Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Minek kell ahhoz történnie,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek kell ahhoz történnie, hogy egy pasi ténlyeg elváljon? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Van egy pasim, az elején vagyunk, nős, azért mentem bele, mert azt mondja, h nagyon a végét tapossa a házassága. Eddig is el akart válni, csak a nő mindig könyörgött, meg sirt, és fenyegetőzött, hogy kinyírja magát. Emiatt a pasi maradt. DE nagyon civakodnak mindig. A pasi azt mondja előbb-utóbb válás lesz, azt szererné, ha a nő lépne le magától, gondolom igy nem lenne a bűntudata élete végéig, viszont a nő sztem nem lép le, mert igy nem kell dolgoznia, túl kényelmes sztem az élete ahhoz, h lelépjen. De a pasi szerint a nő sem fogja birni igy. A dolgot az nehezíti, hogy a pasi sokat utazik, ritkán van otthon, igy meg tul.képpen eltudnak döglődni életük végéig, nem? Mert ha folyamatosan együtt lennének, úgy még válás lenne a dologból, de igy, h néha hazatéved...veszekednek egyet, aztán a pasinak megint el kell utaznia...nemtom..szerinetek maradjak ebben a kapcsolatban? Amúgy 1x már el akart válni, egy csaj miatt....de a feleség akkor fenyegetőzött az öngyilkossággal, emiatt nem vált el, de utána annak a kapcsolatnak is vége lett, gondolom azért mert nem lett válás, és a csaj lelépett, vagy nemtom. Akkor úgy gondolta a pasi h megpróbálja mégegyszer a házasságát jóvátenni....de ugyanúgy civakodás...szerintetek??Várható h el fog válni?
2009. dec. 17. 17:06
1 2 3 4 5 6
 51/53 A kérdező kommentje:
egyetértek amúgy, de mégis mivel is kell megtartani? hiába főztem előző kapcsolatomban...))és nem csaltam egyszer sem. nemtom mi kell a férdiaknak...fene se érti őket...
2010. jan. 3. 15:56
 52/53 anonim ***** válasza:
Nem Csernus kupált ki, ez a saját "agyam" teljesítménye. Minden pasi más, neked kell őt megismerni, "megtanulni" használni, mivel használati utasítást nem adnak hozzá. Rengeteg türelem, az biztos.
2010. jan. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
100%
Neked is van igazad természetesen,Előző,de az tény,hogy sok olyan önző ember él a Földön,legyen az férfi,vagy nő,akit szó szerint kiszolgálnak,kitárják nekik a szívüket-lelküket,és tessék,cserébe csak egy jó nagy pofára esést kapnak.Ugyanis kihasználják őket.Az meg,hogy másfelé fordulnak,na igen,lehet a párjuk hibája is,de ismerünk ugyebár olyan férfiakat is,akiket a vére hajtja,és ilyen.Várhatja otthon meleg vacsora,hívhatja a párja telefonon naponta,lehet otthon rend,tisztaság,kitárhatja nő a szívét,ha ezt nem becsülik meg,akkor kár is a gőzért.Vannak,akik mindezt nem becsülik meg,csak élősködnek a másikon.Ilyen is van.
2010. jan. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!