Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Volt már, hogy valaki azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy valaki azt mondja mindennél jobban szeret, de mégis a pénzt választja?

Figyelt kérdés
2014. jan. 20. 15:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%

Ne tudom, ezt pontosan hogyan kell érteni?


Kiment külföldre a pasid/nőd?

2014. jan. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mi?
2014. jan. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Volt! Az életemben akkorát még nem csalódtam emberben mint akkor benne.

Amikor kimondja, hogy imádlak, szeretlek, de elhagylak. Hát ennyit ért a szava. Úgy gondolom /két évig szenvedtem miatta mert nem volt agyam/ jobb is. Ha ez érv, akkor csinálja.

2014. jan. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Bonyolult, de röviden : a volt feleségétől függ, mert ő mindent az ő rokonai nevére iratott. Fél, hogy elveszít mindent. Ezért nem tudunk normálisan együtt lenni, mert ez tönkre tesz mindent.
2014. jan. 20. 16:07
 5/15 anonim ***** válasza:

És ha egy sz@ros gatyája lenne akkor is kellene?


Mert sokan nem szívesen lépnek ki egy házasságból fillérek nélkül, mert ez amit megfogalmaztál, az bizony fordítva is működik...

2014. jan. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak kifogás. Mi az, amit nem tesz meg erre hivatkozva, amit pedig állítólag megtenne?
2014. jan. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Mind a ketten elváltunk, én mindent otthagytam, és nem kevés pénzről volt szó. Ő meg még mindig ott van a pénzre hivatkozva, hogy ameddig nem tudják eladni a dolgaikat nem tudunk összeköltözni.
2014. jan. 20. 16:19
 8/15 anonim ***** válasza:
Mióta van ez így, mert nem mindegy, hogy évek óta mondogatja ezt, vagy pár hónapja.
2014. jan. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%

Ez szerintem nem az a szituáció, amikor a pénzt választja. Téged választott, de miért mondana le az őt megillető pénzről, ha van rá mód, hogy megkapja?

Ez egy "a kecske is jóllakik, a káposzta is megmarad" helyzet, szerintem érthető. Ha szereted, te is tudsz rá várni egy kicsit, és azért nem baj, ha ő is hozzá tud járulni anyagilag a közös jövőtökhöz.

2014. jan. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Megbeszéltük, hogy most év elején jön a nagy összeköltözés, de haladékot kért, és nem tudom mennyi idő. CSak most egy kicsit hülyén érzem magamat. tudom, hogy a pénz fontos, meg én sem szeretném, hogy miattam elveszítsen bármit. 2 éve vagyunk együtt.
2014. jan. 20. 16:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!