Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mondanatok valami vigasztalot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondanatok valami vigasztalot?

Figyelt kérdés

7 honapos terhes vagyok es egyedul maradtam.En mondtam ki az utolso szot,mert olyan ocsmanyul viselkedett velem a "parom" az utobbi 2 honapban,hogy mar nem birtam tovabb elviselni.Nem mennek reszletekbe,de tenyleg borzalmas volt,szinte minden nap sirtam,nem tudtam aludni es allando stresszben eltem.

Ennek ellenere nagyon megvisel a szakitas...

Az erdekelne,hogy vannak-e itt masok,akik hasonlo helyzetben voltak?Ti megtalaltatok utana a boldogsagot?Tudtok val

ami megnyugtatot mondani? :-(

23/L


2013. szept. 15. 00:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

1. Megszabadultál egy olyan embertől aki ilyen állapotban is csak bántani tudott, ez már megkönnyebbülés.

2. 23 éves vagy, előtted az élet! :) Nincs még semmi lezárva, meg fogod találni a boldogságodat. Sok tini anyukával találkoztam akik később huszonévesen megtalálták az igazit.

3. Van valamid amit senki nem vehet el tőled: a gyermeked. Ő a "meghosszabbításod", a jobbik verziód, önmagad egy darabkája. A legnagyobb dolgot viszed véghez ami csak létezik. :)

Most Te és a kicsi vagytok az elsők, minden egyéb másodlagos. Hidd el a születése után hónapokig időd sem lesz gondolkodni ilyesmin, ha pedig készen állsz rá, akkor már egy tapasztalattal gazdagabban fogsz partnert választani, olyat, aki nem bánna így veled! :)

2013. szept. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Először is, nagy ölelés neked :) Nem voltam ilyen helyzetben sose, így csak azt tudom elmondani, én mit tennék a helyedben. Nagyon bátor vagy, le a kalappal előtted :) Meghoztad azt a döntést, ami Neked és a kisbabádnak a legjobb! Próbálj most csak rá figyelni! Ha tudsz, sétálgass, próbálj pihenni, nézz filmeket/olvass egy bödön fagyival, vagy édességgel, (persze ha nincs probléma a cukroddal), barátnőzz, szóval kapcsolódj ki :) Nem hiszem hogy erre lesz esélyed 2 hónap múlva :) Esetleg írhatsz egy naplót is a kicsidnek,hogy mennyire várod már Őt, tuti jó lesz visszaolvasni. Így könnyebb lesz a lelkedet is meggyógyítani :) Meglesz a baba, aki tuti a legcukibb lesz a világon, aztán ő pikkpakk elfeledteti Veled a rosszakat. Utána pedig, ha készen állsz rá, jönni fog a szerelem is :) Ha szeretnél beszélgetni, írj privit, szívesen meghallgatlak :)
2013. szept. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

nemsokára megszületik a pici babád, aki majd lefoglal a mindennapokban, eltereli a figyelmed, és felvidít kicsit! :)

Minden szakítás fáj, még akkor is, ha nagyon rossz volt a kapcsolat! Próbálj meg feltöltődni valahogy, olvasgass vicc lapokat, nézz filmeket, beszélgess barátnőkkel, chatelj, a lényeg, hogy olyan dolgokat művelj, amit élvezel, és elterelik a gondolataidat!

2013. szept. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Tényleg szörnyű dolgokon mész keresztül, de a legfontosabb az hogy próbálj meg higgadtan viselkedni, minél kevesebbet stresszelni, mert ez ugyanúgy árt a kisbabádnak, mint a cigi, vagy éppen a kávé. A lényeg hogy légy kitartó és nyugodt! :)
2013. szept. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a sok kedves valaszt!Nagyon jol esnek!

Ha valaki leirna a sajat tapasztalatat,aztvis nagyon szivesen vennem.

Megegyszer koszonom mindenkinek!

2013. szept. 15. 05:36
 6/15 anonim ***** válasza:

Nagyon regen 25 eve terhessen kb 6/7 honapossan lelepett a ferjem.

