Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ugye nem vennék el a fiam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem vennék el a fiam ebben az esetben? Többi lent

Figyelt kérdés

Válni készülök, megromlott viszony miatt. a Férjem 24 éves én 18, a fiúnk 8hónapos.

Anyóséknál élünk, mindenki dolgozik, a férjem 195ezer Ft-ot hoz haza általában, én felnőttképzésben tanulok, én édesapámékhoz költöznénk a fiammal nagyon jó anyagi körülmények közé(nem tudom pontosan de minimum 600.000Ft édesapám fizetése+az élettársáé).

Imádom a fiam és nem merek lépni, mert őt nem akarom elveszíteni. Fizikailag sincs problémám, lelkileg sem. Egy autó van a nevemen, édesapámtól kaptam.

Mennyi esélyem van "anyagiak nélkül"?

Nagyon félek, hogy elvennék a fiam, imádom őt!

Egyébként apukának ha kedve van akkor ránéz a gyerekre, ha nincs akkor le se ..... Ha sír a gyerek éjjel eszébe nem jut felkelni, még hétvégén sem.


2012. szept. 24. 10:46
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
48%
Miket beszéltek itt? Ugyanannyi az esélye az apukának mint az anyukája. Itt szülőkről nem pedig nem hova tartozásról beszélünk. De azért sok sikert. :)
2012. szept. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akartunk esküvőt, csak nem akkor, amikor lett, hanem rá fél évere, a baba ennyivel előrébb hozta, de a baba előtt már megkérte a kezem, tehát nem a gyerek volt "fő ok".

Egyébként próbáltam mindent megtenni a házasság érdekében, eredménytelenül. Én még szeretem, de állandóan csak megaláz, részletezni nem akarom, ráadásul anyósék is közre játszanak, úgyhogy még rosszabb.


Ha ma összejön akkor elviszik az egyik lovunkat, akkor lesz annyi pénzünk, hogy végre befejezzük a közös házunkat(aminek a fele az enyém, ajándékba kaptam édesanyámtól a másik fele még anyué, mivel adózni kéne utána, de ha lejár a 3 év(már csak annyi van) akkor a férjem kifizeti a felét és a miénk lesz, már ha lesz ilyen.).

Szeretném megvárni, hogy mennyit változik a dolog, ha csak hárman leszünk, bízom benne, remélem kihúzzuk addig, hiszen a fiamnak is egy teljes boldog család lenne a legjobb, és szerintem nekünk is!

Köszönöm a válaszokat még egyszer!

2012. szept. 25. 07:11
 33/33 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el a hozzá szólásokat, bocs ha valakit ismételek!

Nem veheti el! Ha putriba mennél, vagy drogos, alkoholista lennél, akkor lenne esélye, de így nem!

Meg nyugodhatsz. Én most vagyok túl egy tárgyaláson. Körbe röhögték apuka fejét! Pedig én egyedül, segítség nélkül nevelem a gyereket!

Ha oda mennél oda adnád neki a gyereket, hogy tessék itt van neveld fel, majd megfordulnál kimennél. Mire be csuknád az ajtót már futna utánad, hogy ne tedd!

Csak fenyeget, zsarolni akar érzelmileg! Ezt ne engedd!

Mond meg, hogy láthatja utána is bármikor. Szeretheti. Nyugtasd meg az apját, hogy nem akarod eltiltani. Az a gyereknek sem jó! Ja és soha ne szidd az apját majd a gyerek előtt, mert ellened fordítja és a végén téged utál meg!

Szóval nyugodj meg, senki nem fogja elvenni! Ha 18 vagy ha 100, akkor sem!

Remélem kicsit megnyugszol!

2012. szept. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!