Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Minek kell ahhoz történnie,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek kell ahhoz történnie, hogy egy pasi ténlyeg elváljon? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Van egy pasim, az elején vagyunk, nős, azért mentem bele, mert azt mondja, h nagyon a végét tapossa a házassága. Eddig is el akart válni, csak a nő mindig könyörgött, meg sirt, és fenyegetőzött, hogy kinyírja magát. Emiatt a pasi maradt. DE nagyon civakodnak mindig. A pasi azt mondja előbb-utóbb válás lesz, azt szererné, ha a nő lépne le magától, gondolom igy nem lenne a bűntudata élete végéig, viszont a nő sztem nem lép le, mert igy nem kell dolgoznia, túl kényelmes sztem az élete ahhoz, h lelépjen. De a pasi szerint a nő sem fogja birni igy. A dolgot az nehezíti, hogy a pasi sokat utazik, ritkán van otthon, igy meg tul.képpen eltudnak döglődni életük végéig, nem? Mert ha folyamatosan együtt lennének, úgy még válás lenne a dologból, de igy, h néha hazatéved...veszekednek egyet, aztán a pasinak megint el kell utaznia...nemtom..szerinetek maradjak ebben a kapcsolatban? Amúgy 1x már el akart válni, egy csaj miatt....de a feleség akkor fenyegetőzött az öngyilkossággal, emiatt nem vált el, de utána annak a kapcsolatnak is vége lett, gondolom azért mert nem lett válás, és a csaj lelépett, vagy nemtom. Akkor úgy gondolta a pasi h megpróbálja mégegyszer a házasságát jóvátenni....de ugyanúgy civakodás...szerintetek??Várható h el fog válni?
2009. dec. 17. 17:06
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
52%
Épp ez benne a pláne, hogy nálatok nincs válás.
2010. jan. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
68%
A pasinak már régen a válást kéne intéznie,nem veszed észre,hogy a pasi csak keresi a kifogásokat,hogy ne kelljen elhagynia a feleségét???Egy szerelmes ember már régen intézkedett volna,hogy együtt lehessetek,és határozottan tudná,mit akar!
2010. jan. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
62%
Mennyire nincs igazatok, legalább 50-50%-ban gondolkodjatok, nem csak az egyik oldal létezik, hogy a pasi szemét és csak szórakozik, otthon meg anyucit nyalja-falja. Ugyanmár. 100 és 100 olyan házasságnak mondott szar van életben tartva, ahol a pároknak az ég egy adta világon semmi közük egymáshoz a gyereken kívül. Külön nyaralás, az egyik nem megy a másik családjához rég óta és fordítva, stb... Szomorú, hogy emberek képtelenek belátni, hogy ha valaki esetleg boldog lenne mással, akkor miért ne léphetne. Jah, és hogy miért nem azonnal? Azért át kell gondolni minden lépést. Hová, mikor, hogy rendezzem le a régi dolgokat, sérülés nélkül...stb. A szerelmes férfi annyiban különbözik a szerelmes nőtől, hogy emellett még tud gondolkodni is józanul. Itt a józanság nem arról szól, hogy inkább benne marad egy ótvar házasságban, hanem normálisan akar új életet kezdeni, visszahagyott gyűlölködés nélkül. Ezt nem tudjátok felfogni igaz, szent asszonyok? Aki ide írt, valószínűleg mind férjezett és el sem tudná képzelni, hogy a férjecskéje megcsalja. Pedig sanszos, hogy több, mint 65%-át csalja a férje, és ez a minimum. A maradék pedig már tudja, hogy csalják csak valamivel otthon tartja a férjet, mondjuk zsarolja a gyerekkel, stb, kisemmizné, mert hogy ő megy, akkor menjen kopasz p...-val, és hasonló dolgok. Egy megcsalt nő, akitől el akarnak válni végtelenül gonosz és egoista valami állatszerű lesz, aki bármire képes. Hirtelen elkezd fehérneműket venni, hogy visszacsábítsa férjecskéjét, elkezd fodrászhoz járni, hogy kinézzen valahogy (ige-igenigen, itt most jöhetnek a dumák, hogy lehet több gyerek mellett kinézni valahogy, meg fáradtság, ....naa, ugyanmár nők, egy nő, ha nő akar maradni, az is marad) és hátha így ismét beleszeret apuci. Nem fog. Talán marad, sajnálatból. Mert a szerelem nevű kémiai folyamat leállt felé, mástól kapja meg, máshoz is fog húzni. Talán, ha nő maradt volna a kapcsolatban, odafigyelt volna jobban, mert jelek vannak, már akkor, amikor még tervben sincs a szerető, és akkor tett volna valamit. És akkor lehet szapulni engem, mert ezt leírtam.
2010. jan. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 A kérdező kommentje:

hát, én biztos nem foglak szapulni)

kissé bekattantam, épp arra készültem h leszarkalapozok minden fickót...) ja, sajnálatból maradnak sokan. És az biztos h állatvmi lesz, voltam hasonló én is, azt hittem kinyirom a pasit. Majd szétdurrant az agyam. Hát akkor egy feleség mire képes? Szex a fegyverük, más semmi. É is ezzel próbáltam egy szar kapcsolatot megtartani, jobbá tenni, de nagyon szánalmasnak érztem magam is.

