Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Tanácsot szeretnék kérni, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsot szeretnék kérni, mit tegyek, hogy a párom észhez térjen?

Figyelt kérdés

7éve vagyunk együtt,van 2 gyerekünk.Nagyon szeretem,de tönkreteszi az életét,az életünket a nemtörödömséggel.

Nincs egy olyan munkahely ami neki jó lenne.Mindig talál valamit ami miatt otthagyja.Régebben nem volt ilyen.Volt hogy fél évig,de volt hogy 2 évig is elvolt egy munkahelyen.De mindig volt munkája.

De olyan szinten eldurvult ez a viselkedése,(ö szerinte büszkeség miatt nem marad)hogy dolgozik 1-2 hetet,hónapot és kilép,itthon van hetekig.De nem is zavartatja magát.Élvezi,hogy itthon van,és nem csinál semmit.

Már annyiszor mondtam,hogy el fogja érni,hogy elhagyom.Nem hatja meg.Olyanokat mond,hogy egyszer találok egy gazdag pasit és lelépek.Bántó.

Itthon se segit,mindig minden alól próbál kibújni.

Rengeteget gondolkoztam,mit tegyek.Eddig úgy voltam vele,én választottam,kitartok mellette.

De nem akarom,hogy ebben nöljenek fel a gyerekek,hogy az apjuk egy link alak.

Mit tanácsoltok?

Egy elkeseredtt nö


2012. nov. 15. 13:19
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Haza költöztem a szüleimhez egy időre.Pénteken lesz 1 hete.Nem szakítottam vele,csak kértem,hogy gondolja át a dolgokat,mert ez a viselkedés nem jó.Azóta nem keres.A gyerekeket se.Elkeseredtem teljesen.
2012. nov. 20. 09:07
 22/24 AB.ka ***** válasza:

Sajnálom. Most légy nagyon erős. Barátnőzz, beszélgess sokat, kapcsolódj ki. Menj a gyerekekkel valahová (gyerekprogram).

Én itt csesztem el, hogy ebben a helyzetben visszamentem. Iszonyat, mi lett utána. Szorítok neked, hogy te erősebb és okosabb legyél.

Pár előttem szólónak: nem minden elvált ember válás párti. Én is azért mentem férjhez, hogy holtodiglan-holtomiglan legyen belőle. Eszem ágában sem volt gyerekkel válni.

Mindig te mozgass meg minden követ, a pasi meg a füle botját se mozdítsa? Azért álljon már meg a nászmenet egy pillanatra!!!

Ne kapkodd el, tarts ki! Sok erőt kívánok!

2012. nov. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Sajnálom én is ! Tarts ki!

Szomorú,hogy nem keres titeket.Még ő van megsértve?Vagy ennyire nem zavarja? Szomorú...

2012. nov. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta???
2013. jan. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!