Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mégis mit gondolnak a nők?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit gondolnak a nők? Átérzik a férfi helyzetét ilyenkor?

Figyelt kérdés

Tehát egyre sűrűbben látok olyan kérdéseket, aminek a lényege, hogy minél jobban "lehúzzák" az apukát.

Nem vagyok ellene a válásnak, természetesen megértem azokat a nőket is, akiket bántalmazott a férje, nem dolgozott vagy csak elitta a pénzt. Node nem minden ember ilyen. Nagyon sok válót ismerek, akiknek csak egyszerűen elmúlt a szerelem és külön utakon járnak. Viszont míg ezek a férfiak, van hogy még fát is segítenek bepakolni, vagy bevásárláskor még a volt asszonynak is hoznak ezt azt (És itt nem papucs emberekre kell gondolni) addig azt veszem észre a nőkön, hogy hálátlanul és erkölcstelenül viselkednek.


30 ezer forintos gyerektartások, plusz iskoláztatási pénz, és még azzal sincsenek megelégedve, ha a ház fele az övéké csak.


Kérdezem én, hogy belegondoltak e abba, hogy ha egy férfi megkeresi azt a 80-90 ezer forintot tisztán és ebből odaad 20-at gyermektartásra, közben persze el kell menni albérletbe, mert általában vagy a gyerek miatt a férfi úgy dönt hogy maradjon a ház, vagy a bíróság, akkor még az albérlet is barátok között 20e ft. Tehát mindjárt nincs csak 40 ezre és a rezsit nem is számoltam.


Namost megoldás az is, hogy elmegy másodállásba, de akkor meg élete sincs. Még csak nem is lesz, mert ha a maradék kis idejében lenne rá lehetősége, nemigen hiszem hogy kellene így valakinek. Mert ugye ez nem egy letiltás ami csak 2-3 évig tart.


A rosszindulatú hozzászólókat megelőzve, boldog házasságban élek, nem készülünk válni és nem is egy elhagyott papucs vagyok, csupán érdekel a téma. És érdekel hogy a nők nagy százaléka, miért is képzel alanyi jogot ahhoz hogy tönkretegyen egy családapát. Mert itt aki veszít az a férj... Nő/Gyerek/Lakás +a fizetési kötelezettségek miatt a pénz is odavan



2014. febr. 12. 09:12
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
22%

Na de 40ezerből egy nőt és egy gyereket kell etetni.Nem pedig egy dolgozó férfit!

40ből anyára és 1 gyerekre jobban ki lehet jönni mint 27ből 1 férfire

2014. febr. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
77%

21.

Ohhh igen valoszinü

2014. febr. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
91%
En nö vagyok, de egy honapra egyedül 40.000-et költöttem kajara.Es szerintem ez sem sok, mert alap dolgok voltak benne.
2014. febr. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
Nem ezzel van gondom, hanem azzal ha a Nő megcsalja a férjét akkor is ugyanezek a juttatások járnak neki. Szóval a fickó vagy lenyeli és megpróbál együtt élni a nejével (jobb esetben nem lép le a nő) vagy külön megy de akkor a gatyája is rámegy, nem beszélve a gyerekek elvesztéséről. És ez nem ritka, akárki akármit mond. A minap is lett volna lehetőségem családos ember létemre egy családos asszonyhoz. És minden lelkiismeret furdalás nélkül tette fel a kérdést, holott a férje amennyire ismerem jó ember, csak sokat dolgozik.
2014. febr. 12. 14:22
 25/38 anonim ***** válasza:
71%

Te nem tudsz józan ésszel gondolkodni?

Kit érdekel, hogy ki csalt meg kit?????? Maximum téged, mert a világnézeted vetekszik egy 15 éves gyerekével.

Az anyuka és apuka kapcsolata megromlott? Oké! DE a gyerektartást, ahogy a nevéből is könnyű LENNE következtetni, A GYEREKÉ! Innentől kezdve anyuka BÁRMIT csinálhat ebben tekintetben, mert NEM neki fizeti.

Ehhez azért túl sok ész és rálátás nem kell!


Ja, és akkor ezek csak az anyagiak, de ugye így nem apuka virraszt vele éjszaka, ha beteg és rosszabb esetben fogalma sincs róla, hogy egy gyógyszer milyen drága.


Mindenki ismer olyan oldalt is, ahol a férj lépett le, olyat is, ahol talán a nő hibázott, de az egyik legnagyobb butaság a világon az általánosítás! Gratulálok!

2014. febr. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:

Én gratulálok neked kedves.

"Ha különmennek, onnantól jár a gyerektartás az anyuka bármit is csinált" Tehát az ilyen típusú nőkről beszélek mint te....

2014. febr. 12. 14:54
 27/38 anonim ***** válasza:
64%

Te roppant okos vagy Kérdező! :)

Mégis honnan tudod, hogy én milyen nő vagyok? Onnan, hogy leírtam, hogy mi a törvény? Egyébként meg hidd el, hogy nem is érdekel egy ilyen IQ harcos véleménye.