Amig en szultem o mas novel nyaralt nem volt kesz az apaszerepre igy mondta.Elvaltunk a gyereket soha meg se nezte soha el nem jott nem fizetett.

En fogtam a gyereket es leleptem kulfoldre

Azota lanyka foiskolas csinos okos es ugyes mint az apja.

18 evessen megkeresett az apja bocsassak meg hozzam ossze a lanyaval.

Megtettem a lanyunk nem volt ra kivancsi annyit mondott ha eddig nem voltal ram kivacsi most en nem vagyok rad nekem te csak biologiai anyag vagy semmi tobb az apa szot mar reg mas kapta meg az aki szeretetben elfogadott es nevelt engem.

Ilyen az elet rosszul valasztottam megfizettem a tandijat de o is.

Sok erot es kitartast jobb most mint par ev mulva tudni kit is valasztottal.

2013. szept. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Koszonok szepen minden valaszt..

Azota csak minden rosszabb lett.Nem hagy beken,zaklat telefonon.Irritalo stilusban beszel,szo szerint forog tole a gyomrom.Fenyeget,pl. azzal,hogy ha en igy allok a dolgokhpz,akkor anyukamat fogja zaklatni telefonon es szemelyesen.Anyukam szornyu dolgokon ment szinten keresztul az utobbi idoben es nem akarom,hogy most emiatt is idegeskednie kelljen.Tudja,hogy nagyon szeretem anyat,ezert is fenyeget ezzel.

Mar olyan idegallapotban vagyok,hogy nem tudok felkelni,ahhoz sincs erom.Ugy erzem,hogy vagy meg kell olnom magam,vagy nem is tudom hogyan tudnek megszabadulni tole.

Konyorgom adjatok valami tanacsot ,mert mar tenyleg nem birom...

2013. szept. 15. 11:56
 8/15 anonim ***** válasza:
Van bizonyítékod a fenyegetésre? Sms, levél..stb... menjetek be anyukáddal a rendőrségre. Így csak árt nektek és a babának.
2013. szept. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon fiatalon szültem, (17 évesen) nem tervezett baba volt, csak becsúszott, a szervezetem "fiatalsága miatt" csak akkor vettük észre, mikor már megmozdult. Védekeztünk hébe-hóba, de inkább odafigyeltünk. Pajzsmirigy alul működésem miatt állandó súly ingadozásom is volt, tehát a 4-5 kg hízás nálam megszokott volt, senkinek nem tűnt fel, ráadásul 6.hónapig havim is volt (jó így utólag visszagondolva közel sem normálisan, de tudta a fene, hogy miért csak 2-3 naposak)


Tehát én 16, apuci 17...jön a baba, és már késő, megtartottuk. Soha nem simogatta meg a növekvő pocimat, ahogy teltek az idők, odáig jutottunk (kedélyállapot változásaim is rátettek a hisztikre) hogy többször megvert, elhagytam, de már csak akkor mikor megszületett a kislányunk. És a pontot az tette az Í-re, hogy mikor sírt lányom felemelte, és azt mondta "csinálj ezzel a ... valamit, fel falhoz vágom"

Na itt összepakoltam, eljöttem, nehéz volt, mert támaszom sem volt, anyaotthonból-anyaotthonba csak ne veszítsem el a lányom, mára 24 vagyok, lányom 7 éves, és 4 éve élek boldog párkapcsolatban, de nem akármilyenben...apja helyett apja a lányomnak, senki meg nem mondaná, hogy nem az édesapja, és boldog vagyok...


Fel a fejjel, meg fogod találni azt aki elfogad téged gyerekkel, é hidd el, jobb így, ennél már csak rosszabb lett volna, gondolj a picire, és törekedj arra, hogy neki a legjobb legyen, és majd mikor nem számítasz rá, felbukkan az aki önzetlenül szeret majd téged és a pöttömöt is. nekem 3 és fél év volt, de megérte :D

2013. szept. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha van bármi bizonyítékod, jelents fel! Anyudnak meg szólj, hogy mi várható tőle, ne meglepetésként érje. Szorítok, hogy lekopjon végre!
2013. szept. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!