglalt férfiért? Merész döntés...

Egyik drága barátnőm pontosan így szívta meg, egy idő után az ígérgetések is megszűntek, és a saját gyerek meg a volt feleség visszakötötték magukhoz. (Ez a visszaköltözés semmi másról nem szól.. )

"gyermek rosszul viseli, hogy apa nem alszik otthon..."

Ezt minden gyermek rosszul viseli, ez egy óóóóriási fűzős szöveg... a ház eladása után már nem viselné rosszul, vagy mi?

Csodálom, hogy bedőlsz.

Barátnőm mázlija az volt, hogy a volt párja valami csoda folytán visszafogadta.. ezért élete végéig hálás lesz neki.

2014. júl. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nagy valoszinuseggel igy jartal, rendezkedj be a hosszutavu szeretoi statuszba.


Semmi sem indokolja az egvilagon, hogy egyutt lakjon a csaladjaval. A gyerek sem.

2014. júl. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
100%

Érzésem hasonló, mint az előttem szólóknak. Ez így elég gáz... feltételezzük, hogy a házat 1 éven belül nem tudják eladni, na akkor mi van? A mai helyzetben ez simán elképzelhető, majdnemhogy áll az ingatlan piac... kivéve a Nyugati-régió...

A másik, amit nem értek, ezért miért kell visszaköltözni? A gyerek lehetne anyukájával, és nálatok is, hisz veled akarja a jövőben élni az életét elvileg. Akkor a későbbiekben ezt hogy fogják megoldani? A gyereknek 1-2-3 év múlva is hiányozni fog az apukája...szóval ez sántít nekem. Következő láttál-e a házról hirdetést?

2014. júl. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
89%
Egyetértek az előttem szólókkal. Adnék a srácnak egy nagyon rövid határidőt, 1-2 hónapot, ha addig nem változik a helyzet, akkor nem érdemes tovább várni rá.
2014. júl. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
100%

Te hol laksz? Nem tud Ő oda költözni? Napközben ott lenne a gyerekével, azt ha anya hazajön menne hozzád. Néha nálatok aludna a gyerek stb. El kéne beszélgetni a feleséggel is. Ha válnak akkor, ha kell kérd meg, hadd lásd a papírokat, h folyamatban van-e. Énnekem van akkora bőr a képemen, hogy normális hangnemben nem bántóan, de elkérjem vagy a páromtól vagy annak feleségétől. Mostani párom válási papírját is megnéztem amúgy függetlenül attól, hogy még akkor elvált mielőtt tudott volna a létezésemről.

25/N

2014. júl. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
100%

"gyermek rosszul viseli, hogy apa nem alszik otthon..."


e itt a gyenge láncszem!nem hihető, ezáltal szerintem kamu az indok, azáltal pedig dől az összes szava,mint a dominó.

2014. júl. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!