Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mondanatok valami vigasztalot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondanatok valami vigasztalot?

Figyelt kérdés

7 honapos terhes vagyok es egyedul maradtam.En mondtam ki az utolso szot,mert olyan ocsmanyul viselkedett velem a "parom" az utobbi 2 honapban,hogy mar nem birtam tovabb elviselni.Nem mennek reszletekbe,de tenyleg borzalmas volt,szinte minden nap sirtam,nem tudtam aludni es allando stresszben eltem.

Ennek ellenere nagyon megvisel a szakitas...

Az erdekelne,hogy vannak-e itt masok,akik hasonlo helyzetben voltak?Ti megtalaltatok utana a boldogsagot?Tudtok val

ami megnyugtatot mondani? :-(

23/L


2013. szept. 15. 00:07
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Bizonyitekom sajnos nincs;meg nem is tudom,hogy ezzel igy foglalkozna-e a rendorseg...De vegulis annyit megtehetek,hogy tiltom a szamat meg anyunak is ezt tanacsolom...Ha meg esetleg idejon,akkor megmondom neki,hogy ha nem megy el 1 percen belul,akkor kihivom a rendoroket es majd ok elviszik.Hetkoznap amugy sokat dolgozik,nem igazan van ideje ezekre a dolgokra,szoval most par napig fellelegezhetek...

Egyebkent nagyon koszonok minden valaszt!

2013. szept. 15. 21:01
 12/15 anonim ***** válasza:
Ez is jó ötlet. Na látod, menni fog ez :) Mondjuk utána, ha megvan a pici, nehéz lesz, ha a nevére veszi...Mert oké, kapsz gyerektartást, de valamilyen szinten muszáj leszel vele beszélni :S Ő eredetileg is ilyen szemétláda volt, vagy most a szakítást nem tudja felnőttként kezelni?
2013. szept. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ugyes valasztas volt reszedrol emberismereted nulla.

Legkozelebb varj 5/10 evet mielott gyereket valasz es ismerd meg acgyerek apjat ez egy jotanacs

2013. szept. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nagyon kétségbe vagy esve most, de hidd el túl leszel ezen a nehéz időszakon. Megszületik a baba, az apja lekoccol az életedből előbb-utóbb, a gyerekkel kialakul az új életetek, lépésről-lépésre minden a helyére kerül, csak légy erős és kitartó ebben az időszakban. Aztán egyszer jön valaki, aki úgy szeret majd téged és a gyerekedet mint még soha senkit, a tenyerén hordoz titeket. Tuti biztos vagyok benne, hogy így lesz, csak akarni kell, és hinni benne! Kitartás!
2013. szept. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Koszonom a biztato,pozitiv hozzaszolasokat,sok erot meritettem beloluk.

Nem volt mindig ilyen,mostanaban viszont nagyon megvaltozott...

Kedves utolso elotti!

Kepzeld el,14 eves korom ota ismerem a volt paromat es 5 evet voltunk egyutt.Nem tudom mibol gondoltad,hogy egy 1 eve tarto kapcsolatrol van szo...

Lehet,hogy nem vagyok jo emberismero,de olyan is elofordul,hogy valaki valamiert megvaltozik...Aki ismeri,senki nem hinne el rola,hogy ezt muvelte,szerintem meg a sajat anyukaja sem...

Szoval mint latod 5-10 ev ismeretseg sem garancia,de szerintem 40-50 sem,mert ha igy lenne,akkor nem lennenek valasok...

Koszi mindenesetre az epito jellegu es kedves hangvetelu hozzaszolasodat.

2013. szept. 16. 21:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!