Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Minek kell ahhoz történnie,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek kell ahhoz történnie, hogy egy pasi ténlyeg elváljon? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Van egy pasim, az elején vagyunk, nős, azért mentem bele, mert azt mondja, h nagyon a végét tapossa a házassága. Eddig is el akart válni, csak a nő mindig könyörgött, meg sirt, és fenyegetőzött, hogy kinyírja magát. Emiatt a pasi maradt. DE nagyon civakodnak mindig. A pasi azt mondja előbb-utóbb válás lesz, azt szererné, ha a nő lépne le magától, gondolom igy nem lenne a bűntudata élete végéig, viszont a nő sztem nem lép le, mert igy nem kell dolgoznia, túl kényelmes sztem az élete ahhoz, h lelépjen. De a pasi szerint a nő sem fogja birni igy. A dolgot az nehezíti, hogy a pasi sokat utazik, ritkán van otthon, igy meg tul.képpen eltudnak döglődni életük végéig, nem? Mert ha folyamatosan együtt lennének, úgy még válás lenne a dologból, de igy, h néha hazatéved...veszekednek egyet, aztán a pasinak megint el kell utaznia...nemtom..szerinetek maradjak ebben a kapcsolatban? Amúgy 1x már el akart válni, egy csaj miatt....de a feleség akkor fenyegetőzött az öngyilkossággal, emiatt nem vált el, de utána annak a kapcsolatnak is vége lett, gondolom azért mert nem lett válás, és a csaj lelépett, vagy nemtom. Akkor úgy gondolta a pasi h megpróbálja mégegyszer a házasságát jóvátenni....de ugyanúgy civakodás...szerintetek??Várható h el fog válni?
2009. dec. 17. 17:06
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
69%
Ne legyél már ennyire szemellenzős!Szerinted itt miért írja mindenki ugyanazt?Most ne a kártyával foglalkozz,hanem azzal,hogy kihasználnak és becsapnak valószínűleg.Ne hagyd magad!
2009. dec. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én ugyan nő vagyok,akinek van egy 1 éves kapcsolata.Mikor elkezdődött akkor még férjnél voltam,de semmi testi kapcsolat nem volt már köztünk 2éve.Azóta elváltam az idén szeptemberben!És hogy mikor jutottam el a válás beadásáig?Akkor amikor teljesen biztos voltam a párom érzéseiben és abban,hogy én sem csak az érzést kergetem ami már rég hiányzott az életemből,,addig miért is váltam volna el?Addig a pillanatig annyira mindegy volt hogy házas vagyok e vagy nem!Nem tudom a férfiak hogy működnek ilyen esetben,,,remélem minden úgy sikerül ahogy szeretnéd!

43éves nő...

2009. dec. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
52%
Elvakultak! Nem mindíg a nő rúgja ki a pasit. Annyira szánalmas, hogy mindenhol szegény, elhagyott feleségekről lehet olvasni. Arról nem beszélt az anyukátok kisebb korotokban, hogy egy pasit nemcsak megszerezni kell, hanem megtartani is?!
2009. dec. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
54%
Nem igaz, hogy minden nős pasi csak friss húsra vágyik! Az én párom is nős volt, mikor egymásba szerettünk. 4 év után vált el, de nem a felesége miatt, annak is volt más, a gyerek volt a kapocs. Most boldogan élünk és nyáron lesz az esküvőnk. Kitartás kérdése az egész.
2010. jan. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 A kérdező kommentje:
végre vki megdobogtatta igazán a szívem)
2010. jan. 1. 21:50
 36/53 anonim ***** válasza:
66%
Tartsál ki,hosszú-hosszú évekig,a semmiért!:(
2010. jan. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
32%
Tényleg nem csak azokon a válaszokon kellene elgondolkoznni, amik tetszenek...
2010. jan. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
52%
Így van,a kritikából lehet igazán tanulni.Úgy látom,a jószándék vezérelte a negatív válaszolókat is.Szóval,értékeld a negatív válaszokat is,mert sok igazság van bennük!
2010. jan. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 A kérdező kommentje:
szóval szerintetek nem léteznek igazán szar házasságok és elvált házaspárok sem léteznek...érdekes.
2010. jan. 2. 19:45
 40/53 anonim ***** válasza:
52%
Válások léteznek, csak a szánalomházasságokban nem hiszek.
2010. jan. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!