Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Minek kell ahhoz történnie,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek kell ahhoz történnie, hogy egy pasi ténlyeg elváljon? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Van egy pasim, az elején vagyunk, nős, azért mentem bele, mert azt mondja, h nagyon a végét tapossa a házassága. Eddig is el akart válni, csak a nő mindig könyörgött, meg sirt, és fenyegetőzött, hogy kinyírja magát. Emiatt a pasi maradt. DE nagyon civakodnak mindig. A pasi azt mondja előbb-utóbb válás lesz, azt szererné, ha a nő lépne le magától, gondolom igy nem lenne a bűntudata élete végéig, viszont a nő sztem nem lép le, mert igy nem kell dolgoznia, túl kényelmes sztem az élete ahhoz, h lelépjen. De a pasi szerint a nő sem fogja birni igy. A dolgot az nehezíti, hogy a pasi sokat utazik, ritkán van otthon, igy meg tul.képpen eltudnak döglődni életük végéig, nem? Mert ha folyamatosan együtt lennének, úgy még válás lenne a dologból, de igy, h néha hazatéved...veszekednek egyet, aztán a pasinak megint el kell utaznia...nemtom..szerinetek maradjak ebben a kapcsolatban? Amúgy 1x már el akart válni, egy csaj miatt....de a feleség akkor fenyegetőzött az öngyilkossággal, emiatt nem vált el, de utána annak a kapcsolatnak is vége lett, gondolom azért mert nem lett válás, és a csaj lelépett, vagy nemtom. Akkor úgy gondolta a pasi h megpróbálja mégegyszer a házasságát jóvátenni....de ugyanúgy civakodás...szerintetek??Várható h el fog válni?
2009. dec. 17. 17:06
1 2 3 4 5 6
 11/53 A kérdező kommentje:

első válaszolónak:mert az annyira jó amikor egy gyerek csak a menj a p***ba, meg k** anyádat hallja egész nap...ugye?

az én szüleim is ezt csinálták, imádkoztam h váljanak el mert a feszültséget úgy vezették le h engem vertek. aztán szép kis depresszióm lett a mai napig. képtelen vagyok normális életet élni, és egy nőtlen pasi sem akar engem felvállai, mert ilyen b'aszott lelkű nekik nem kell. kicsit qrvára unom már.

2009. dec. 17. 18:08
 12/53 A kérdező kommentje:

még nem feküdtünk le. és nem is fogok vele amig nős. ezt tudja ő is jól.


ezenkívül pedig volt már nős pasim, úgy h nemtudtam h nős, b. 3 pasi hülyitatt, de inkább 4. A nős pasi általában nem árulja el, hogy nős, csak vhogy kiderül...vagy megérzi az ember h vmi nagyo nem stimmel. Nos, ez a pasi már az elején közölte MAGÁTÓL, nem is kérdeztem, pedig fóbiám, mindig megkérdezem.

2009. dec. 17. 18:11
 13/53 A kérdező kommentje:
nős pasi írt választ? egy olyan véleményére lennék a legkiváncsibb, aki hasonlóan álla feleségével, tehát, hogy utálják egymást....
2009. dec. 17. 18:19
 14/53 anonim ***** válasza:
67%

Ha őmiatta született meg az a gyermek, akkor mellette a helye! Ha ő megszülette a gyerekét a kedvesével, akkor nem kéne máris faképnél hagynia! Szerelmes vagy, és ez elvakít. Téged is ott haggyon egy poronttyal? Térítsd észre! Legyen a gyereke mellett, ha már ő akarta!

S te keresd meg az Igazit. Ő BIZTOS hogy nem az. Úgyis szétmennétek. Ezért ne bonts fel egy családot!

Lépj le, amíg lehet.

2009. dec. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
100%

Figyi! Ha eddig moinden kapcsolatod katasztrófa volt, ez is az!

Menj el egy pszichológiai tanácsadásra, vagy párkapcsolati tréningre, vagy önismereti körbe, s ha már úgy érzed, egyedül is remek az életed, akkor az Igazi meg fog téged találni! Ő nem az! Etet téged. Csak jól csinálja. Nem SZABAD. Mondd meg neki, ha szabad lesz,akkor keressen meg! Addig ne tartsd vele a kapcsolatot! De te viszont legyél mindenkire nagyon nyitott!

2009. dec. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
100%

Azért ne ess ettől hanyatt, hogy ő LEGALÁBB közölte, meg ő LEGALÁBB nem vetette el.

Hibás szülői mintát hurcolsz a házasságról.

Vannak szuper hapsik, akik nem csak "legalább ő" hapsik. Miért ne járna neked egy valódi, szerető, szuper társ.Hiszen aranyos, szeretetre méltó vagy.Még ezt a pernahajdert is hogy szereted. Hát még egy hozzád valót!

Beszéld ki magadból a szüleidtől elszenvedett sérüléseket, aztán keress párt!


Megkockáztatom a kérdést: Nem tudat alatt a szüleid házasságát akarod úgymond visszamenőleg felbontani, azzal, hoyg mindig házas emberekbe botlassz?


Én még sose találtam házas embert, Viszont MINDEN kapcsolatom alkoholisták gyereke volt. Még az egyéjszakás is! Ez kicsit durva, nem?


Nme lehet, hoyg nem az embert keresed, hanem a feldolgozatlan sérülésed hajt ilyen helyzetekbe folyton?


Van egy jó könyv:John Bradshaw: Vissza önmagunkhoz – A bennünk élő gyermek felfedezése

Szerezd meg, csináld végig! (feladatok vannak benne)


Mentegeted a kiválasztottadat, ahogy az alkoholisták gyerekei szokták mentegetni az apjukat." igaz, hoyg (nős/iszik) de ő legalább..."

Nme kell mentséget találni! A te férfid legyen tökéletes.

Győzd meg magadat erről, hoyg neked a legjobb kell! És meg fogják érezni, s jönnek mint a moly a lámpára! MOst azt sugárzod, hogy te tudsz engedményt tenni, s félmegoldások egyből rád csapnak. S mire a szuper jó párod megmustrálna, te már megint foglaltnak tűnsz. S aki neked jó lenne, az nem kezd olyan nővel, akinek a szíve foglalt.

2009. dec. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 A kérdező kommentje:
akkor akik elválnak miért válnak el? nem azért mert szar nekik együtt? azárt válnak el mert egy manó a fülükbe súgta????????
2009. dec. 17. 18:42
 18/53 anonim ***** válasza:
100%

Ha a tiednek szar lenne, már elvált volna.

Inkább a nők akarnak válni.


"és egy nőtlen pasi sem akar engem felvállai, mert ilyen b'aszott lelkű nekik nem kell. kicsit qrvára unom már."

Ez buta logika, a nősek korábban nőtlenek voltak - a lelkük ugyan olyan. Attól nem változik meg. Tehát nyugodtan csemegézhetsz a nőtlenek közt, mert ugyan olyanok. De ha akarod, csináld, de ne számíts arra, hogy elválik. Max. kirúgják, s te vagy a B terv.

2009. dec. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
Elvakít a szerelem.Mindenki ugyanazt írja te meg tiltakozol.Hány kézen lehetne megszámolni a hasonló témára épülő Hollywood-i filmeket?
2009. dec. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
A te szüleid sem váltak el, pedig lehet hogy szr életük volt!
2009. dec. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!