Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nevelőanyukák! Mondanátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nevelőanyukák! Mondanátok a párotok első házasságából született gyereknek, hogy "Szeretnélek, ha hagynád! "?

Figyelt kérdés
Ha igen,milyen szituációban?Ha nem,miért,vagy mit mondanál helyette?
2010. júl. 30. 15:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha rászorulnék mondanám.

Csak azt tudom tanácsolni, hogy ne eröltess semmit, majd nyit ő feléd. Nálam bevállt, igaz kicsi volt még.

2010. júl. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mekkora volt,mekkora most?
2010. júl. 30. 15:34
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ugyan hasonló szituációm, de mégis pontosan tudom, miről beszélsz, ugyanis gyerekekkel foglalkozom, és tudom, milyen az, amikor egy gyerek nem hagyja magát szeretni.

Amikor megpróbálsz kedves lenni hozzá, de következetesen elutasít.

Amikor megpróbálsz olvasni a gondolataiban, megpróbálsz együttérezni vele, hogy segíthess rajta, de ő rád csapja az ajtót.

Amikor szépen beszélsz hozzá, használod a "kérem-légyszives-köszönöm" szavakat, ő, pedig azt feleli, kapjam be.

Amikor neki teszel szívességet, és neki lenne hasznos, hogy elfogadja, ő mégsem teszi, és ha mégis rákényszerül, akkor egész nap duzzog és nem figyel rád.

Amikor barátként közelítesz hozzá, és ő mégis ellenségként kezel.

Amikor nincsenek elvárásaid vele szemben, csak meg akarod ismerni, mert kíváncsi vagy rá, mit szeret, hátha találsz valami közös pontot kettőtökben, de ő azt vágja a fejedhez, hogy követelőző vagy.

Amikor mindent megteszel azért, hogy neki jobb legyen, ő pedig elveszi, amit adsz, és cserébe rettentő gonosz dolgokat tesz.


Én mindnél mondanám: Szeretnélek, úgy szeretnélek szeretni, ha hagynád, de te elutasítasz...


El sem hiszed, mennyire nehéz felnőttnek lenni, és mennyire nehéz közös hangot találni a gyerekkel az ő érdekében. El sem hiszed, hányszor alázkodnak meg a felnőttek érted, miattad, mert még emlékeznek, milyen volt magányos kamasznak lenni, és milyen érzés folyton visszautasítva lenni. Mint ha egy lelakatolt ajtón kopogtatnál. Mintha minden kopogtatásodra pofonütnének, és te mégsem adhatnád fel. Reménytelen.

2010. júl. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

3 éves volt, most 5 és fél

Egy igazi hisztis pulyka, pedig fiú.

2010. júl. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne csinalj belole gondot, mert a gyerek nem hulye es lehet, hogy direkt csinalja.En nem probaltam edesgetni(7 eves fiu), ugy kezeltem mint egy kis embert(havert) es a nevelest teljesen az apja vegzi, vegul is nem en vagyok az anyja.Neha viccbol egyutt bosszantjuk az apukat:)Ugy erzem szeret engem es teljesen felszabadult velem.
2010. júl. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%

Ne mondj ilyet mert csak olaj a tűzre a kisgyerek nyilván az anyukája uszitja és nem is értené mit mondasz.

Inkább tölts vele minél több időt kettesben hogy megismerjen, ne erőltes semmit.

2010. júl. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Má nem olyan kicsi,12 éves.De nem kerülök hozzá közelebb,pedig úgy érzem,mindent megteszek.Uszítja az anyja?
2010. júl. 31. 11:20
 8/14 anonim válasza:
100%

Miért kell mindjárt arra gondolni, hogy az anyja uszítja? Egyáltalán nem biztos az. 12 évesen van annyi esze, hogy eldöntse kit akar és kit nem akar szeretni. Fogadd el, hogy nem szeret, ennyi.

(Mi, apukám nőjével kölcsönösen utáljuk egymást. Tudom, ez sem jó, de ő akarta magának, most akkor b.....meg.)

2010. júl. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Én 13 vagyok.Anya sosem uszított,de nem tudtam megszeretni apa élettársát.Rám akarja magát eröltetni:úgy jó,ahogy ő mondja,nem áll így jól a hajam stb.Nem is kérdezem,de már karmesterkedik.Inkább hallgatok,ez lett a fegyverem.De ő sem kérdez,mert vagy faggat,vagy mindent tud...két véglet.
2010. júl. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy anyja úszitja ellend.12 éves az ő családképe a következő: anya apa és ő te számára egy betolakodó vagy a képbe, mit vársz anyunak szólitson?Nehéz menet lezs készülj fel,és készülj fel h 12 évesen már tud manipulálni roszindulatúan keverni.
2010. aug. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!