Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Minek kell ahhoz történnie,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek kell ahhoz történnie, hogy egy pasi ténlyeg elváljon? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Van egy pasim, az elején vagyunk, nős, azért mentem bele, mert azt mondja, h nagyon a végét tapossa a házassága. Eddig is el akart válni, csak a nő mindig könyörgött, meg sirt, és fenyegetőzött, hogy kinyírja magát. Emiatt a pasi maradt. DE nagyon civakodnak mindig. A pasi azt mondja előbb-utóbb válás lesz, azt szererné, ha a nő lépne le magától, gondolom igy nem lenne a bűntudata élete végéig, viszont a nő sztem nem lép le, mert igy nem kell dolgoznia, túl kényelmes sztem az élete ahhoz, h lelépjen. De a pasi szerint a nő sem fogja birni igy. A dolgot az nehezíti, hogy a pasi sokat utazik, ritkán van otthon, igy meg tul.képpen eltudnak döglődni életük végéig, nem? Mert ha folyamatosan együtt lennének, úgy még válás lenne a dologból, de igy, h néha hazatéved...veszekednek egyet, aztán a pasinak megint el kell utaznia...nemtom..szerinetek maradjak ebben a kapcsolatban? Amúgy 1x már el akart válni, egy csaj miatt....de a feleség akkor fenyegetőzött az öngyilkossággal, emiatt nem vált el, de utána annak a kapcsolatnak is vége lett, gondolom azért mert nem lett válás, és a csaj lelépett, vagy nemtom. Akkor úgy gondolta a pasi h megpróbálja mégegyszer a házasságát jóvátenni....de ugyanúgy civakodás...szerintetek??Várható h el fog válni?
2009. dec. 17. 17:06
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én pasi vagyok és jártam ebbe a cipőbe.A volt feleségem terhes lett,én elvettem.A kapcsolatunk nagyon rossz volt.Megismerkedtem jelenlegi párommal,akinek 2 gyereke is van ,egymásba szerettünk,jól kijöttünk,és döntöttünk.Elváltunk mind a ketten és azóta is boldogan élünk immár 13 éve. éve meg van már 1 közös gyerekünk is.Nem akarlak megbántani,de ha lépni akarna,akkor már megtette volna.A pasid részéről valami bűzlik......a szerelem vak,ezért vigyázz!!!!!25 évesen még előtted az élet,találhatsz ennél megbízhatóbb embert is.

2009. dec. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 A kérdező kommentje:
végre egy vigasztaló válasz...amúgy kb 2,5 éve házasok...azért gondolom nem házasság "másnapján" nyújta be a válókeresetet...ezenkívül meg úgy elég nehéz. ha a fél életét külföldön tölteni, szóval hazajön 2 hétre, addig vitáznak, biztos nem a 2. hét végé mondja, h na váljunk el, amikor másnap elutazik 1500 km-re...
2009. dec. 17. 20:04
 23/53 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező.

Te már régóta tudod a választ a kérdésedre.

2009. dec. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
100%

Másfél éve voltunk házasok,amikor beadtam a válópert.Abba meg miért vagy biztos,hogy a pasi tényleg annyit van külföldön?Lehet,hogy csak Neked mondja.Nézd! Én tényleg ebben a cipőben voltam,ráadásul én anyagilag is nagyon sokat vesztettem a válásommal.Milliókat hagytam a hátam mögött.De megtettem,mert az én házasságom "szar" volt,tiszta szívemből szerettem a másik nőt.Vállaltam 2 gyerekkel együtt,újra fel kellett építeni az egzisztenciámat,de mivel szeretjük egymást,ez sikerült.1 dolgot sajnálok csak,hogy nem a mostani páromat ismertem meg előbb.

Hidd el,nem őszinte Veled a pasid.Nem akar válni,mert ez nagyon kényelmes neki.

2009. dec. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, van olyan aki végül is elválik. De ott általában a nő rúgja ki. Vagy szépen meg tudják beszélni, hogy vége, és úgy válnak el. Van példám, hogy 10 évig volt a pasi szeretnője a nő, aztán végül is a pasi elvált mikor már felnőtt a gyerek, és jó kapcsolat van az új feleség és a régi között is. De ehhez a régi feleségnek is partnernek kell lennie!!!! A barátod felesége meg elmondás alapján (amit ugye csak a pasitól tudunk) nem éppen 100-as.


