Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elegem van a férjemből, mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van a férjemből, mégis mindenki rám akarja erőltetni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A házasságomban mindig én voltam az alárendelt. Addig nem is volt baj, még mindent úgy tettem ahogy a férjem kívánta. De 17 év után elegem lett. Teljesen megváltoztam miatta és amikor néha magamat adtam volna mindig veszekedés lett a vége. Próbáltam megbeszélni vele a dolgokat, de mindig neki kellett igaza legyen. Én voltam a hülye gyerek, ő meg a szigorú apuka aki majd jól megnevel. A családom teljesen hülyének néz, mert soha nem panaszkodtam így csak azt látták milyen jól élünk. (Az anyagiakkal nem is volt soha gond.) Most azt hiszik csak kitaláltam az egészet és csak megvesztem a jó dolgomba. Hiába próbálom az igazamat megmagyarázni, nem hisznek nekem és persze a két gyermekemre hivatkoznak, hogy bocsássak meg neki. De én úgy érzem én már soha nem tudnék vele élni.
2014. jún. 3. 10:03
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
0%

"a gyerekek előtt fenyegetett meg, hogy fogjam be a pofám mert felrúg"


Hát ha lementem futópályára tornázni, ott is egyik csávó mondta a gyerekének hogy vmit ne csináljon mert seggberúgja. Amikor kutyát sétáltatok időnként akkor is hallok csúnya beszédet gyerekhez hogy kiabál az apuka hogy mit csináljanak. Időnként anyukák kiabálnak a gyerekkel hogy fejezze be a a hisztit, otthon kikap meg már elege van belőle. A focipályára is ha lemegy a gyerek, mondhatják neki a társai, vagy az edző is hogy seggbe rúgják, vagy hogy ne csináljon valamit mert kap egy pofont. Ezek előforduló dolgok. Más drogozik, vagy szinte minden nap részegen veri a feleségét, késsel-baltával-vasvillával hadonászik, elszerencsejátékozza a fizetését, vagy sok milliós devizahitel van a nyakában, kórházba kell járni a férjéhez és nem válnak el. Neked meg mi lenne a válási indokod, hogy jááj időnként csúnyán beszél? :) Valld be inkább hogy idegroncs vagy mert nincs munkád, vagy hogy néztél, olvastál valami hülyeséget, vagy hogy megtetszett valaki. És kezdj el az ismerőseiddel többet kommunikálni.

2014. jún. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
A helyedben senkire nem hallgatnék, kizárólag magamra. Mit tudhatja egy kivűlálló, hogy mi zajlik igazán köztetek, mit történik a négy fal között? És ugyan kit érdekel bárki véleménye is aki nincs megkérdezve? Nyugodtan hallgass saját magadra, jól gondold át hogyan szeretnéd, és ha megvan a jövőkép akkor valósítsd azt meg. Bárki morog is, majd idővel megnyugszik.
2014. jún. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
0%
Igen, mindenkinek más a helyzete, de ez nem jelenti azt, hogy a kívülállók ne láthatnák jobban, szomszédok, barátok, vagy család elfogulatlanabbul a dolgokat mint mi. Van aki sodrófával kergeti a férjét, vagy seprűvel az udvaron, ezt mások is látják, és tudnak tanácsot adni neki, hogy jogosan vagy nem jogosan kergeti. Ha viszont csendben vagytok akkor honnan tudnák, hogy valami nincs rendben? És abból hogy nem érzed jól magad, abból miért következik az, hogy megjavíthatatlan a helyzet, vagy a z hogy el kéne válni és vagy az, hogy akkor jobb lesz? :)
2014. jún. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
0%
Esetleg járj valami küzdősportra, gyúrjál hogy ne parázz annyit, vagy menj le kondiba vagy focira, rendőrörsre, vagy akár egy kocsmába, hogy fiúk szükségem lenne egy-két erős férfira, a férjem fenyeget hogy felrúg és hasonlók és kéne beszélni vele, hogy ne beszéljen így egy nővel. Lehet hogy elutasítják, de ki tudja honnan kaphatsz segítséget. Az idős emberek akik a padokon ülnek is rengeteg tapasztalattal rendelkeznek, amivel biztosan tudnak tanácsot adni. A barátnőidet is megkérheted hogy mint barát álljanak ki melletted és szidják le. A családtagjaidat is megkérheted hogy beszéljenek a fejével. Azért váltok el, mert a hülye magazinokat, szappanoperákat, feminista könyveket olvassátok és nem kommunikáltok. Nem válhat el a világon minden férj sem azért, mert csúnyán beszélt vele a felesége.
2014. jún. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
0%
Az első mondatban a más férfiak bevonását visszavonom, csak eszembe jutott, de vszleg rossz ötlet, mert túl agresszív, főleg kocsmába menni ezzel, ahol az emberek lehet még csúnyábban bánnak az asszonnyal meg esetleg túl agresszívak a piától, vagy kiröhögnek. Valószínűleg jobb ha az ismerőseiddel vagy valami emberszakértővel beszélgetsz többet inkább, ők úgyis jobban látják mi a valós helyzet, mert kicsit úgy jön le hogy a pénzen kívül csak negatívat írtál a férjedről és ezért irreálisan negatív a kép. Az ismerősök hallgassák meg azért a férjed verzióját is szerintem.
2014. jún. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 A kérdező kommentje:
Nem csak a csúnya beszédről van szó. Volt, hogy nem csak fenyegetőzött hanem kaptam is tőle. Szerencsére a gyerekek ezt nem látták.
2014. jún. 11. 09:39
 47/47 anonim ***** válasza:
0%
És szóltál családtagoknak, barátoknak az összesnek, meg a férjed ismerőseinek hogy ez van és hogy adjanak tanácsot meg beszéljenek vele? Elmentél gyúrni? Hány szakértővel beszéltél eddig? Beszélgettél öregekkel vagy kismamákkal a padon, hogy csúnyán beszél veled a férjed meg néha elcsattan egy pofon és hogy mit tanácsolnak? A te viselkedésed nem hagy kívánnivalót maga után? Összegyűjtötted már a férjed pozitív tulajdonságait?
2014. jún. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!