Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Minek kell ahhoz történnie,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek kell ahhoz történnie, hogy egy pasi ténlyeg elváljon? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Van egy pasim, az elején vagyunk, nős, azért mentem bele, mert azt mondja, h nagyon a végét tapossa a házassága. Eddig is el akart válni, csak a nő mindig könyörgött, meg sirt, és fenyegetőzött, hogy kinyírja magát. Emiatt a pasi maradt. DE nagyon civakodnak mindig. A pasi azt mondja előbb-utóbb válás lesz, azt szererné, ha a nő lépne le magától, gondolom igy nem lenne a bűntudata élete végéig, viszont a nő sztem nem lép le, mert igy nem kell dolgoznia, túl kényelmes sztem az élete ahhoz, h lelépjen. De a pasi szerint a nő sem fogja birni igy. A dolgot az nehezíti, hogy a pasi sokat utazik, ritkán van otthon, igy meg tul.képpen eltudnak döglődni életük végéig, nem? Mert ha folyamatosan együtt lennének, úgy még válás lenne a dologból, de igy, h néha hazatéved...veszekednek egyet, aztán a pasinak megint el kell utaznia...nemtom..szerinetek maradjak ebben a kapcsolatban? Amúgy 1x már el akart válni, egy csaj miatt....de a feleség akkor fenyegetőzött az öngyilkossággal, emiatt nem vált el, de utána annak a kapcsolatnak is vége lett, gondolom azért mert nem lett válás, és a csaj lelépett, vagy nemtom. Akkor úgy gondolta a pasi h megpróbálja mégegyszer a házasságát jóvátenni....de ugyanúgy civakodás...szerintetek??Várható h el fog válni?
2009. dec. 17. 17:06
1 2 3 4 5 6
 1/53 A kérdező kommentje:
25 éves vagyok, eddigi kapcsolataim katasztrofálisak voltak..nemrég is szó nélkül lépett egy pasi. Nem nagyon jön be senki, és ezzel a mostani pasival eléggé megtaláltuk egymást...ilyen még sosem volt....ezért gondolom, h benne maradok, mert tuti h ilyet nem találok, eddig ez az első, akit nagyon magaménak érzek.És ő is igy van ezzel.
2009. dec. 17. 17:08
 2/53 anonim ***** válasza:
100%
A családos férfi soha nem válik el. Csakis a feleségtől függ, hogy ő bele megy-e hogy szeretőt tartsanak, vagy kidobja aput.
2009. dec. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
100%
Ott voltál, mikor civakodtak? Mert minden férfi ezt meséli, hogy neki rossz a házassága. Bocs, aki nem. Pedig csak egy kis friss hús kell.
2009. dec. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem csak a férfinak kényelmes ezzel takarózni?
2009. dec. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A kérdező kommentje:
csak azért házasodtak ösze mert a csaj terhes lett
2009. dec. 17. 17:38
 6/53 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen férfivel meg pláne nem érdemes kezdeni.
2009. dec. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 A kérdező kommentje:
de legalább nem küldte abortuszra a csajt..ez is valami.
2009. dec. 17. 17:45
 8/53 anonim ***** válasza:
100%
Ha ma kidobnád,már az is késő volna!Nem kell ám elhinni az ilyen etetős dumákat...Ne hidd,hogy majd a TE két szép szemedért el fog válni,ugyanmár...Kényelmes ez neki így,nagyon is.
2009. dec. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
75%

Adj ultimátumot. Ne érdekeljen a felesége játszmái.


Ha lép, fontos vagy neki.

Ha nem lép, akkor is lehetsz fontos neki de nem annyira erős az az érzelem, hogy elvigye a házasságából.

2009. dec. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
71%
Fújjj, én más poharából nem iszom.Te hogy vagy képes a pasid farkával bármit is csinálni, úgy hogy előtte pár órával vagy egy nappal más nőbe járt.Vagy te tényleg olyan naív vagy, hogy még azt is elhiszed, hogy már szex sincs köztük, csak nem akarnak elválni????Palira vesznek téged kicsi lány!Vigyázz, mert ez nagyon fájdalmas lesz.Én a helyedben beszélnék a feleségével, csakhogy tisztán lássak.
2009. dec. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!