31 éves vagyok. Nekem volt, hogy előre elmondta valaki hogy nős, amikor megismerkedtünk, és ezért nem is lett folytatás. Volt akivel barátkozni próbltam, de nem ment. Egy kapcsolatba belementem, ahol a pasi lebukott, ráadásul úgy, hogy a volt barátnője megkeresett és figyelmeztetett, hogy vigyázzak, mert nős. Még akkor is a képembe hazudta, hogy nem nős. 1 hónapig elhittem neki, de aztán más okokból kiszerettem belőle. Fél év múlva megkeresett msnen amikor is bevallotta, hogy tényleg nős, csak a felesége külföldön tanult... :)


A férfiak nagyon hajlamosak a dolgokat szépíteni és olyan színben feltüntetni, hogy elfogadhatóbbá váljanak a kiszemelt nő számára. Neked a feleségét egy pszichopata hibbant tyúknak festi le, de amíg te személyesen nem beszélsz vele, nem tudod hogy tényleg mi a helyzet. ez az egyik.

a másik, ha a munkája miatt sokat utazik, megnyugtatlak, nem csak te vagy az egyetlen "nője" Találkoztam olyan pasassal is, aki megmondta hogy szeretőt keres, mert van egy neki Pécsett, egy Miskolcon, de oda havonta egyszer szokott lejutni a munkája miatt, ezért inkább budapestit keresne... hát köszi :) akkorát nevettem rajta...


Nekem az a férfi mindig gyanús, aki a volt barátnőiről csak rossz dolgokat mesél, és elmondja mindennek... ott valami nem stimmel.


Azt írod, hogy az elején vagytok, ez nem tudom mennyi ideje tartó ismeretséget jelent... De egy biztos, rá fog dumálni, hogy feküdj le vele, sajnáltatni fogja magát, hogy neki milyen rossz, és hogy őt terrorizálja és zsarolja a nő. Ebben biztos van igazság, de nem a teljes, ez biztos.


Ettől függetlenül találkozgathatsz vele nyugodtan, csak ne éld bele magad, ismerkedj másokkal is. Nem szabad úgy tekinteni rá, mint a pasidra, hanem mint egy laza valamire. Szerintem kb 10 % esély van arra, hogy elválik miattad, és 90 % arra, hogy hazudik. Szóval légy résen, és rakosgasd a puzzle darabkákat.


Sok sikert!

2009. dec. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
85%
Én elhiszem a kérdezőnek, hogy a férfi háttere olyan, amilyennek leírja, mert akármilyen hihetetlen, vannak ilyen családok, ahol ennyire nem jól jön ki a két fél egymással. Szerintem is nyugodtan, konkrétan kérdezz rá mit akar, el fog-e egyáltalán válni, mert ha nem, akkor mondja meg, amennyiben csak hebeg habog, akkor adj ultimátumot. Remélem megtalálod a boldogságot :)
2009. dec. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
100%
Mintha csak a húgomat hallanám!Ugyan olyan önfejű vagy és csak azt hallasz meg,amit akarsz!Na,akkor elmesélem a húgom sztoriját!Úgy volt,mint te,hogy a pasi csak a gyerek miatt vette el a feleségét,meg mindig csak veszekedtek,de ő el akar válni,és a húgommal összeköltözni,és persze ő is sokat tartózkodott külföldön,kamionozott a lelkem!:)Na,a húgomnak hiába mondtuk,hogy amikor az ő párja kamionozik,akkor mi nem egyszer láttuk mindig más szőszikkel kocsikázni,végig volt sértődve,egyből hívta a párját,akinek minden szavát elhitte,és aki mindent meg is tudott magyarázni neki,(persze ő akkor is külföldön volt)!Szegény húgom,és ezt 8 évig csinálta vele,8 évig hitegette,mire a húgom besokallt és ott hagyta!Na,ennyit arról szerintem,hogy a te pasid válni akar,mert milyen rossz neki otthon,ne legyél naiv,mert utána nagyon fogod bánni,főleg ha hosszú időt pazarolsz rá!
2009. dec. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 A kérdező kommentje:

nem fog könyörögni, hogy feküdjek le vele. rendesen elmagyaráztam neki, hogy nem fogok. ha nem tartózkodna külföldön folyamatosan, akkor hogy tud német kárátyáról írni?

Most jön haza fél évre, kb 1,5 hét múlva itt is lesz, és megláltjuk - ezt mondtam neki-hogy hogyan fog alakulni a házassága, javul-e vagy csak egyre rosszabb lesz. Most lesz fél év arra, hogy eldöljőn, hogy válnak-e vagy sem. nekem kb 2 éve nincs senkim, a múltkor nagy nehezen belementem egybe, lehet irtam is, h kemény egy hét után egy büdös szó nélkül lépett le, elvileg még azon ki kell h bukva legyek...szóval nekem ez a fél év már 8. A sok negatív válasznak "köszönhetően" kezdek kiábrándulni, szóval már kevésbé vagyok úgy "beleélve" mint eddig...igy nem lesz annyira fájdalmas, vagy ha az ellenkezője történik, akkor meg happy van, de már ezt sem tudom happyként mondani...

2009. dec. 18. 17:19
 29/53 anonim ***** válasza:
100%
Mémet kártyám nekem is van sőt Finn is a munkámhoz kell nekem is:)))
2009. dec. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 A kérdező kommentje:
ja, és a háttérben is németül beszélnek biztos az üzletben mindenhol Mo-n. tiszta német itt mindenki ugye?
2009. dec. 18. 19:21
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!