Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Meddig legyek még kitartó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig legyek még kitartó, érdemes várnom rá?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt a párommal.Nős,van egy gyermek is, de rossz volt a házasságuk, csak a gyerek miatt tartották fent a látszatot. Én feladtam érte a 8 éves kapcsolatomat és össze is költöztünk, együtt éltünk. Anyagi probléma miatt el kell adni a közös házukat és a vagyon és a gyerek miatt visszaköltözött a feleséghez egy időre(gyermek rosszul viseli, hogy apa nem alszik otthon...)Feleségével ilyenkor külön szobában alszanak. Nálam már csak heti egyszer alszik. Azt az ígéretet kaptam, hogy ha elkel a ház el tudnak válni, elrendezi a családot, hogy ott minden jó legyen és visszajön hozzám. napi kapcsolatban vagyunk. Mit tegyek? Becsületes embernek ismertem meg, tudom, hogy jót akar a családjának is, nem csak lelépni, de várjak Rá? Ő csak kitartást kér tőlem minden nap és azt mondja én vagyok a szerelme, engem akar. Ennyire naiv lennék vagy csak ki kell birnom még egy picit?

#gyerek #válás #visszaköltözött
2014. júl. 7. 17:10
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat, lehet csak köd van előttem és kitisztul a kép....:(

Kedves "7"-es, igen láttam hirdetést a házról, valóban hirdetve van, ráadásul sürgősen, családi okok miatt cim szóval.

2014. júl. 7. 17:49
 12/64 anonim ***** válasza:
70%
Nyugodtan kérd el a papírokat a válásról, és a ház hirdetését mutassa meg ... nem kell többet találgatni... ha 1-2 hét alatt semmit nem tud felmutatni felejtő, akkor csak hiteget. Ebből látni fogod, hogy tényleg folyamatban vannak a dolgok. A többi csak kamu duma.
2014. júl. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 A kérdező kommentje:
Kedves 9-es: eddig együtt latunk, és nem volt probléma. Rólam nem tud a feleség, sajnos csak sejti. Épp ez a probléma, ugyanis a ház a feleség nevén van, de a párom pénzéből( ezért anyagi az ok) ha én kiderülök, a házeladásból nem tudja a fele pénzét a párom kivenni.
2014. júl. 7. 17:54
 14/64 anonim ***** válasza:
83%
Ez egyre kacifántosabb :) és mivel magyarázta, hogy nem lakik otthon?
2014. júl. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 anonim ***** válasza:
67%
a másik, ha házasságban éltek akkor bizonyítható, hogy kinek a pénzéből építették a házat ... és akkor feleződik... de ezt nem biztos, hogy jól tudom
2014. júl. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 A kérdező kommentje:
14-es: azzal, hogy már 3 éve nem jó a házasságuk, és nem bir ott lenni minden nap ézért bérelt egy másik lakást illetve a munka is sok.
2014. júl. 7. 18:01
 17/64 anonim ***** válasza:
86%

hmmm nem jó a házasságuk annyira, hogy nem bír otthon lenni, most meg visszaköltözik abba a pokoli kapcsolatba na ne és egy héten 1x van veled.


Azért annyira nekem nem tűnik őszinte egyenes embernek, ahogy az elején megfogalmaztad.

2014. júl. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 A kérdező kommentje:
És arra mit reagálnátok, ha Ő egy olyan ember, akinek fontos az, hogy a gyermeke (6éves) ezután is jó és nyugodt környezetben éljen és a feleségnek se legyen gondja vagy ne legyen vita. A feleség tudja, hogy a párom már nem szereti.
2014. júl. 7. 18:07
 19/64 anonim ***** válasza:
100%
Egy őszinte ember tiszta lapokkal játszik, még akkor is, ha van veszíteni valója.
2014. júl. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 anonim ***** válasza:
82%

Sajnos én sem látom ennek jó végét ( ne legyen igazam).


Voltam hasonló helyzetben: 5 éves kapcsolatot fejeztem be egy másikért ( úgy éreztem, ő életem nagy szerelme), utána én elköltöztem az exemtől ( nemvolt gyerek), az új pasi meg hezitált ( érthető okokból, ott volt gyerkőc, viszont nagyon sz.r kapcsolat).


Mi nem költöztünk egyből össze ( nem akartam), és mivel ő nem tudott záros határidőn belül dönteni,szakítottam vele.


1-2 hónap után megkeresett, kompromisszumot ajánlottam: vagy mellettem dönt és elköltözik a párjától, vagy vége.

Különköltözött egy időre ( szülőkhöz), majd bő fél év múlva együtt laktunk. Megszületett a közös gyerek, majd jött pár jó év, és még több nem jó ( nem részletezem).

Most én vagyok ugyanebben a helyzetben: talált valaki mást, én ezt megtudtam ( persze nem ő mondta el), hezitált hogy kit válasszon, és most vége ( végső soron én döntöttem így, ő élete végéig hezitált volna).


Sajnálom, de gyenge jellemre, érzelmi érettség alacsony meglétére utal az amit a párodról elmondtál, bármennyire is szereted most és bármennyire nagylelkűnek és jószívűnek, áldozatkésznek látod ( én is annak láttam az enyémet). Én sajnos csak utólag világosodtam meg, ez van, nálad még nem késő. Ezt hívják "vészcsengőnek" - figyelj oda rá.

Amúgy meg én a helyedben nem mennék ebbe bele: amíg ott lakik, addig nem jöhetne hozzám. Egyik kapcsolatból a másikba beleugrani nagyon nem szerencsés, nagy valószínűséggel bukta a vége. Éljen ő is és te is egy kicsit függetlenül,önállóan, adjatok időt mindketten magatoknak hogy lezárjátok az előző hosszú kapcsolatotokat.

2014. júl. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!