Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Anyu és apu válni adnatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyu és apu válni adnatok tanacsot hogy probalhatnam meg megakadalyozni?

Figyelt kérdés
Anyu es apu mar tobb mint 20 eve hazasok de most nagyon melypontra kerultek. Ahogy mindenki eletebe az ovekebe is voltak vitak de mostansag ezek addig fajultak hogy nem is akarjak meg megbeszelni se egymassal. A tortenethez tudni kell hogy 20 eves srac vagyok, akinek van egy 10 eves kishuga...furcsan nezhet ki h en akadok ki ezen es nem tudom epesszel megerteni 20 eves fejjel, de az elmult husz evbe engem ugy neveltek hogy vegig felneztem a szuleimre, buszke voltam rajuk es soha nem gondoltam hogy ilyen valaha is megtortenhet. Es fogalmam sincs hogy fogom elviselni ha elvalnak. Mondtam nekik h uljenek le beszeljek meg normalisan, csak mindkettejuk kisse onfeju, mindegyik ugy van vele h neki van igaza, es sajnos anyu csaladja meg sztem adja is ala a lovat ehhez... Segitsetek kerlek mit tudnek en tenni h ne forduljanak meg ennel is rosszabbra a dolgok???

2012. nov. 3. 23:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Én azt javasolnám nekik a helyedben, hogy ne rögtön a válást akarják, hanem pld. apukád vegyen ki egy albérletet, és költözzön oda, legyenek külön pár hetet, hónapot, és kiderül, hiányoznak-e egymásnak, és egyáltalán el tudnak gondolkodni ki mit akar, és mégsem olyan visszafordíthatatlan a dolog, mint egy válás, ami olyan végleges megoldásnak tűnik.
2012. nov. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ők ketten nem akarják redbe hozni a házasságukat, akkor Te adhatsz bármilyen tanácsot, nem fogják rendbehozni. Párterápia esetleg még segíthet, de azt is mindkettőjüknek akarni kell, különben nem fog menni.
2012. nov. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a házasság, meg a válás is 2 ember döntése, és külsősnek nincs beleszólása - így nektek sincs.


Remélem, legalább a kislányra tekintettel lesznek, és ha már elválnak, békében teszik.

2012. nov. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne add föl!

A mi szüleink is kerültek ilyen helyzetbe. Rábeszéltük őket, hogy menjenek el egy családgyógyító, párkapcsolat-elemző szakemberhez. Elmentek. És a dolgok rendbe jöttek.

Családtagok közreműködése kevéssé segít, főként a gyerekeké, mert nem tudunk elfogulatlanok maradni. Anyánk mindig ezt mondogatta nekünk. Ő volt nagyon abban, hogy kívülállóval beszéljék végig az életük fordulóit, de apánk is rajta volt ezen.

Sikeres "beleszólást" kívánok!

:-)

2012. nov. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát engem a gyerekem tuti, hogy ösztönözne, ha ő úgy látja, hogy rosszabb ha elvalunk, mintha egyutt maradnank, akkor azon elgondolkodnek!


A parterápia tenyleg segíthet, bár sajnos eleg sokba kerül!


Én is kívánom, hogy sikerüljön egymásra találniuk újra!!!!

2012. nov. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!