A nőci tuti nem lép e magától, kell neki a lóvé...épit egy 2 emeletes házat a pasi, tuti nem lép le a nő...úgy gondolja, pasi majd ugyis elutazik ő meg él a palotában...szarok erre az egészre most már.

2010. jan. 3. 14:12
 45/53 A kérdező kommentje:
elég gagyi hozzászólást irtam, csak megzavart a pozitiv válaszod. épp robbanni készültem)
2010. jan. 3. 14:13
 46/53 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell robbanni! Csak vannak helyzetek, amikor nehéz megállni. De tulajdonképpen néha jó, ha kiengeded magadból a dühödet, csak inkább úgy, hogy tárgy legyen a haragod megoldója, nem személy. Aztán visszaáll a lelki béke, hidd el. A szex a legutolsó visszatartó erő, annal nem tudja visszatartani egy feleség sem a férjét, de azzal inkább, ha mos rá, főz rá, stb. A szex nem fegyver, azt csak ostoba nők hiszik, hogy ezzel bármit is el lehet érni. Egy férfit teljes emberként kell kezelni, egyszerre keménynek, határozottnak, gyengének, elesettnek, gyereknek, felnőttnek, támogatni, de ellenkezni is. Egy férfit szeretni kell, elfogadni, néha utálni és megvetni, felemelni, megalázni, mindent, hogy érezze vadászik és vadásznia is kell a nőre, aki mellette van.
2010. jan. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó válaszolóval értek egyet. És elítélem azokat akik állandóan csak a szeretőt szidják, hogy "hagyj békén egy családot". Ha már az egyik fél szeretőhöz megy, az régen rossz, nincs mit békén hagyni rajta...és kettőn áll a vásár.
2010. jan. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
71%
Jó,tegyük fel,hogy elhagyja miattad a feleségét,mert beléd szeretett.Mi a garancia arra,hogy x idő múlva nem fog Téged is megunni,mert ismét szerelmes lesz?Jó,lehetséges,de ugyebár a tények ismeretében furcsa lenne,ha Te örökké a fiatal,üde csaj maradnál a szemében,hiszen a felesége sem tudott számára az maradni,Ezért jöttél Te a képbe.S ha Téged is megun,akkor majd jön a következő?Akkor majd TE leszel a gonosz feleség,akinek házat építettek???Akkor majd Te leszel a megunt,megöregedett banya?Igen,az leszel a pasid szemében,meg az akkori szeretője szemében is.Remélem,érted,mire gondolok.Na,most fognak ám leromlani a százalékaim! :-D
2010. jan. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
Ha valaki tud értelmesen gondolkodni, nem fog lehúzni pontok terén, mert felveted magát a problémát, hogy mire kell figyelni! Ez az, amit sokan nők elfelejtünk, ha már van egy kapcsolat, azért igenis keményen dolgozni kell, nemcsak addig, amíg a "pasit" megszerezzük, hanem azért is keményen dolgozni kell, hogy megfeleljünk neki, ne hagyjuk ellaposodni a felénk áradó szerelmét-szeretetét. A mai társadalommal az a baj, hogy bárhol találsz pasizási, behálózási tanácsokat, és lassan a társadalom elhiszi, hogy ennyi elég. NEM! Nagyon nem! Meg kellene tanulni megtartani egy kapcsolatot úgy, hogy nem magunkhoz láncoljuk mindennel (vagyon, gyerek, közös hitel...stb.) a férfit, hanem akarjon mellettünk maradni, akarjon értünk lenni. Nem elég, ha otthon kisminkelve várjuk őt a munkából, nem elég ha csinálsz neki vacsorát, nem elég, ha este szétdobod magad. Viszont ha ott a szíved tényleg, akkor itt a kulcs, és akkor máris máshogy fogalmaznék. Sajnos sokan azt hiszik, hogy a fenti apró felsorolás a megoldása mindennek, idézem "megadtam neki mindent..". Tényleg? És akkor mégis miért ment félre? Megcsalt nők, vagy nem megcsalt nők! Kérdezem, mi jut eszetekbe, ha a férjetekre gondoltok? Az első gondolat mi? Nekem lehet hazudni és mást leírni, de magatoknak azért ne! A szeretet szeretetet gerjeszt, ha eltakarod elmúlik. Őszintén kell adni, elvárások nélkül. Sajnos nehéz megfogalmazni érzéseket, és sajnos csúnya dolog kimondani, de mindig egy nő tehet arról, ha elhagyják. Ha engem elhagynak, magamat fogom hibáztatni, mert tudom, hogy valamit elcsesztem. Ezért minden nap azon dolgozom, hogy a Kedvesem tiszta szívvel rohanjon haza hozzám, és eddig ez sikerült is. Apró meglepetések millióinak tárháza áll rendelkezésünkre, csak nem szabad időt és energiát (napi 3-5 perc) sajnálni aprócska meglepetésekre, hogy érezze a férfi, hogy mit is tölt be a mi lelkünkben, életünkben.
2010. jan. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 A kérdező kommentje:
téged csak nem Csernus kupált ki, h ilyen hozzászólásokat tudsz írni))
2010. jan. 3. 15:52
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!