Nevetséges ember vagy!


Kiváncsi lennék, hogy akkor is ez volna-e a véleményed, ha az apával marad a gyerek, de az apa volt az is, aki megcsalta a feleséget.

Ugye ebben az esetben az anya kötelessége fizetni gyerektartást. Akkor apuci pénzéhes?

Ilyenre is van példa a világban, csak te szűklátókörű vagy és a legnagyobb kiinduló forrásod a gyakori kérdések oldala!

Kár, hogy pl. az utolsó ilyen jellegű kérdést nem láttad, amiben az volt, hogy apuka mindent megtesz azért, hogy ne tudják, hogy a fizetése fél millio forint, mert nem óhajt 30 ezer forintnál többet a GYEREKÉRE költeni!


DE mint írtam, mindkét oldalra van pozitív és negatív példa is. Én veled ellentétben ezt be tudom látni!

2014. febr. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
75%

""Ha különmennek, onnantól jár a gyerektartás az anyuka bármit is csinált" Tehát az ilyen típusú nőkről beszélek mint te...."

Ebben mi kivetnivalót találtál? Teljesen mindegy, hogy mi miatt romlik meg egy házasság, válás esetén a gyerektartást a gyerek után kell fizetni. Amiről Te beszélsz az a házastársi tartás lenne, ami megint nem erkölcsi alapon jár.

Tök mindegy, hogy anyuka/apuka kivel lépett félre vagy mi okból következik be a válás, az a gyerek ugyanúgy pénzbe kerül akkor is, ha bármelyik fél hűtlen volt.

2014. febr. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
61%

Nos azért nem csak a férfiak csalják meg a feleségüket!

Nálunk például pont fordítva volt, mert amikor már nem futott a szekér és rosszabbul ment a cégemnek, kevesebbet kerestem, akkor az exnejem újított be egy másik pasit, akit odahordott az én házamba a gyerekek szeme láttára. Aztán ketten kieszelték, hogy megszerzik az örökségemből épült házat, behazudták az ilyenkor szokásos jól bevált megveréses sztorit, szereztek valami kamu látleletet, és engem ki akartak rakni a saját házamból. Persze perek százai, a taxis haverjai még meg is vertek közben, hiába bizonyosodott be, hogy nem követhettem el amit állított és hazudott, nem lett jobb a helyzet. Kifizettem neki kétszer annyit, mint ami járt volna, hogy végre vége legyen, de tévedtem, mert teljesen beleélte magát a szerepébe és válás után is folytatta a bosszúhadjáratát. Azóta totál paranoiás lett, mindenért én vagyok a hibás, és ott tesz keresztbe ahol tud. A gyerekere tojik nagy ívben, csak a gyerektartás kell, ami fix összeg lévén most már a jövedelmem kétharmada. Persze a láthatásokat sorozatosan meghiusítja, a gyámhivatal meg évek óta nem tesz semmit.

Én boldogan nevelném a gyerekeket, még akkor is ha ő nem fizetne egy kanyi vas tartásdíjat sem, és vállalnám azt is, amiért a nők állandóan sajnáltatják magukat, hogy a gyerek mellett nem tudnak élni. De a gyerek pénzforrás és erről egy megkeseredett nő nem mond le. És ez nem egyedi eset. Úgyhogy ezek után ne várja tőlem senki hogy elhiggyem a nők hazugságait, siránkozását, mert ismerem a trükkjeiket.

2014. febr. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

29!

Ez EGY eset! És senki nem kérdőjelezi meg az igazad, DE nem minden nő/anyuka ilyen, itt erről megy a vita és arról, hogy amennyiben nem ilyen az anyuka és a normális gyerektartást kapja a gyerek, akkor az JÁR! És ez így fair!


Az én szüleim elváltak, az édesapám alkohol gondjai miatt, az anyukám nem kért gyerektartást.

Az apukám úgy gondolta, mint ti: "az asszony egy forintot se vesz ki a zsebemből!", sajnos mivel ők sem tudták felnőttek módjára, intelligensen kezelni a problémáikat, így mi, gyerekek ittuk meg a levét!!!

És ebbe kellene belegondolni, hogy nem a nőt/férfit szívatják meg leginkább, hanem a gyerekeket!


Évekkel később, mikor lehiggadtak a dolgok, apám belátta, hogy velünk cseszett ki és próbált vásárolni nekünk dolgokat, annyit, amennyit megengedhetett magának és nagyon sajnálta, lelkiismeret furdalása volt, hogy nem ezt látta, hanem elvakította a düh. Anyukám se azelőtt, se utána nem kért tőle pénzt, nem nélkülöztünk lényegében, de nem volt egy élmény, hogy nem kaphattunk csokit, amikor kértünk, pláne, hogy az öcsém ezt még nem értette, pedig anyukám két munkahelyet vállalt, hogy ennyink is legyen!

2014. febr. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!