Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most őszintén, más is nézi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most őszintén, más is nézi a férfi/nő anyagi helyzetét?

Figyelt kérdés
Pl.Vonzóbb egy pasi egy kocsival, mint nélküle? Mit tartotok fontosnak?
2013. márc. 11. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Az értelmesebb és tartalmas emberek nem nézik az anyagi helyzetét a másiknak, mert tisztában vannak: egyszer fent-egyszer lent elvvel.
2013. márc. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy vonz pasi is egyszer elkezd őszülni, rajta múlik(no meg azon, hogy mennyi alkoholt ivott:D) hogy sármos marad-e,m avagy sem:DD
2013. márc. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem erdekel, hogy van- e a pasimnak kocsija. Ha ilyenek miatt dontened valaki mellett, eleg szar lenne nekem.
2013. márc. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az értelmesebb és tartalmas emberek nem nézik az anyagi helyzetét a másiknak, mert tisztában vannak: egyszer fent-egyszer lent elvvel.



Ez nem egészen így van - igen tudják hogy egyszer lent egyszer fent, de ha valaki megszorult anyagi helyzetben is van látszik hogy milyen lesz a későbbi anyagi helyzete, eltudna e tartani egy családot. (más szóval tud e a pénzzel bánni) én többek között az ex barátomat is azért hagytam mert felelőtlenül bánt a pénzzel: az még nem zavart annyira hogy 3 hitele volt, megesik az emberrel. az viszont teljesen felháborított, hogy mikor kapott egy nagyobb összeget akkor nem "félretette" hogy mondjuk a hiteleket legyen miből törleszteni, hanem új hitelre vett egy sport motort, mert hogy neki az kell....



szóval én ilyen szempontbol nézem a másik fél anyagi helyzetét

2013. márc. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenki nézzi,csak sokan nem ismerik be.Ritka ember aki magánál alacsonyabb anyagi pozicióban lévő partnert keres komoly kapcsolatra.Ha pénze van nem baj a sörhas férfiak esetében,dísztyúknak az agyatlan baby is megteszi a hölgyeknél.
2013. márc. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!