Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elsö sorban olyanok irjanak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsö sorban olyanok irjanak, akik házasságban élnek v éltek és van gyerek?

Figyelt kérdés
volt már,hogy a férjetek megütött,ha volt,miért,meg tudtátok bocsájtani,tudjátok még szeretni ezek után is,vagy elváltatok,most nem olyan verésre gondolok,ami után vér folyik,csak olyan kissebbrepl
2013. jan. 17. 09:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%
Az első után elhagynám. Nem olyan verés csak egy kis pofon? Most még... feszegeti, hogy meddig mehet... legközelebb meg lilára püfföl. Ha ezt még a gyerekek is látták/ látják akkor az külön jót fog nekik tenni... Bár nem ismerem az okokat de nem hiszem, hogy lenne egy kapcsolatban amit csak tettlegességgel lehet orvosolni, függetlenül annak a mértékétől.
2013. jan. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
65%

Először is, ha szeret nem üt meg,még indulatból sem.

Másodszor,ha van önbecsülésed és megütött,ott hagyod.


Ha részletesebb választ szeretnél,talán írj a problémádról is részletesen...ez azért elég árnyalt dolog is lehet...

2013. jan. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

*

kiegészítés:

hogy lenne egy kapcsolatban olyan nézeteltérés amit csak

2013. jan. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
46%
Én ne tudnám megbocsájtani...ez az egy van amin el sem gondolkodnék.....
2013. jan. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%

Nővérem példáját tudom leírni. 4 évig volt benne egy kapcsolatban, a harmadik után kapott egy pofont veszekedés közben. Pár hétig külön voltak, de kibékültek. Egy év múlva teherbe esett, volt egy nagy vitájuk, majd sírva jött hozzám, hogy ő ezt nem bírja. Nem ütötte meg a srác, de egyszerűen benne volt a félelem, hogy megteszi. 4 hónapos terhes volt ekkor, de szakított.

Nem tudom hogy milyen a srác mostani házassága, nem látszik, hogy gond lenne, nővéremmel meg nem beszél ilyenekről, csak a gyerekkel kapcsolatos dolgokat tárgyalják meg. Szóval nem tudom, hogy ütött e meg azóta valakit, addig állítólag nővérem volt az egyetlen.

Csak ép a bizalomba került.

2013. jan. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
54%
leirhatnad ezt bovebben hogy hogyan tortent pontosan. mi elozte meg, mekkora volt az utes (tenyerrel vagy okollel), tobb volt-e, te utottel-e, ha igen akkor ki utott eloszor... ezek mind fontos tenyezok ahhoz hogy meg lehessen ezt jol valaszolni
2013. jan. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 wartburg353s ***** válasza:
51%
El se tudom képzelni ezt a férjemről, nem is mentem volna hozzá, ha erre lenne bármi esély.
2013. jan. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

#6-os

Ezt nem gondolod komolyan. Nem mindegy, hogy ököllel, tenyérrel, négy újjal vagy két kézzel ütött? Azon felül meg az is mindegy, hogy ki ütött először. Egy férfinek többnyire nagyobb ereje van mint egy nőnek. Tehát akár egy hisztiből elcsattant pofont nem hiszem, hogy egy férfias pofonnal lehetne viszonozni.

De végül is a lényeg az, hogy nem lehet olyan indok, hogy egy férfi egy nőre vagy a gyerekeire (kivéve a nevelő célzatú "dádá") kezet merjen emelni.

2013. jan. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
pl-alszol a fiaddal este,mind a ketten mélyen alszotok,a 3-4 éves gyerek alvás közben kitakaródzik,te pedig arra ébredsz,hogy valaki pöröl veled meg megrugdos,mondván,miért nem takarod be,azt akarod hogy megfázzon
2013. jan. 17. 10:03
 10/21 anonim ***** válasza:
annyi lenne a kapcsolatnak...még a megcsalást is meg tudnám bocsátani, de ezt nem. Ahogy írta valaki, a bizalom lenne oda.
2013. jan. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!