Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Meddig legyek még kitartó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig legyek még kitartó, érdemes várnom rá?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt a párommal.Nős,van egy gyermek is, de rossz volt a házasságuk, csak a gyerek miatt tartották fent a látszatot. Én feladtam érte a 8 éves kapcsolatomat és össze is költöztünk, együtt éltünk. Anyagi probléma miatt el kell adni a közös házukat és a vagyon és a gyerek miatt visszaköltözött a feleséghez egy időre(gyermek rosszul viseli, hogy apa nem alszik otthon...)Feleségével ilyenkor külön szobában alszanak. Nálam már csak heti egyszer alszik. Azt az ígéretet kaptam, hogy ha elkel a ház el tudnak válni, elrendezi a családot, hogy ott minden jó legyen és visszajön hozzám. napi kapcsolatban vagyunk. Mit tegyek? Becsületes embernek ismertem meg, tudom, hogy jót akar a családjának is, nem csak lelépni, de várjak Rá? Ő csak kitartást kér tőlem minden nap és azt mondja én vagyok a szerelme, engem akar. Ennyire naiv lennék vagy csak ki kell birnom még egy picit?

#gyerek #válás #visszaköltözött
2014. júl. 7. 17:10
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
78%
pff méghogy nem kapna érte pénzt mert a feleségé a ház...ha nem örökölte akkor közös vagyon mert házasok..ennyire nem lehetsz naív
2014. júl. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:
77%
Minden amit leírsz ezer éves sablonszöveg, amit mindenki ismer. Felnőtt nő vagy, ne higgy a meséknek.
2014. júl. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 A kérdező kommentje:
kedves 20-as, köszi, hogy megosztottad élményeid, hasznos, mert bele kell néznem a jövőbe is. Sajnálom, hogy Neked így alakult,de ahogy látom tapasztaltál is, még ha a saját bőrödön is.
2014. júl. 7. 18:28
 24/64 A kérdező kommentje:
kedves 21-es: a feleség örökölt és abból épült a ház, de nem az egész, csak kb a fele. De hozzáteszem a feleség a gyerek születése óta nem dolgozik, háztartásbeli, a párom tartja el azóta is...(nekem 2 munkahelyem van)
2014. júl. 7. 18:31
 25/64 anonim ***** válasza:
80%

Az előbb még a párod pénzéből épült a ház... mostanra kiderült, hogy a feleség örökségéből van a fele huuuuha. Kvázi az ő részéből, amiből illene adni a feleségének és a gyerekének, mert miért ne hisz azt szeretné, hogy jól éljenek az ö vinni szeretné... Mert azt sem mondhatjuk, hogy a feleség nem dolgozott, mert ugye egy pici gyerekkel azért van munka. Miben látod őt olyan nagyon jónak ki akarja venni a pénzét egy házasságból kb úgy mint egy cégből.


Ja és ha véletlen megkapnád ezt az úriembert, akkor nyugodtan gondolkozz azon, hogy ezt veled is megcsinálja bármikor! Mert mindenkinél van szebb és jobb, ha így tud hazudni neked is fog elhiheted!

2014. júl. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 A kérdező kommentje:
Huuuu, kemény szavak, de kivülállóként sajnos én is igy látnám. Csak az érzelmek megszéditik az embert....
2014. júl. 7. 19:01
 27/64 anonim ***** válasza:
86%

"Ő egy olyan ember, akinek fontos az, hogy a gyermeke (6éves) ezután is jó és nyugodt környezetben éljen és a feleségnek se legyen gondja vagy ne legyen vita."


Mindjart sirok komolyan :) Te ezt elhitted? MINDEN ficko ezzel eteti a szeretojet.


Csaladban van olyan aki 30! eve varja hogy a pasi vegre elkoltozzon. Amikor kicsik voltak a gyerekek akkor az volt a gond, jott az iskola most meg sem lehet, aztan a gimnazium, a palyavalasztas.


Na mostmar a draga embernek unokai vannak....


Remelem te nem jarsz igy, de ezt tartsd eszben. Rendkivul kenyelmes helyzetbe kerult a pasid: hazajar a csaladjahoz, egyutt van a gyerekevel, ha kedve szottyan akkor meg hozzad megy. Ebbol a komfortzonabol nem fogja kibillenteni semmi az egvilagon.

2014. júl. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mennyire vagy fiatal, de ha ezzel a férfivel te családot akartál volna alapítani, menekülj.

Sok gond, sok gyanakvás, sok kérdéses mozzanat... Ne csináld ki magad.

2014. júl. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 A kérdező kommentje:
...már nem...köszönöm a 'szem felnyitó' szavakat, 27 vagyok.
2014. júl. 7. 20:18
 30/64 anonim ***** válasza:
63%

Akkor én a helyedben elkezdenék klassz pasikat keresgélni.

Persze manapság már 40 körül is alakulnak családok, de én azért olyan 30-32-ig mindenképp meg akarnám szülni az első picit, ahhoz pedig pár kell.

2014. júl. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!