Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elsö sorban olyanok irjanak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsö sorban olyanok irjanak, akik házasságban élnek v éltek és van gyerek?

Figyelt kérdés
volt már,hogy a férjetek megütött,ha volt,miért,meg tudtátok bocsájtani,tudjátok még szeretni ezek után is,vagy elváltatok,most nem olyan verésre gondolok,ami után vér folyik,csak olyan kissebbrepl
2013. jan. 17. 09:17
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
6os vagyok. De komolyan gondolom. En is bennevoltam egy nagyon rossz hazaasagban. a ferjem hazudott, rengeteg anyagi kart csinalt, es mindezt nagy mellennyel. Osszetorte a sajat kocsijat, az enyemet is stb, rengeteget ordibaltunk veszekedtunk es egyszer bevallom elszakadt a cerna teljesen es no letemre nekimentem, utottem karmoltam ahol ertem, na akkor en is kaptam vissza. Nem arcra azt a tipikus megalazot meg nem okollel de kaptam. Es meg en is azt mondom hogy megerdemeltem (de o is). Kaptunk mindketten de nem kellett volna elkezdenem nekem se hanem csak el kellett volna valni mar sokkal elobb. Na kiteregettem a szennyest, mindegy csak azt akartam erzekeltetni hogy kicsit arnyaltabb ez a tema. Pl sokkal masabb az en sztorim mint a kerdezoe, akinek csak annyit mondok hogy menekuljon amig lehet!
2013. jan. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!